PDA

View Full Version : Не знам какво да направя ....



galiichka96
07-28-2013, 00:41
Излизам с едно момче от 1 година. Той има приятелка от вече 2 години и половина. С мен се занимава от 1 година и половина, но дълго време отказвах на поканите му за среща. Миналата година точно по това време се съгласих да излезем. Преди 7 месеца и половина дойде до нас и ми призна, че ме обича и т.н. Точно тогава се влюбих в него. Започнахме да подхващаме темата за секс, но не знам как да постъпя и ето тук идва проблема. Страх ме е от това, че ще ме зареже след това и край с всичко, въпреки че той ми е казвал неведнъж, че няма как да се случи това, че не иска просто да се възползва от мен и така нататък. Покрай най-добрата ми приятелка се сближих повече с най-добрият му приятел и той ми каза, че това щяло да увеличи срещите ни за в бъдеще, но това го тълкувам, че ще ме търси само за това, а не искам да съм използвана. Искам той да е момчето, с което ще направя това за първи път, но не и докато е с нея, въпреки че с мен се вижда по-често отколкото с нея. Започнах да се чувствам тъпо и използвана и мисля да сложа край на тези виждания, но не мога. Всеки път, когато съм готова да говоря с него и той ме погледне... просто забравям за всичко. Обичам го страшно много и не искам да го загубя.. Как да постъпя? Да рискувам ли да спя с него и да видя какво ще стане или просто да сложа край на всичко и да продължа пътя си без него?
Благодаря предварително! :)

lady6
07-28-2013, 01:10
Ох и аз съм била така .. той имаше приятелка от 2 год. , но казваше , че иска да е с мен. Но той не я остави .. та според мен не се занимавай камо ли секс , за да не съжеляваш. Та аз спрях да се занимавам с него , защото не искам да бъда 2ра :) А отговори ли си на въпроса след като те обича , защо е и с нея .. ей тва не го разбирам :) Но ти си преценяваш .. Успех :)

Azoria
07-28-2013, 10:01
Няма нищо да се промени когато спиш с него. Ще види, че може да има всичко и няма да се откаже нито от теб, нито от нея. Общо взето само сексът е причината да се занимава с теб, нали знаеш? Ако имаше чувствата, които ти казва, че има - отдавна да не е с приятелката си ,а с теб.
Всъщност и двете ви върти, разликата е , че ти знаеш и можеш да се измъкнеш.

lady6
07-28-2013, 13:43
Всъщност и двете ви върти, разликата е , че ти знаеш и можеш да се измъкнеш.

;)

spopi
07-30-2013, 05:36
Играеш втора цигулка се пак си има приятеяка явно тя не му дава и си търси жертва аз бих те посъветвала да не го търсиш много. Защо не е скъсал с приятелката си до сега питала ли си го.

tori
07-30-2013, 05:53
Заради ей такива хора като теб и твоя възлюбен се отчайвам от вида хомо сапиенс. Както си влюбена и пърхаш около него, като нищо да си дадеш дупето. То няма лошо де, стига момчето да не беше в някакво връзка. Той пък как може да ти се обяснява и след това да продължава да си седи с гаджето? Отчайвате ме, наистина.

minchorna
07-30-2013, 06:10
Преди 7 месеца и половина дойде до нас и ми призна, че ме обича и т.н. Точно тогава се влюбих в него.

http://i1143.photobucket.com/albums/n624/superben25/Reaction%20gif/1324398817255407419051398.gif
хахахахахахахахахахахахах аахаххаахаххаа

evilgirl95
07-30-2013, 08:25
Що за малко не се поставиш на мястото на другото момиче.. Не че ти пука особено.. Защо ли пък трябва да се интересуваш какво се случва със околните, като може да си егоистка и да мислиш само за себе си..
Обичал те.. ако те обичаше нямаше да ходи още с другата и да я лъже от година и половина .. и теб да лъже.. защо не я зареже, като те обича... да не е женен за нея, че да я върти така..
Хубаво .. спи с него.. ама първо му кажи да спре да върти горкото момиче.. защото аз съм сигурна, че за 2 години тя има някаква привързаност към него и очаква нещо от тази връзка..
Апък като спиш с него ти ще се окажеш на мястото на първата.. не се притеснявай.. вечният кръговрат на живота..

LadyDi
07-30-2013, 08:52
Как да постъпя? Да рискувам ли да спя с него и да видя какво ще стане или просто да сложа край на всичко и да продължа пътя си без него?
Благодаря предварително! :)
Имаш и трети вариант. Спри да разсъждаваш елементарно и му постави въпроса ребром - с мен или с нея.

tori
07-30-2013, 11:14
да не е женен за нея, че да я върти така..
Това пък прозвуча адски глупаво. И кво, ако е женен не може да се разведе? Един развод по взаимно съгласие излиза около стотина лева, поне на нашите им взеха 100-120 лева. Щом си се "бракувал" с някого, дори и да се влюбиш в друг, трябва да си мълчиш, да си траеш и да лъжеш, така ли?

tigity
07-30-2013, 14:43
о.0 махай го този :Д разиграва теб и приятелката си ... УЖАС каква е тази сляпа любов бе...

evilgirl95
07-30-2013, 16:11
Това пък прозвуча адски глупаво. И кво, ако е женен не може да се разведе? Един развод по взаимно съгласие излиза около стотина лева, поне на нашите им взеха 100-120 лева. Щом си се "бракувал" с някого, дори и да се влюбиш в друг, трябва да си мълчиш, да си траеш и да лъжеш, така ли?

Имах предвид, че повечето женени мъже, които имат скрити връзки, все протакват нещата.. излизат с някакви номера.. че остават в брака заради децата си.. че сега не му е времето.. че ще се разведе след месец.. и т.н. .. а този нищо не го спира да сложи край на връзката си още днес.. и нищо няма да го свързва с момичето вече до края на живота му.. а в брака не е така..
Твърдо съм против, че някой трябва да лъже в брака и т.н... може би се изказах по погрешен начин..

misskaprizzz
08-07-2013, 02:00
Тии, трябва да си на първо място ... Колко още такива ще има .. и нека те ти тичат подир дупето... :)