PDA

View Full Version : Застрашена ли съм, че го правим без презерватив?



Marya - Joanna
07-28-2013, 03:31
С приятеля ми ходим от дост време, той ми е първия, но го правим без презерватив... Това би ли могло да бъде заплаха от забременяване? Всеки път след любов се къпем, измивайки всичко от себе си и и в себе си вероятността да е проникнало нещо в мен е паникьосваща.. Честно казано, внимаваме много, удоволствието е по - голямо, но риска също .. ?!!

thund3rstorm
07-28-2013, 06:21
Като не искаш бебе, използвай кондом. Ето така няма да си застрашена

DisappointedDreamer
07-28-2013, 07:51
С приятеля ми ходим от дост време, той ми е първия, но го правим без презерватив... Това би ли могло да бъде заплаха от забременяване? Всеки път след любов се къпем, измивайки всичко от себе си и и в себе си вероятността да е проникнало нещо в мен е паникьосваща.. Честно казано, внимаваме много, удоволствието е по - голямо, но риска също .. ?!!

Изключително ограничена си. Какво като си взимате душ? Тоя душ измива отвън, а не отвътре.

Пожелавам ти да забременееш, защото рискът наистина съществува, особено когато си в овулация (термин, който сигурно ти е непознат). Тогава ще те питам за удоволствието.

Апф.

6mateto
07-28-2013, 09:04
Това е все едно да кажеш, че ядеш всякакви мазнотии и сладко и да питаш има ли шанс да напълнееш...ИМА РАЗБИРА СЕ. Пък и презерватива не предпазва само от бебета, а и от болести...не се свиди за 3 лв, защото памперсите и другите работи са много по- скъпи ;)

granger
07-28-2013, 09:11
Пожелавам ти да забременееш, защото рискът наистина съществува, особено когато си в овулация (термин, който сигурно ти е непознат). Тогава ще те питам за удоволствието.

Апф.
Мега тъпо,сори Маги.
Не пожелавай такива неща,че иначе или ще има нежелано дете или аборт...кофти е.

Иначе ,да, донякъде е остро мнението ѝ, но риск наистина съществува. Има една т.нар. предеякулационна течност , която също съдържа сперматозоиди. Научи како е овулация , следи си редовно цикъла,менструацията и продължителността и.
Но го правете с презерватив,ако не искаш излишни притеснения и главоболия.

aniezina
07-28-2013, 09:16
Като искаш да го правите без презерватив, и ако си сигурна, че не ти изневерява и двамата сте здрави т.е. нямате полови болести, отиди на гинеколог и започни противозачатъчни.

Моля те, вземи се образовай малко, научи ПОНЕ за твоята полова система, за менструалния цикъл и цикълът на овулация, за това от какво предпазва кондома. Може и да прочетеш малко за неговата. За това, че по време на ерекция има една предеякулационна течност, която също има шанс да съдържа жизнени сперматозоиди, и дори да не свършва в теб съществува, макар и миниатюрен шанс, да забременееш. Във форума има доста информация из важните теми. Направиш ли го и ти ще си по-спокойна и сигурна, защото ще знаеш какво правиш и ние няма да отговаряме на такива въпроси.


Успех!

DisappointedDreamer
07-28-2013, 12:18
Мега тъпо,сори Маги.
Не пожелавай такива неща,че иначе или ще има нежелано дете или аборт...кофти е.



Не е тъпо изобщо, Пламе. То веднъж трябва да стане, за да се осъзнаят, сеш ли се?

granger
07-28-2013, 12:20
не, смисъл, такива пожелания не са хубави. То ,ако стане, ще е кофти за детето.

FuCKkK13
07-28-2013, 19:54
Мега тъпо,сори Маги.
Не пожелавай такива неща,че иначе или ще има нежелано дете или аборт...кофти е.

Иначе ,да, донякъде е остро мнението ѝ, но риск наистина съществува. Има една т.нар. предеякулационна течност , която също съдържа сперматозоиди. Научи како е овулация , следи си редовно цикъла,менструацията и продължителността и.
Но го правете с презерватив,ако не искаш излишни притеснения и главоболия.
+ или просто отиди на гинеколог и поискай да ти изпише противозачатъчни

FuCKkK13
07-28-2013, 19:56
Не е тъпо изобщо, Пламе. То веднъж трябва да стане, за да се осъзнаят, сеш ли се?
супер супер супер тъпо е да пожелаваш такива неща..
то ако трябва - ще стане и без да им го пожелаваш,не си ти човека,който да казва на кой, какво трябва да му се случи,за да се научи на нещо

DisappointedDreamer
07-28-2013, 19:58
супер супер супер тъпо е да пожелаваш такива неща..
то ако трябва - ще стане и без да им го пожелаваш,не си ти човека,който да казва на кой, какво трябва да му се случи,за да се научи на нещо

Абе, к'во сте взели на сериозно всичките? Като че ли съм седнала да им правя магии, че наистина да им се случи.

FuCKkK13
07-28-2013, 20:02
Абе, к'во сте взели на сериозно всичките? Като че ли съм седнала да им правя магии, че наистина да им се случи.
просто щото тия изказвания и на шега не са нито приятни,нито е хубаво да се казват,а ти явно не знаеш къде трябва да теглиш черта на грубостта си

DisappointedDreamer
07-28-2013, 20:07
Не ми опявай и ти за "грубостта ми" предвид фактът, че не ме познаваш. Защото и аз на базата на твоите 15к мнения мога да изкажа доста неприветливи предположения за личността ти, ама ще са си точно и единствено само това - предположения. А предположенията почти винаги се оказват погрешни.

FuCKkK13
07-28-2013, 20:09
и не искам да те познавам ,предположенията са 50/50
и какво искаш да ми кажеш ? че тука си супер груба с всички почти,а навън си ангелче ? ми извинявай ама няма да ти повярвам и ще е добре наистина да помислиш,че това,което каза не е на място,вместо да се обясняваш

DisappointedDreamer
07-28-2013, 20:16
и не искам да те познавам ,предположенията са 50/50
и какво искаш да ми кажеш ? че тука си супер груба с всички почти,а навън си ангелче ? ми извинявай ама няма да ти повярвам и ще е добре наистина да помислиш,че това,което каза не е на място,вместо да се обясняваш

В тоя форум не съм писала редовно от достааааааа дълго време. И аз съм се излагала, и ти си се излагала откъм коментари и мнения. Всички обаче израстваме. Смея да твърдя, че предишната ми категоричността и (някакво) неуважение от моя страна са драстично избледнели. Други потребители също го забелязват. И, да. В ИРЛ и тук има огромна разлика. Не ме интересува грам в какво вярваш и в какво не. И аз те смятам за ограничено парче, ама живей си щастливо.

Ще е добре да спрем да пишем. :) Това, което написах не беше с цел обида. Беше използвано с цел да засили опасенията и тревогите на авторката, карайки я да се образова мъничко на тематика "секс". Съжалявам, ако ефектът е бил друг.

FuCKkK13
07-28-2013, 20:32
можеше да и засилиш тревогите с много други неща,а не с пожелания
грубостта и неуважението ти може да са избледнели ,но все още се набиват на очи,смятай колко още има...

analgin
07-28-2013, 20:34
къпането след секс не предпазва от забременяване . спестявайте пари от закуски и си купувайте презервативи.
трол . надеждата да е трол умира последна .

DisappointedDreamer
07-28-2013, 20:34
Да, точно така ще да е :Д

Океан-омраза съм.

FuCKkK13
07-28-2013, 20:40
Да, точно така ще да е :Д

Океан-омраза съм.
ами това показваш и
от омраза до просто грубо държание и неуважение има разлика

baby_baby
07-28-2013, 21:33
Има заплаха за забременяване вие да не сте първи клас?

nepalm
07-28-2013, 22:17
Като искаш без кондом - в дупето и в устата. Ако там не може - с кондомче.