PDA

View Full Version : Потене, помощ :(



tetriss
07-26-2013, 17:04
Здравейте.Момиче на 15 години съм. Споделям ви един проблем свързан с потенето. Потя се по ръцете и наистина се притеснявам от какъвто и да е контакт, здрависване, докосване на предмети.. Особено сега имам гадже но не сме се виждали, защото той е на море сега, а тръгнахме преди той да замине и много се притеснявам ако иска да се хванем за ръце какво ще правя. Чувала съм за Одорекс и такива кремове, но наистина са вредни и не искам да навредя на здравето си, помогнете ми с каквото и да е (билки, някакви чайове?, нямам представа как мога да си помогна) Мисълта че това потене ще ми пречи да имам връзка ме подлудява защото ужасно много го харесвам :((( Моля ви за помощ

yakuza_
07-26-2013, 17:49
Ще ти разкрия една тайна - лято е, всички се потим.

mlf
07-26-2013, 21:09
Аз имам същие проблем, но вече не ми пука щот не само мие 2те се потим като прасета ;д

tetriss
07-26-2013, 21:41
Аз имам същие проблем, но вече не ми пука щот не само мие 2те се потим като прасета ;д
Да, ама с гадже е малко трудно, него ще го е гнус да ми хване ръката, неудобно ми е и ще умра от сраааам :(

pepa97
07-27-2013, 11:38
Да, ама с гадже е малко трудно, него ще го е гнус да ми хване ръката, неудобно ми е и ще умра от сраааам :(

Ами и той може да го е срам да хване твоята ,защото и той се поти ,все пак е лято..Да не ви пука..той ще те хареса такава каквато си ,не приемай някакви хапчета заради това-няма смисъл ;)

zlatna lqstovica
08-17-2013, 16:41
Здравейте,аз имам същия проблем,но малко по-страшен.Та проблема ми е,че аз постоянно се потя дори когато си стоя в къщи.Вярно,че е лято,но това е целогодишно и е ужасно.Постоянно трябва да нося тъмни дрехи.Моля за помощ.Потя се по цялото тяло като започнете от ръцете,краката,подмишницит е и вече не знам какво да правя.
Благодаря предварително!!!

Vladislav Hellsing
08-17-2013, 16:51
Да, ама с гадже е малко трудно, него ще го е гнус да ми хване ръката, неудобно ми е и ще умра от сраааам :(

начи той може да се целува и натиска с тебе, ама го е гнус да ти пипне потната ръка?

А неговата ръка какво ли е пипала оооооооо

maldini
08-17-2013, 17:39
Може да имаш проблем с щитовидната жлеза.

Жълто
08-17-2013, 21:33
Сложи ръкавици

tHe_COolEst_GIrl
09-15-2013, 12:18
Разясни му картинката на това твое "гадже", че и ти си човек и се потиш... :???:

Smith_6
09-15-2013, 13:28
Безсмисленият коментар над мен възвърна една безсмислена и заради това игнорирана тема.

qhnalametlata
09-29-2013, 09:36
Ако все още се потиш, провери си щитовидната. Освен това мокрите ръце често са свързани с проблем на вегетативната нервна система.
В крайна сметка до определена възраст, когато окончателно се "наместят" хормоните, такива неща се случват и човек трябва да не им обръща прекалено много внимание. Има куп продукти, в т.ч. натурални, които могат да помогнат за овладяване на този проблем :)