PDA

View Full Version : Странности в цикъла



Моника С
07-27-2013, 22:33
Здравейте момичета! Имам следния проблем: цикълът ми е нормален на 25 дни.този месец трябваше да ми дойде на 16-имах обичайните симптоми-бяло течение,възпалена кожа,без болки в гърдите, но бях в стресова ситуация до края на седмицата и не ми дойде и до днес.бялото течение продължава,гърдите малко ме боляха,после спряха.правих си тест за бременност-отрицателен е,и не съм имала рискови полови контакти,винаги сме внимавали много.ходя на басейни-възможно ли е закъснението да е от водата,слънцето,високите температури? Моля ви споделете ако сте имали същия проблем,защотот вече се побърквам,всяка сутрин ставам с една и съща мисъл и мисля,че вече е на психическа основа.благодаря ви предварително!

Моника С
07-28-2013, 07:08
Моля ви дайте мнение или съвет

aniezina
07-28-2013, 09:02
Щом си имала стресова ситуация може и от това да е. Неминуемо ти е повлияло, също и високата температура. Ако си на някаква диета, особено с ограничен прием на мазнини, също може да допринесе за закъснението. По принцип, след като нямаш рискови контакти и теста е отрицателен, бременноста отпада, но ти закъснява доста. Изчакай още максимум 5 дни, опитай се да си спокойна и не мисли за това. Ако не дойде отиди на гинеколог. Ще те прегледа и вероятно ще ти даде хапчета да го предизвика, питай за такива на билкова основа, аз съм пила от тях и те не влияят на друго. Просто си кажи, че ако не дойде ще отидеш на лекар и всичко ще е наред, това може и да те успокои малко. Ако намалиш напрежението съм почти сигурна, че ще дойде веднага. Успех!

mlf
07-28-2013, 13:44
От стреса е .. няма как да е от водата .. успокой се и ще ти дойде .. :)

LadyTerrible
07-29-2013, 11:11
На кой ден от закъснението направи теста?
Шанса за бебе е минимален,ако много внимавате както казваш,съответно от жегите и стреса ти закъснява,успокой се и ще ти дойде.Ако не-иди на лекар.

Моника С
07-29-2013, 12:48
Дойде ми вече и съм спокойна,благодаря Ви много!!!