PDA

View Full Version : Любов - Омраза?



Kapi90
07-25-2013, 22:41
Колко е тънка границата между любовта и омразата.Имах 1 годишна връзка с едно момиче беше прекрасно всичко,докато не ми изневери ,но аз реших да й дам втори шанс ,но просто никога не й повярвах отново и явно имаше защо,не ми беше изневерила сексуално отново,но излизаше с разни момчета по клубове,пишеше си с някакви постоянно се карахме ,от повече от прекрасна връзката ни се превърна в ужасяваща и болезнена.Но не можехме да се разделим нещо все едно ни дърпаше един към друг и колкото беше хубаво толкова и болезнено и за двама ни,но се разделихме окончателно преди 2 месеца.От тогава не я бях търсил,тя работи на морето сега и преди 2 дни дойдох и аз за Solar-a и я видях ,но не й се обадих ,а преди малко й писах смс как е що е и реших да си вляза във фейсбук ,като цяло въобще не го използвам бях си го направил заради нея,защото за мен това е нещо много глупаво и ми беше деактивиран от 2-3 месеца и сега го включих и й погледнах профила.Просто ме обзе някаква нереална ярост ,как може да си обичал някой толкова много и след време да го мразиш ,толкова силно ,че да те боли направо.Писах й 2ри смс да не ме занимава и че е мазния боклук и съжалявам въобще ,че съм си направил труда да й пиша ,при което тя ми отговори "Не ме занимавай ,преместих се в твоя университет ,ще се виждаме по коридорите есента бебчо ,чао" ,направо откачих целия треперя мразя я бе :@:@ Мърша тъпа как съм бил такъв глупак ! :@

Azoria
07-26-2013, 11:24
Хем я търсиш, хем мрънкаш... :?

xXxPETYAxXx
07-26-2013, 21:48
1. Не я мразиш. Ядосан си, че не се е получило между вас, съответно все още имаш чувства към нея. Не бъркай яростта с омразата.
2. Много е грозно да говориш така за бивш/а. Противно направо. Ти си "тъпа мърша" в случая. Отвратително...

feikk
07-26-2013, 21:56
Кофтей. Не я мразиш. : ) Мрънкай си колкото искаш, ще отмине, но наистина не обиждай, бъди на място.

psychopath
07-27-2013, 12:44
1. Не я мразиш. Ядосан си, че не се е получило между вас, съответно все още имаш чувства към нея. Не бъркай яростта с омразата.
2. Много е грозно да говориш така за бивш/а. Противно направо. Ти си "тъпа мърша" в случая. Отвратително...

Да го духаш, прав е човека!

Kapi90
07-27-2013, 12:54
Да,да така е просто бях много изнервен онази вечер,чак отидох до Приморско и се изпокарахме супер много,не знам какво ми стана просто се изнервих максимално и тя почна да ме обвинява някакви работи ,бил съм й хаквал фейсбука,то аз не знам как една игра да си инсталирам .. защо съм й бил чел работите някакви такива работи ,да съм я оставил на мира ,та аз не я търся въобще просто ми стана една такова онази вечер и то стана ебати лудницата.Ядосан съм много ,защото пропилях 1 година за момиче,което ми съсипа нервите за нищо.Никога не бях обиждал момиче,но просто явно ми дойде в повече и много я обиждах,както и тя мен,не ме интересува да стои далеч от мен ,яд ме е че от есента ще е в моя университет,дори нямам представа как е влязла при положение ,че въобще нямаше намерения да влиза там и нито възможностите и сега ще се налага да я виждам почти всеки ден .. ;x

sneering
07-27-2013, 13:24
Тегли и едни майни веднъж завинаги и това е,от такива средни положения само се ядосваш и няма смисъл.Или всичко е наред и те прави радостен или пътя и следващата,това е решението.
През това време което си инвестирал в нея с нерви и простотии,можеше да го прекараш в усмивки с друго момиче

tireheb
07-27-2013, 13:29
кво не я търсиш, пишеш и смс от нищото, след което и пишеш втори смс да я псуваш, накрая си отишъл при нея
и кво значи "пропилях 1 година", тва че не сте се оженили значи, че времето е пропиляно, тъй ли.. ? тя всяка връзка свършва тъпо, затва СВЪРШВА, щото нещата не вървят

horacio
07-27-2013, 13:35
Държиш се като злобно пинчерче. Наранила те е и сега джафкаш насам натам, колко я мразиш, което всъщност не е така. Скъсали сте, тя си гледа живота, но ти я търсиш, та даже си отишъл да й правиш циркове и скандали. Пълен смешник си. Ако чак толкова много я мразиш, колкото се опитваш да го изкараш, не се занимавай с нея изобщо. Подминавай я в университета и толкоз.

Kapi90
07-27-2013, 13:36
Отидох,защото тя не звънна на мен ,а на най-добрия ми приятел и почна да нарежда и да вика "Ако Капи има нещо да ми каже да дойде до Приморско като е такъв мъж " за това отидох.Пропиляно е защото от 1 година връзка 6 месеца,бяха скандали и караници,ама все си мислех,че ще се промени не знам дали съм бил толкова влюбен или просто се надявах веднъж да бъда сериозен към едно момиче и да съм си избрал най-долната е за това ме е яд.Не съм някое хлапе на 23 съм ,никога не съм обиждал умишлено момиче ,но никога не съм им имал доверие и ме е яд,толкова много ,че ме лъжеше постоянно ,а направих какво ли не за нея.Бях на 100000000 км от България ,върнах се заради нея ,купих апартамент да живеем заедно разбираш ли,ей за това ме е яд,че дадох твърде много ,за момиче което й е било само да покажа на големите си приятелки ,че може да си хване хубаво момче и да го прави на шматка ,ама аз това го разбирам в последствие.

tireheb
07-27-2013, 13:40
е кво е за ядосване в крайна сметка не разбирам, аз съм имал 3 години връзка от която половината е било караници, ама тъй се е случило, избрал съм да не я прекъсвам връзката тогава, в последствие се е изчерпала, спрели сме да се виждаме. тва е. ти си имал връзка, изневерила ти е, дал си и втори шанс, не са се оправили нещата -> край. направил си всичко възможно, можеш да си горд от тва. ама месеци по-късно да ходиш да правиш циркове не е яко.

па апартаментът пак си е твой

horacio
07-27-2013, 13:44
Много тъпо е направила, това е така, но е много глупаво да я обиждаш и да й правиш сцени. Казваш, че не си хлапе, но се държиш като такова. Бъди на ниво и не я ебавай за нищо, като види че баш те брига за нея ще се усмири малко. Свикнала е да й ходиш по гъза и щом това приключи ще я е яд.

Kapi90
07-27-2013, 13:47
Защото тя ми каза,като дойдеш за партита на Yalta ми пиши или се обади да се видим ще ми е приятно.Така и направих ама не знам какво стана и ме обзе мазната ярост ,защото се сетих изведнъж за хиляди неща и хилядите й лъжи.Ами яд ме е брато,защото останах в България заради нея ,защото мислех ,че имаме бъдеще повече от 1 година ,приеха ме да уча в чужбина заминах точно за 1 месец ,при което тя ми се обаждаше постоянно и плачеше ,колко съм й липсвал и реших,че си я искам обратно и това да съм далеч от нея ме побърква.А се оказало,че през този 1 месец тя си е имала друг да си се чукат (с извинение) а ми е плачела ,че съм й липсвал.Просто не искам да я виждам повече ,да нямам абсолютно никакъв контакт с нея,онази вечер като отидох до Приморско ,карахме се в тях супер много и в един момент тя ми вика "искаш ли да останеш тази вечер ,да сме заедно както преди за няколко часа,винаги ще те обичам ,но ме наранява това ,че не ми вярваш",направо избеснях не знам целия се разтреперих щом си позволих да я ударя и си тръгнах,не мога това момиче ме избива на много агресия,кара ме да бъда някой който всъщност не съм,сега постоянно ми пише смс-и ;xx

horacio
07-27-2013, 13:51
Ударил си я... това няма да го коментирам. ;д
Игнорирай я и това е. Както казах, свикнала е да й вървиш по гъза, тя ти казва ела в Ялта и ти отиваш, обажда ти се, ти й вдигаш... Тя няма да спре, защото вижда, че продължаваш да й обръщаш внимание. Просто спри. Все едно не съществува.

Kapi90
07-27-2013, 14:02
Да и аз съжалявам за това,че си позволих да я ударя,но просто не издържах.. Ами старая се да я игнорирам,поисках да си сменя номера в понеделник ще е готово всичко,не мога да разбера защо ме измъчва по този начин ,това което е останало между нас не е любов,ама тя е красиво момиче има 10000000 момчета около нея,да измъчва тях ,аз просто се уморих ,но ме изнервя и това,че някакви нейни приятелки като ги видя някъде и веднага ме питат какво стана с Таня,защо се разделихте ,изпусна прекрасно момиче и някакви ей такива и ме е яд,че излизам аз мазния глупак,че всички са знаели ,че тя ми изневерява освен мен ,ох както и да е пак се ядосах.

Wednesday666
07-27-2013, 14:56
Аз имам един въпрос преди да ти дам мнението си - с каква цел написа темата?

FuCKkK13
07-27-2013, 15:00
Отидох,защото тя не звънна на мен ,а на най-добрия ми приятел и почна да нарежда и да вика "Ако Капи има нещо да ми каже да дойде до Приморско като е такъв мъж " за това отидох.Пропиляно е защото от 1 година връзка 6 месеца,бяха скандали и караници,ама все си мислех,че ще се промени не знам дали съм бил толкова влюбен или просто се надявах веднъж да бъда сериозен към едно момиче и да съм си избрал най-долната е за това ме е яд.Не съм някое хлапе на 23 съм ,никога не съм обиждал умишлено момиче ,но никога не съм им имал доверие и ме е яд,толкова много ,че ме лъжеше постоянно ,а направих какво ли не за нея.Бях на 100000000 км от България ,върнах се заради нея ,купих апартамент да живеем заедно разбираш ли,ей за това ме е яд,че дадох твърде много ,за момиче което й е било само да покажа на големите си приятелки ,че може да си хване хубаво момче и да го прави на шматка ,ама аз това го разбирам в последствие.
и ? време е да го преживееш .. хора живеят заедно по 5-6 години и се разделят,ти тука за една година си ревнал.. я се стегни.. като не си някое хлабе на 23 би трябвало да имаш достатъчно сиво вещество,за да спреш да се занимаваш.. и двамата сте един дол дренки мен ако питаш.. единия давал прекалено много без да се усети щото е глупав,а после обижда и прави скандали,другия е правил скандали преди това,а сега предизвиква другия щото явно без скандали не може.. и двамата сте си виновни,не бъди егоист,тя също е загубила една година,за да се занимава с теб.. не си мисли,че само на теб ти е било кофти
сега покажи,че не си хлапе и просто спри да се занимаваш с нея.. по принцип даден човек не се мушка там,където не му е приятно,а ти точно това правиш,сам си си виновен.. просто продължи напред,една година - една година,какво да направим,пробвал си,не се е получило и имаш няколко урока,които са те научили на нещо и толкова... просто започваш да търсиш друго момиче,защото едва ли искаш да продължиш да губиш време в мислене на ''що не се получи,дай да я нареждам и обиждам колкото се може''

Kapi90
07-27-2013, 15:15
Аз имам един въпрос преди да ти дам мнението си - с каква цел написа темата?

Не знам бях се ядосал супер много и мислех,че така ще се успокоя ;]]

А като цяло майната й ,просто бях мега изнервен от всичко и тя ме до изнерви с курвенските си номера ,има всякакви момичета ,аз съм си намерил такова ,да се надяваме,че сегашната ми приятелка няма да е такава. Това е мерси на тея дето ми прочетоха работите ,като цяло се успокоих малко.10х

Wednesday666
07-27-2013, 15:26
Ами виж, според мен е най-добре да я изтриеш въобще от живота си.
Че е постъпила като кучка, така е.
Обаче е супер грозно да я обиждаш така, а до вчера си казвал, че я обичаш.
Недей така, просто преустанови всякакъв контакт с нея и продължи напред а вдигната глава.
Тя да си съществува там.

psychopath
07-28-2013, 14:46
Абе смърт, бе! Не ги слушай тия толерантни к'урви!

Pedigree
07-28-2013, 20:46
Я се стягай, момче!