PDA

View Full Version : СЕРОИЗНО! ТРЯБВА МИ СЪВЕТ....



WildDog
07-27-2013, 23:52
Здравейте..
Има едно момиче с което ходихме преди година, но се разделихме. Важното е, че по чудо си останахме приятели. Преди няколко дни ми писа, дали може да излезем за да се видим. Съгласих се и отидох сам, а тя беше с приятелка. Момичетата си бяха купили алкохол и седнахме на една пейка. Въпросното момиче дойде при мен и седна на пейката. Аз я прегърнах и тя опря глава на раменете ми. След това май пийна малко повече и легна на пейката. След известно време тръгнахме да изпратим приятелката и, а тя залиташе и реших да я хвана за ръка. Тя не възрази и така докато изпратим приятелката и. След това се разходихме малко и си говорехме да различни неща. Не посмях да я целуна, защото преди дни, когато си писахме тя ми каза, че трябва някой да я утеши, а аз и казах, че може да разчита на мен. Каза ми, че ме познавала добре и ако съм се опитал да я целуна, щяла да направи всичко възможно да ме спре, попитах я за причина, но тя ми отговори, че не можела да ми каже и съжалявала. И така затова в тази нощ, когато се разхождахме не посмях да я целуна.Обичам я много и искам отново да сме заедно, то мисълта ми е дали има чувства към мен, все още и какво трябва да направя следващия път, когато излезем?
Благодаря ви за отделеното внимание...

yolo
07-28-2013, 04:23
където е горяло пак ще гори ;)

Azoria
07-28-2013, 09:57
И следващия път я целуни. :)

xdreamerx
07-28-2013, 11:14
Може би и тя има още чувства към теб :)

Joker Simone
07-28-2013, 13:42
където е горяло пак ще гори ;)
Много точно !!! И с моя приятел миналото лято бяхме заедно за съвсем малко време около 1/2 от месеца...Но после се разделихме поради смешни причини :D От април месец пак сме заедно :)

6mateto
07-28-2013, 16:44
И следващия път я целуни. :)

+
Все пак няма какво да губиш, най- много да спечелиш :)

WildDog
07-28-2013, 19:19
Благодаря за съветите ще ги използвам :)

Баща Ти
07-28-2013, 20:00
Срам путки не ебе.

Leexy
07-28-2013, 20:08
Никога не можеш да си сигурен, преди да опиташ-целуни я. Щом казваш, че я обичаш, значи си струва да се пробваш. ;)

misskaprizzz
08-07-2013, 02:20
Няма какво да губиш ,.. ДЕЙСТВАЙ ... или ш'се държиш като мъж ..и ще я имаш .. или пиши в сайтовете по цял ден .... ;)