PDA

View Full Version : Любов !



nqma_znachenie
07-27-2013, 23:32
Когато бях по-малък си мислех,че това са глупости за чувства и за любов.Станах на 18 и се влюбих и бях толкова щастлив имах прекрасно момиче до себе си,обичахме се ,не се карахме ,вярвахме си в момента в който осъзнах ,че имам това прекрасно момиче,което ме обича и което обичам ,незнайно защо ме заболя тя беше в прегръдките ми и ме болеше и усетих как се стичат сълзи от очите ми ,защото бях истински щастлив.Имах почти 2 прекрасни години с това момиче,но всяко нещо има край ,дойде и нашият и да беше ми гадно тогава ,но всичко минава ,да не си говорехме няколко месеца,но когато всичко мина просто останахме приятели ,силно казано приятели ,но когато имаме нужда винаги бихме си помогнали.След това изумително момиче ,си мислех че повече де да знам няма да ми се случи или поне не скоро и връзките ми не бяха сериозни ,но след това се запознах с едно момиче,доста странно момиче ,бях я виждал и преди ,беше сладка и имаше много хубава усмивка,бях се опитал да я заговоря преди ,но тя просто не ми обръщаше внимание по дискотеките.Но един ден се оказахме отново в една и съща дискотека,но компаниите ни се събраха и бяхме заедно тя постоянно ми се усмихваше и аз отново реших да говоря с нея,започнахме да говорим и да говорим тръгнахме си от дискотеката и се разхождахме по плажа цяла нощ ,беше много странно сутринта трябваше да пътувам за София в 8 имах извънреден изпит в университета ,който беше преместен и си бях резервирал билет със сутрешния полет ,а вече беше около 6 ,бяхме говорили 4 часа без да спираме ,без да се познаваме ,накрая я изпратих и си тръгнах и й казах да ми пише когато се наспи.Проверих си фейсбука към обяд беше ми писала ,спомням си как наивно се усмихнах и продължихме да пишем цял ден и цяла нощ говорехме ,когато се върнах на морето след 2 дни,излязохме пак заедно и всичко се случи ,мина седмица ,две ,три бях с нея ,бях с красивото момиче ,което засичах по клубовете и тя беше само моя ,боже колко бях щастлив ,всичко се случи много бързо ,прекарвахме цялото си време заедно ,не се отделяхме един от друг,на 1та седмица ,тя оставаше при мен всяка вечер ,никога не ми се беше случвало нещо такова.Ходехме къде ли не ,само двамата чувствах се като най-щастливия човек на света,обичах я .. обичах отново и отново бях обичан и щастлив.Тя беше само моя ,а аз бях само нейн !! Но отново всичко приключи ,нещата не останаха толкова прекрасни и почти след 1 година се разделихме,но де да знам не страдам ,приех го защото може би веднъж преживях да ме наранят и просто се стегнах и си казах,че няма смисъл да страдам,защото има ЛЮБОВ има го това невероятно чувство за което всички говорят ,за това как усмивката само на 1 човек е достатъчна да оправи и най-гадния ден.И съм благодарен,че съм жив и че имам възможността да изпитвам тези чувства и съм напълно убеден,че отново ще ми се случи ,а ако не няма да спра да търся момичето ,което ще ме накара да се чувствам отново така ,защото точно заради тези моменти си струва да живееш и ако някой някога се съмнява,дали има магия и любов,то той просто не е обичал и не са го обичали !!

102
07-28-2013, 05:44
Браво. =)