PDA

View Full Version : Има ли надежда?



Ich
07-28-2013, 14:01
Просто вече не знам какво да правя.Съсипвам се и искам да чуя и вашето мнение.
С приятелят ми имаме връзка от 8 месеца.Първите 6 месеца бяха най-прекрасните.Виждах колко много ме обича и аз него.Дойде един период във връзката ни в който постоянно се карахме и двамата бяхме страшно уморени от всичките скандали,но не искахме да се разделим.И разбрах ,че той ми е изневерил.Било е само целувка,но пак..Простих му.Исках да сме заедно обичах го и още го обичам безумно много.Нещата се оправиха със скандалите Но той вече е различен.Не ме поставя на първо място,не ми показва,че ме обича.Като,че вече е изгубил интерес от мен.Беше спрял да общува с момичето ,с което ми изневери,но са в обща компания.Вчера пак са се събрали компанията и така да се каже двамата пак си общуват.Аз не знам какво да правя.Искам любовта му.Обичам го безумно много.

AnarchyBoy
07-28-2013, 14:03
Поговорете..

Ich
07-28-2013, 14:07
Винаги когато искам да говорим той мълчи и почти нищо не казва/винаги когато се караме е било така/и започвам да се чувсствам глупаво и като истеричка ,когато кажа нещо за раздяла той сменя темата и ми казва да не си мисля такива неща

6mateto
07-28-2013, 16:39
Накажи го...раздели се с него, виж дали ще те потърси и тогава ще решиш дали искаш да си с него. Не вярвам да ти харесва мълчанието и хладното му отношение. Търси щастието и нещата, които те карат да се чувстваш щастлива. Имала съм подобен случай, (за изневярата разбрах след раздялата) и се убедих, че колкото и да го обичаш, то с времето ти минава. А и нали знаеш клишето "Ако обичаш нещо, пусни го на свобода...сещаш се ;) :) :)

TheBeliever
07-28-2013, 16:50
Надежда има ако и двамата го искате. Попитай го, кажи му как се чувстваш. Не го оставяй да сменя темата.

Ако отново откаже да обърне внимание на проблема се отдръпни, дай си няколко дни да прецениш трезво ситуацията и да решиш за себе си дали има смисъл да влагаш усилия в тази връзка.

hardsoultosave
07-28-2013, 20:39
Има ли любов
има и начин.

Rosiita98
07-28-2013, 20:50
Ако любовта е само от едната страна според мен няма смисъл, ако виждаш че не е същия като преди поговорете, може да има някакъв проблем или просто чувствата му са изчезнали, щом е прибягнал и до изневеря. Най-разумния начин е да седнеш и да си поговориш доста сериозно и открито с него.

Pedigree
07-28-2013, 20:53
Жените в повечето случаи имат много тегави представи за любов и внимание.

tireheb
07-28-2013, 21:05
Накажи го...раздели се с него, виж дали ще те потърси

курвенски номера 101

Leexy
07-28-2013, 21:10
Опитай да прекарваш повече време с него и да не му натякваш толкова, че според теб се е променил и прочие, защото може и ти да бъркаш, а ако мине известно време и той още се държи така, наистина няма да има никакъв смисъл и според мен ще трябва да поговориш с него много сериозно.

funkey
07-28-2013, 23:55
Ще ти дам малко по-смислен съвет от повечето тук.Пробвай се да му покажеш как се чувстваш,колкото и да ти е болно и гадно пробвай се да се държиш така както той се държи с теб,ако найстина те обича все още и държи на теб, и ако не е такъв глупак,ще си върне старото отношение към теб.Макар че, даже в известен смисъл, не заслужава дори и това, при положение,че даже не те изслушва и при всеки твой опит да му обясниш как стоят нещата той сменя темата, го прави тъпо лапе или уникален глупак.

LadyTerrible
07-29-2013, 08:54
Аз напълно подкрепям funkey.
Приятелят ти казва да не си мислиш за раздели и такива неща,значи това не му се нрави.Охладней за известно време и спри да правиш неща,които обичайно са ти навик към него.Нека и той усети,че можеш да се промениш и може да те изгуби...ако те обича,ще осъзнае поне малко какво е направил и ще се опита да си те върне,ако не-слагаш край и един ден,когато се обърнеш назад ще си благодариш за този избор и той ще ти бъде безразличен.

spopi
07-29-2013, 16:23
Ходи с него и неговата компания и виж ако ти каже по-добре не идвай значи може да има нещо между тях и поговори с него. ;-)

CoockieMonster
07-29-2013, 16:50
Аз никога не бих приела гаджето ми да се вижда с девойката, с която е имало нещо с нея, независимо преди колко време е било. Иначе да, има надежда- кажи му к'во ти е.