PDA

View Full Version : Събиране на класа от прогимназията?



marto88
07-28-2013, 16:32
Здравейте, знам, че обикновено се събират класовете от гимназията, но възможно ли е да се организира събиране на класа от прогимназията? Една бивша съученичка има такава идея и на мен ми харесва, понеже съучениците ми от тогава са ми по-скъпи от тези от гимназията. Вероятно ще е мн трудно защото някои хора не й отговаряли и изглежда не желаят да се връщат в миналото или май по-скоро мн ги е срам от него. Вие бихте ли направили събиране на класа си от прогимназията (5-7 или 5-8 кл.)?

yakuza_
07-28-2013, 17:41
Ми аз лично не мисля да ходя на събирането на гимназията, а и ние си бяхме долу-горе същите хора. Така че не бих отишъл. Може като стана на 30, да отида, за да видя как са надебелели.

TheBeliever
07-28-2013, 18:32
Бих отишла от чисто любопитство. Да видя кой докъде е стигнал дали преценките ми за тях да били правилни.

Shines
07-30-2013, 06:31
И аз бих отишъл.

aks13v
07-30-2013, 20:29
Аз бих отишъл само от любопитство, но не бих се наел да организирам нещата, защото ги знам колко са сериозни.
Имаше един лаф "Защо да се събираме класът ... имаме си фейсбук"

psychopath
07-31-2013, 01:25
Ходил съм на подобно събирания, но не само на моя клас, не само на випуска, защото всеки поддържа връзка с поне още един човек и накрая става мазало.
Готино е, защото можеш да видиш доста хора на едно място, които иначе би било доста сложно от организационен аспект.

EinGutesKind
08-04-2013, 07:00
Една съученичка от гимназията - ентусиастка се опитва да ни събира, ама ние си имаме вече друг живот, повечето се ожениха и родиха ... не бих отишъл, няма кво да си кажем. Може би само с някои хора индивидуално

NomNomNom
08-05-2013, 09:27
от прогимназията бяха по-свестни.
От класа ми в гимназията даже съм махнала повечето от фб, нито ме интересува какво правят, нито са ми приятели, лол.

soul1199
08-14-2013, 19:56
От 1-4 клас бяха готини,след това отиваше на по-зле...

DarkRaven
08-30-2013, 13:26
Не бих отишъл... Повечето от типовете с които съм учил в 5 - 8 клас явно са били толкова скучни, че не съм си направил труда да ги запомня. ^_^

Mladenoff
08-30-2013, 14:23
Ооо, определено. Много си харесвах класа от прогимназията, т'ва ми бяха най-хубавите години. Даже в момента се опитваме да организираме нещо като събиране. Тия палячовци от гимназията не ща и да ги видя повече. Само с 2-ма човека, но с тях си държим връзка така или иначе. Никога не съм и присъствал на събирания в края на учебните години.

dope
09-05-2013, 15:10
Само и единствено чистото човешко любопитство може да ме накара да отида на такава среща :)

DoubleDMG
09-06-2013, 05:45
Прогимназията? Да бих отишъл, имахме доста приятелски моменти, тогава все още бяхме деца и поне за разлика от гимназията бяхме заедно.Бих се зарадвал...

а на тея от гимназията,не бих отишъл дори на проста среща (Освен с 1 аверче с което сме си заедно от 7 клас и заедно учихме след тва даже.)

xoxi
09-07-2013, 00:17
В момента се сещам за точно 1 човек, който ще се радвам да видя от прогимназията.
Не бих отишла на събиране на класа, защото няма какво да правя там. Не изпитвам желание/любопитство да видя кой как изглежда сега или пък към какво се е ориентирал. Никога не е имало големи приятелства в класа, само лицемерно уважение. :D

DisappointedDreamer
09-07-2013, 08:07
От прогимназията (5ти до 7ми клас) се събираме всяко лято и зима. Поддържам близки отношения само с две момичета, но пък винаги е интересно да ги видя всичките отново. :)

paradosou
09-07-2013, 15:56
Не бих;; класът ми от гимназита пък съвсем няма да ми липсва. Не са ужасни хора :д, обаче имат много трески за дялане и като цяло допирните точки са ни дефицит.

nqmaznacheniee
09-07-2013, 17:12
аз ще съм 12 клас, ама ако не се промени нищо с голяма част от сегашния ми клас ще ми е много интересно да се видя след години. От прогимназията по-скоро не. Няма какво толкова да си кажем с тях, а и повечето са ми безразлични с изключение на 2-ма човека с които така или иначе се виждаме често и поддържаме връзка.

despicable.me2
09-15-2013, 14:42
Хм...прогимназията не!!! имам си едно,две приятелчета и ми си стигат.Другите не ме интересуват какво правят.А от гимназията разбира се,че ще отида на първата ни спеща след 5 години!Бяхме много забавен клас,и ставаха големи щуротии.:)

DieselBlood
09-22-2013, 21:40
От прогимназията не. Тия бяха такива подчовеци, че мисля, че съм изхвърлил всички снимки с тях. С повечето се правим, че не се познаваме, ако се видим на улицата.

baby_baby
10-01-2013, 13:12
минаха 2 години от както завършихме и сме се събирали само 1 път