PDA

View Full Version : Пари от интернет?



D&G
07-27-2013, 17:07
Здравейте момчета и момичета.Имам няколко въпроса.Има ли някои от вас които да се занимава със саитове за разни реклами и.тн ,от който се печелят пари,колко се печели горе доло и заслужава ли си изобщо? Също може и да споделят малко опит.Мерси предварително.

anonymous908491
07-27-2013, 19:16
Очаквам всеки момент да се пуснеш с друг профил, от който да почнеш да ръсиш фантазии как си станал милионер.

MaGuSs
07-28-2013, 00:02
Има един сайт, дето се печелят много... средно 500$ на седмица... но ти няма да повярваш, за това няма да ти обяснявам, какво и как... - никой няма да повярва, като го прочете в нета...

D&G
07-28-2013, 01:03
Има много комплексари на този свят.Аз ако съм искал да казвам че съм станал милионер щях да го кажа няма да чакам ти да ме подсетиш.Нямам намерение да се хваля просто питам как стоят нещата с парите от интернет!!!!!!!

existenz55
08-04-2013, 09:42
От сайтове с реклами НЕ СЕ ПЕЧЕЛИ. От ИНТЕРНТЕ обаче се ПЕЧЕЛИ и то много. Сега ще питате как !?!?! Еми поровете се и ще разберете как. Не обяснявам защото ставате конкуренция и намалят приходите за мен (ако някой тръгне да ви обяснява как се правят пари в интернет, се замислете защо ви обяснява и по този начин си създава конкуренция). Иначе насоки които да търсите са : Adsence, Paid2upload, Paid2Redirect и т.н.

JDeel
08-06-2013, 09:13
В интернет се печели повече когато ти си създателя на някакъв продукт или услуга, също както е в реалния свят. Печели се най-добре когато имаш нещо, което друг иска да купи. Например teenproblem.net продава място за реклама (http://reklama.investor.bg/otherpages.php?id=35). AdSence е нещо много индиректно. От AdSence (по-точно AdWords) печели основно Google и дава някаква малка заработка на тия дето се възползват услугата. Едни хора плащат на Google през AdWords за реклама, Google пускат тази реклама на сайтовете на тези които са вързани с AdSence, дават им част от реалните пари дадени за тази реклама (колкото да не е без хич) и готово.
Онези сайтове с кликанията, от тях много се печели... така де, собствениците им печелят, другите остават с пръст в уста в най-добрия случай.