PDA

View Full Version : Какво да правя :?



malkataroza2
07-27-2013, 16:15
Хм .. ето как стоят нещата : миналата година се запознах с едно момче .. постоянно си говорехме и излезнахме,но само веднъж .. и спряхме да се чуваме .. оказа се,че ме бил харесвал (а и аз него също), но никой не реши да направи първата стъпка ..спряхме да контактуваме за около 1 година ... наскоро се бяхме засякли и оттогава си пишем почти всеки ден ( и излизахме пъти ) .. незнам какво да правя .. дали ще стане както преди да сме на waiting for a miracle,защото никой няма да направи първата крачка ?

Lilanda
07-27-2013, 16:20
Направи ти първата крачка? :-D

Ivaaaaa
07-27-2013, 16:26
Направи ти първата крачка? :-D

мхмн

Баща Ти
07-27-2013, 17:07
Фани му пакета, ем ще разбере, че му се кефи, ем ако му е малък няма да си губиш времето повече ;)

invisible_girl
07-27-2013, 17:52
napravi ti purvata krachka da :)
vremeto ne chaka nikogo taka che ako naistina se interesuvash ot nego i go haresvash mnogo - deistvai. Nishto ne gubish,pone shte znaesh che si opitala.
Yspeh ;p

druzilla
07-27-2013, 17:57
А ти направила ли си нещо,за да му покажеш,че имаш симпатии и той да предприеме някакво действие от своя страна?
Все пак не е нужно винаги момчето да прави първата крачка,направи я ти,нищо няма да загубиш,най-много да спечелиш от това.
Успех и пиши после в темата,да споделиш как е минало :P

malkataroza2
07-27-2013, 18:36
А ти направила ли си нещо,за да му покажеш,че имаш симпатии и той да предприеме някакво действие от своя страна?
Все пак не е нужно винаги момчето да прави първата крачка,направи я ти,нищо няма да загубиш,най-много да спечелиш от това.
ами нищо конкретно .. пиша му често,а и той на мен .. страх ме е да не объркам нещата,а и незнам точно как да му покажа,че имам симпатии

Lilanda
07-27-2013, 20:36
ами нищо конкретно .. пиша му често,а и той на мен .. страх ме е да не объркам нещата,а и незнам точно как да му покажа,че имам симпатии
Просто му кажи, за бога. -_-

tireheb
07-27-2013, 20:53
Фани му пакета, ем ще разбере, че му се кефи, ем ако му е малък няма да си губиш времето повече ;)

ДЕЙБА МЪДРИЯ :О

malkataroza2
07-29-2013, 09:27
ДЕЙБА МЪДРИЯ :О
:D +1