PDA

View Full Version : Стилът ми на обличане



BVBnoname
07-25-2013, 22:45
Здр! Аз се обличам по-различно от момичетата около мен. Те носят поли, рокли, накичени сандали и розови блузи с паети, а аз дънки, високи кецове и черни тениски с щампите на любимите ми групи. Момчетата от моето обкръжение нищо не ми казват, но някои момичета ми викат "Ти се обличаш като момче, искаш ли да ти дам по-женствени дрехи", "Абе остави я то тя е метълка не я ли виждаш" или пък казват на момчетата е вземете от нея дрехи на заем. Мн се дразня, защото аз не обсъждам дрехите им или това, че слушат Джъстин Бийбър или 1D. Също много ми се подиграват за това, че не ям месо. Как да ги накарам да спрат и какво да правя?

anonymous895156
07-25-2013, 23:02
Яж месо?

ge6aaaa3
07-25-2013, 23:03
И от кога метълките носят кецове, подяволите?

BVBnoname
07-25-2013, 23:10
Аз не искам да позирам и парадирам със стила който слушам, защото има хора които дори мен самата дразнят с голямото си парадиране, а аз не ям месо заради здравословни проблеми.

Chacho
07-25-2013, 23:10
Няма да спрат, ти спри да ги слушаш.

heartshapedbox
07-25-2013, 23:15
И откога това, че се грижиш за тялото си, е причина за подигравка, подяволите?

fevoos
07-25-2013, 23:16
Just ignore them...

nevermind...
07-25-2013, 23:23
Ами ако те интересува мнението на околните по-добре се откажи. Аз от отдавна съм малко по-различен от хората в моя град, но съм свикнал да ме гледат на криво, да ме разпитват, свикнал съм на подигравателните подмятания и просто игнорирам всичко отрицателно около мен.. Не можеш да накараш хората да спрат да говорят за теб, защото така са устроени хората, които са прекалено тъпи или страхливи да бъдат индивидуални и се приобщават към стадото. Small minds.. Но на теб винаги може да спре да ти пука, а ако не може винаги можеш да станеш овца и да се присъединиш към стадото. It's your choise..

BVBnoname
07-25-2013, 23:30
Ами ако те интересува мнението на околните по-добре се откажи. Аз от отдавна съм малко по-различен от хората в моя град, но съм свикнал да ме гледат на криво, да ме разпитват, свикнал съм на подигравателните подмятания и просто игнорирам всичко отрицателно около мен.. Не можеш да накараш хората да спрат да говорят за теб, защото така са устроени хората, които са прекалено тъпи или страхливи да бъдат индивидуални и се приобщават към стадото. Small minds.. Но на теб винаги може да спре да ти пука, а ако не може винаги можеш да станеш овца и да се присъединиш към стадото. It's your choise..


то и при мен е така. Особено откакто имам лилави кичури. :D А пък с какво възмущение ме гледат като облека тениската си с надпис fuck them или с щампата на Kiss.

nevermind...
07-25-2013, 23:46
Само да споделя, че има огромно значение как се обличаш. Има огромна разлика между това: http://24.media.tumblr.com/2e58a56f1a9df6184e5056a98e731343/tumblr_mqeqqhJYj91rtuu6lo1_500.jpg и просто да обуеш едни дънки, да навлечеш тениската на Kiss, която да е с 5 размера по-голяма и високия конвърс. Тази "модна тенденция" я наблюдавам при по-голямата част от метълките и не е хич приятно..

ForsakenFreak
07-25-2013, 23:58
Хах...като спре да ти пука дори няма да забелязваш червеите около себе си.

horacio
07-26-2013, 00:42
Можеш само да се радваш, че не си като тях. :)

0olive
07-26-2013, 00:58
Не мисля,че трябва да ти пука какво мислят всички за теб.Наблегни на това какво мислят близките ти.Като малка много харесвах розовото и едно момиче,с което се бях скарала започна да ми се бъзика.Ако ще те успокои,вече никой не помни за това.Всичко е временно.Хората никога няма да са доволни,каквото и да правиш!Защо като ти се пошегуват не кажеш,че ти си се харесваш примерно?По този начин ще покажеш,че не ти пука и те все някога ще престанат.Не си мисли,че само ти се обличаш така,има много други момичета,които също го правят.Обличай се както се харесваш и не позволявай на другите да ти казват какво да правиш!

JusttMee_16
07-26-2013, 08:22
Яж месо?
Да си чувал за думата "вегетарианец"?

Chacho
07-26-2013, 09:00
Да си чувал за думата "вегетарианец"?

http://www.youtube.com/watch?v=wdX8y_xkz14

heartsdesire
07-26-2013, 19:53
Не им обръщай внимание. Злобни индивиди.

Smilee_
07-30-2013, 11:32
Не им обръщай внимание. Не може всички да сме еднакви.. Всеки си има свой стил и щом на теб ти харесва така какво лошо има? :) Аз също нося поли, рокли, накичени сандали и слушам 1D ама си имам приятелки, които се обличат като теб. На мен такива неща не ми правят впечатление. Просто се научи да не им обръщаш внимание. А за това с месото и какво от това, че не ядеш месо?? Аз също не ям и всички го знаят, но никой не ми се е смял или подигравал :D До сега не бях чувала някой да се подиграва за такова нещо. :D :)

psychopath
07-30-2013, 14:03
Мразя хора, които се стараят и парадират с това, че са различни.
Толкова сте различни, че не осъзнавате колко сте еднакви.

Vɪᴄᴛᴏʀɪᴀ
07-31-2013, 20:34
Всеки има собствено мнение за външния си вид. Каквото харесваш това обличаш (: Какво мислите за Pastel grunge? :3

nevermind...
08-01-2013, 00:14
Всеки има собствено мнение за външния си вид. Каквото харесваш това обличаш (: Какво мислите за Pastel grunge? :3

Адски секси е!

Silviahh
08-02-2013, 23:30
Не слушай другите какво ти говорят :) Важното е ТИ сама да се харесваш и да бъдеш себе си! Щом на теб ти харесва така да се обличаш - прави го, без да ти пука за мнението на останалите. Добре е, че не си като тях.
И аз за пръв път чувам на някой да му се подиграват, че не яде месо. :D

skornex
08-03-2013, 16:15
Здр! Аз се обличам по-различно от момичетата около мен. Те носят поли, рокли, накичени сандали и розови блузи с паети, а аз дънки, високи кецове и черни тениски с щампите на любимите ми групи. Момчетата от моето обкръжение нищо не ми казват, но някои момичета ми викат "Ти се обличаш като момче, искаш ли да ти дам по-женствени дрехи", "Абе остави я то тя е метълка не я ли виждаш" или пък казват на момчетата е вземете от нея дрехи на заем. Мн се дразня, защото аз не обсъждам дрехите им или това, че слушат Джъстин Бийбър или 1D. Също много ми се подиграват за това, че не ям месо. Как да ги накарам да спрат и какво да правя?

Бих казал Kill em all !

ge6aaaa3
08-03-2013, 16:57
Само да споделя, че има огромно значение как се обличаш. Има огромна разлика между това: http://24.media.tumblr.com/2e58a56f1a9df6184e5056a98e731343/tumblr_mqeqqhJYj91rtuu6lo1_500.jpg и просто да обуеш едни дънки, да навлечеш тениската на Kiss, която да е с 5 размера по-голяма и високия конвърс. Тази "модна тенденция" я наблюдавам при по-голямата част от метълките и не е хич приятно..

И това влиза в на някой работата, че да я коментира и да се подиграва? Ще се облича както си иска, вече друг е въпросът ако го прави само "за да е различна". Нямам идея що толкова много се трогва от разни смешници, ама...

Mary_Jane_69
08-04-2013, 14:39
докато всички продължавате да слушате това, което ви казват, ще е така.

debina
08-05-2013, 15:43
Ти да не плащаш данък обществено мнение?? Хич да не ти пука, обличай се както си искаш и не се притеснявай! ;)

skornex
08-05-2013, 15:59
докато всички продължавате да слушате това, което ви казват, ще е така.

+

maaarietta
08-05-2013, 22:59
Аз те харесам :3 Струваш ми се готин и стойностен човек. Може би просто не попадаш в точните обкръжения/компании. (:

Баща Ти
08-05-2013, 23:11
Qde6 li laina pi4?

purple.monster
08-08-2013, 16:03
Виждат, че някой е различен и по свой си начин уникален и гледат да го смачкат. То и при мен е така ама i do't give a f*ck. :D Да се спасяват. Ние какво да кажем те като са все някакви еднакви. Все едно са клонирани. Стадо овце. Те като са овце ние пък не сме. ;Д Talk to the hand yo.. talk to the hand. :D

ge6aaaa3
08-08-2013, 22:02
Виждат, че някой е различен и по свой си начин уникален и гледат да го смачкат. То и при мен е така ама i do't give a f*ck. :D Да се спасяват. Ние какво да кажем те като са все някакви еднакви. Все едно са клонирани. Стадо овце. Те като са овце ние пък не сме. ;Д Talk to the hand yo.. talk to the hand. :D

Да, и всички овце си мислят, че са уникални и не ги е*е за мнението на другите...

purple.monster
08-09-2013, 13:37
Така е :D абе да си гледат работата. Колкото е уникален the a$$ of my cat толкова и те.. Трябва да се цензурирам малко хД .. Не ги е*е за мнението на другите ама после реват "Пък тоз ми каза тва, а оная тва..." Тъпи същества какво да ги направиш. B*chez everywhere :D ..

thelightbringer
08-11-2013, 20:24
Хич да не ти пука, обличай се както искаш. Аз ако имах тениска на Kiss нямаше да я сваля :D По-добре да си малко по-различна и да слушаш качествена музика, отколкото да си катo другите кифли :) П.С харесва ми аватарчето ти с Анди :D

omg83
08-14-2013, 22:59
Аз имах подобен момент... Някъде към средата на миналото лято реших да си направя сини кичури. Първо изсветлих отделни кичури (с помощ от фризьор де) след това се заех да търся боя. За мое съжаление не успях да намеря преди началото на годината... Всички започнаха да ми се подиграват, но реших да не им обръщам внимание... Таа... един ден се опитах да ги боядисам, но се получи зелено (жабешко). Действах импулсивно и ги отрязах, вместо да седна, да премисля, да сляза до магазина и взема боя в естественият ми цвят. Станаха много ''да''-та :D

just_smile_to_me
08-19-2013, 17:26
Мисля, че тази статия е много подходяща http://beauty.fashion.bg/article/7847/37/kak-da-otkriem-svoia-sobstven-stil... най-малко ако имаш вече свой собствен стил хич да не ти пука следвай си го! Не е нужно да си копие на някой, още по-малко пък да те интересува тяхното мнение.

Nikolcheto24
08-19-2013, 21:08
Да ти кажа честно, щом се интересуваш толкова много от мнението на тези около теб, значи и ти не си толкова различна.И да ти се подиграват, защото си не ядеш месо?Ами и аз съм така, но все още не съм чула лоша дума по мой адрес.Та, докато продължаваш да парадираш с "уникалността" си, все същото ще си е.

Zvezdy14
08-24-2013, 00:44
BVB Не е метал! Ако слушаш само това мога да ти кажа че не, не си металиска!

ArtemisD
08-26-2013, 20:02
Мразя хора, които се стараят и парадират с това, че са различни.
Толкова сте различни, че не осъзнавате колко сте еднакви.

Мдап. Точно.

magneticfields
08-27-2013, 08:34
Спри да ги слушаш и си гледай кефа!

Бащицата
08-27-2013, 15:38
Не ме кефи как се обличаш, момиче с кецове - ужас, сигурно ти и смърдят краката.

BVBnoname
08-28-2013, 02:22
Мдап. Точно.

Не се опитвам да парадирам просто слушам това което ми допада.

BVBnoname
08-28-2013, 02:23
Еми, ако твоите смърдят при мен не така.

Vipera Arepiv
08-29-2013, 15:16
Амии да не ти пука, и на мен всички ми мелят на главата как изглеждам, но аз си намерих компанията и така..накрая хората ме приеха..но приятелите ми изобщо не са променили отношението си към мен, без значение как изглеждам (нещо между готик, пънк, метъл и кой знае още какво) :D

koceto_kr
11-22-2013, 09:54
Като начало трябва да се научиш да не ти пука за мнението на околните, защото по какъвто и начин да изглеждаш (независимо дали се обличаш като метълка, чалгарка, кралица Елизабет I или каквото друго се сетиш) винаги ще се намерят хора, които няма да са доволни. На мен лично метълът, метълкорът и т.н. са ми любимите стилове, и често се обличам с тениски на групи + дънки + кецове, и винаги се намират хора, които харесват тази моя визия, както и такива, които ме определят като "emo" , наркозависим "метъл" (само тук да оточня, че никога не съм пробвал какъвто и да е наркотик, дори и трева), депресирана въшка, черна овца и т.н. Но просто не ми пука. Затова има различни среди - движа с други почитатели на тези стилове, които имат сходни на моите интереси, и ми пука само за тяхното мнение, и дори критиките ги приемам на драго сърце от тях. Та в общи линии обличай се както искаш, пък когато някой те изкоментира, покажи среден пръст, кажи му f*ck off, и покажи, че не те вълнува мнението му. А относно подигравките, че си вегетарианка, направо останах потресен. Та това си е личен избор на човек, и никой не е в състояние да те съди за такова нещо. За бога, защо повечето хора са като коне с капаци?!

P.S: обожавам BVB и дори днес съм си приготвил тениска с тях, с която да изляза.

fire_magic
11-22-2013, 11:40
Момчетата от моето обкръжение нищо не ми казват, но някои момичета ми викат "Ти се обличаш като момче, искаш ли да ти дам по-женствени дрехи"

дават ли ти - вземай

baby_baby
11-22-2013, 22:44
Кво ти пука от мнението на хората носи това което на теб ти харесва и ти е удобно :)

skornex
11-23-2013, 14:18
Яж месо?

яж ми кура !

sweet_boy
11-29-2013, 18:03
Виж, най-важното е да не обръщаш внимание на критиките и да се обличаш, така, както на теб ти харесва. Знам, че е трудно, аз също имам подобни проблеми в училище, макар, че при мене е обратното, в смисъл аз се нося доста по-официално от другите момчета, но също търпя разни критики от някои за това, така че те разбирам. Все пак никой няма право да ти определя стила на обличане, или пък, ако не му харесва и да се изказва по начин, с който да критикува, или дори да обижда. Но винаги ще има такива хора, за това е важно според мен да си себе си и да не се дразниш на такива, които те провокират с разни коментари. Пък за месото изобщо не виждам какво му е лошото да не ядеш такова. То е същото, както и с облеклото, всеки се храни както намери за добре.

betudontbet
12-03-2013, 00:31
от 1 май до 20 септември ходя само по къси гащи , от 1 октомври до началото на лятото със сака и ризи

psychopath
12-03-2013, 02:28
от 1 май до 20 септември ходя само по къси гащи , от 1 октомври до началото на лятото със сака и ризи

Общо взето и при мен е нещо такова. : )

shades
12-03-2013, 08:22
май някой няма самочувствие

моя стил на обличане също е много различен и ме гледат странно но не ми пука защото съм много уверен в себе си , това си личи и изведнъж почнали да ми харесват външния вид ;)

tHe_COolEst_GIrl
12-03-2013, 19:49
Виждат, че някой е различен и по свой си начин уникален и гледат да го смачкат. То и при мен е така ама i do't give a f*ck. :D Да се спасяват. Ние какво да кажем те като са все някакви еднакви. Все едно са клонирани. Стадо овце. Те като са овце ние пък не сме. ;Д Talk to the hand yo.. talk to the hand. :D
И аз съм така. Всички в даскало някакви розови фръцли, със деколтенца и голи раменца посред декември :D Аз съм само със кецките и тесните дънки :)

Dam Yeo Wool
12-03-2013, 22:29
Като за начало стилът ти на обличане е съвсем нормален,аз лично не виждам нищо лошо или смешно в него.
Относно това,че не ядеш месо поради здравословни проблеми,това не е за подигравка.

По описанието на момичетата,които ти се подиграват: Те са на светлинни години от твоя стил.
Техните разбирания са съвсем различни - ти си съвсем различна и не трябва да се влияеш от тяхното мнение.
Простата причина за това е,че момичетата в поли са с различен характер,разбира се не всички.

Има цели пет варианта в твоето положение:

1. Затвори им устите - най-добрия вариант е да им обясниш,че всеки има собствен стил!
2. Не им обръщай внимание и ги игнорирай до края на живота си без да се интересуваш.
3. Прави се,че не се интересуваш от тях,а тайно вкъщи се самосъжалявай и обричай на смърт.
4. Облечи рокля,боядисай косата си руса,обуй сандали,преглътни гордостта си и стани поредната барби!
5. Направи така,че никога повече да не ги видиш: Убий ги или изчезни от лицето на Земята. Този вариант .. не!

Най-удачни са варианти №1 и №2 - помисли си добре и не действай импулсивно.

http://smileys.svatbata.org/set-01/344.gif Файтинг! http://smileys.svatbata.org/set-01/344.gif

KHALIFA'S
12-08-2013, 09:34
И ти си от Шумен, супер! Значи, от моя клас има няколко такива момичета, но никой не им прави на проблем стила понеже се вписват и не са срамежливи, освен едното момиче. Смисъл ако си от по-срамежливите ще е проблем, но ако си от по-приказливите никой няма да ти каже нищо! Даже около тези ''металки'' от моя клас се въртят повече от колкото при ''кифлите'' така да кажа. Не ги слушай, ти имаш по-добър характер от всички тях, които се влияят една от друга и това, че не си като тях те прави различна. ЕМИ НЕ! Това прави тях еднообразни, скучни и искат ти да си като тях, за да не може никой да им каже нищо. Те са жалки, живей си живота и не им обръщай внимание, като им дойде акъла сами ще искат да са като теб. :)

GabrielSavov
12-13-2013, 19:36
Изкам да се оженя за теб...