PDA

View Full Version : Подарък за гаджето ми :)



sisharka88
07-28-2013, 18:06
Здравейте шошковци, искам много спешно съвет какво да и подаря за рожденият и ден. Имам 2 седмици, но мисля, че направих грешката, че през изминалата година и подарявах всякакви работи и май се олях. Разбира се за всичко имаше повод, но не ми останаха идеи :/
Ще изредя какво съм подарявал да не ми давате пак такива идеи:

-Голяма плюшена играчка
-5 рози от която една изкуствена, с думите, че ще я обичам докато и последната увехне
-ето такава картичка, защото се занимавах преди с квилинг - http://weheartit.com/entry/40446392/via/m3l_h
-3d снимки на бебоци, сладурковци и щастливи двойки, и 3д очила.
-Онова с очилата беше скрито в пликове из града, скрити на места 4 на брой, и единият води до другия и т.н.
-Диск с филмче от наши снимки и любимата и песен, в кутийка с наша снимка :)
-Една вечеря с която исках просто да я зарадвам, докато нямаше никой вкъщи, опит за спагети, алкохол не пием заместихме с пепси :D И когато стана тъмно вечерта я вкарах в хола където беше затворена вратата преди това, имаше запалени свещи 3, а от тавана висяха около 70 листчета с конец на различна височина и разни работи написани
-кутия с 365 лисчета от които 55 май бяха за жълти, те за за неделята с някаква заповед към мен. Примерно искам палачинки и аз правя, искам да ми посвириш на китарта, да гледаме филм ,разходка и т.н.
А другите листчета са неща които харесвам в нея!
-Пръстенче със сърчице - http://themyway.com/product.php?id_product=289
-Колие пак със сърчице, но се скъса и за загуби
-Бамбук в цветен пясък
-Забравих зайче (живо) :D

Това е което е получавала от мен, но какво да и подаря не се сещам.
Искам да кажа на всички , че сме на 16 и двамата, и все пак както казах не съм милионер, за това подарявам семпли неща, а останалото го правя :) Ако реша няма да ям и ще пестя и ще и взема нещо скъпо но това може да го направи всяко момче, а нещата които и правя тя ги цени адски много, а от скъпи играчки не се възхищава даже хич.

Идеята ми за сега е да и взема пак колиенце, защото старото си го загуби и и е много тъжно, а другото не знам :/ Искам да е нещо изненадващо и грандиозно. На рожденият и ден ще сме 4 много близки приятели на една вила на майка и, но през деня ще сме в мола на филм и така.
Не знам дайте ми съвет моля ви, много ми харесваше едно предложение за брак http://www.youtube.com/watch?v=pnVAE91E7kM
Искам нещо пак такова грандиозно, и да я накарам да се почувства единствената :)
Току що видях тези дървенца бонсай които са омалени и са много сладки
Та както и да е, ако може някой добричък човечец да ми даде идея много ще се радвам, бюджета е към 100-120лв не повече

Благодаря ви предварително

102
07-28-2013, 18:30
Подари и клитора си...? Нали ти се е появил въпросния след всичко това ?

sisharka88
07-28-2013, 18:45
Хаха изключително забавен екземпляр може да се види тук, в предишният пост драги съфорумници!
Смейте му се да не го повтори ;)

102
07-28-2013, 18:49
За кво ми е да повтарям.. като мога да продължа в същия дух без много зор....
Пример: "Из дневникът на момчето-кифла"

anonymous708973
07-28-2013, 18:52
Подари и клитора си...? Нали ти се е появил въпросния след всичко това ?

Жалко е, че масово смятате, че след подобни жестове мъжът се превръща в путка.
Ама така де... трябва да се прави разлика между пикльовците и мъжете.

За 100-120 лв можеш да й вземеш прекрасен парфюм, ваучер за магазин за козметика, ако се интересува...
ваучер за масаж.
Но според мен е добра идея да се поровиш в сайтовете с ваучери - Грабо, Колектива, Задружно и да я замъкнеш на СПА уикенд. 120 лв са идеален бюджет за целта.

102
07-28-2013, 18:54
Жалко е, че масово смятате, че след подобни жестове мъжът се превръща в путка.
Ама така де... трябва да се прави разлика между пикльовците и мъжете.

Пиша квото ми е кеф.. ако знаех, че ще ми правиш анализ или че ще ме вкарваш в стереотипи щях да се постарая една идея отгоре.

anonymous708973
07-28-2013, 18:57
Е, то ако се постараеш, няма да си ТИ.

sisharka88
07-28-2013, 18:59
Пич ако бях такава путка, щях да почна да ти се правя тука ;) С селските изразчета като: "Аре е отворен, мн си нахъсан аре на живо е 1v1 да те видя"

Не коментирай хората като не ги познаваш, това че някой обича някого, а теб никой не те обича е друг въпрос, а продължиш ли с това мнение няма и да те обикне ;) Не ти се правя, ама много мразя пикльовци където много знаят по форумите, да не коментираме кои е путка и кои не е а? Гледай си хубавият живот, не се меси където не ти е работа и като няма какво да кажеш просто млъкни, не знам аз какъв съм, но в очите на другите си смешник!
Няма значение поне спри да се правиш на интересен, нито ме дразниш нито ме унижаваш нито нищо, хабиш се напразно.

PinkPan7her: Скъпи парфюми може да си позволи и сама, от богато семейство е, и именно заради това не се възхищава на материалните неща. Толкова е земна и истинска. Гледах за ваучери, но там е проблема, че сме на 16 и няма как да я хвана и да отидем в друг град, иначе като идея е страхотно :)

sisharka88
07-28-2013, 18:59
Повтори се поста без да искам, моля да го изтрие модератор :)

102
07-28-2013, 19:06
Виждаш ли разликата между нас ? Провокирам те бъркайки си в носа.. смея ти се.... а ти ми се надъхваш... да не коментирам хората ? Ти ли ще ми кажеш бе, смешко ? И след това ме коментираш мен, че никой не ме обича.. в пряко нарушение на "да не коментирам хората". Не ми се правиш, а се опитваш да ми се правиш, има разлика. Имам какво да кажа, сляп ли си ? Смешник съм бил ? ("Не коментирай хората") (оХОХохОх). Спри да ми отговаряш.. за мен това е знак, че не ти пука.

nevermind...
07-28-2013, 19:14
Йей, толкова е сладко като 2 момичета се обичат така. Въпреки, че леко изтъркани изненади си й правила, пак е сладко..

sisharka88
07-28-2013, 19:21
Яко а :P
Мноо гот, ся вече наистина чакам сериозни мнения.

FuCKkK13
07-28-2013, 19:43
можеш да си направиш график за деня с доста места на които да отидете и на всяко място да и сложиш мила картичка с шоколадов бонбон ( ако обича сладко)
ако имаш приятел фотограф ( хоби имам предвид,не професионалист) можеш да го помолиш цял ден да е след вас и да ви направи колаж на деня в снимки (без тя да знае и вечерта можеш да и го подариш)
ако имате възможност може да отидете някъде извън града и там да я чакат останалите хора с които ще сте и да я изненадате
можеш да поръчаш торта с ваша снимка отгоре и някакво мило пожелание

Your.Passion
07-28-2013, 19:46
Заглавието случайно да не е ''Пишете тук,ако ви се заяжда'' ?? Момчето просто искаше помощ.Ще умрете ли ,ако не се заядете? ;)
По темата - Може да и направиш такъв букет :
http://www.rakhiva.com/data/uploads/gallery/Agencii/buket_bonboni1_mini.jpg

Изглежда сладко и е нещо по-различно от обикновения,стандартен букет. 8-)
А за останалата част от подаръка ,не знам 8-)

sisharka88
07-28-2013, 19:54
Букета е много красив :) Но мислите ли, че ще я зарадва, колко излиза долу-горе един такъв букет :)

Баща Ти
07-28-2013, 19:59
Класически пример за връзка между момиче и момче-путка.

FuCKkK13
07-28-2013, 19:59
Букета е много красив :) Но мислите ли, че ще я зарадва, колко излиза долу-горе един такъв букет :)
купуваш си сам бонбоните ( 4-5-10лв.) поръчка на такъв букет - 20ти лв. г/д. предполагам

sisharka88
07-28-2013, 20:05
Ти си класически пример за какво трябва да използваме презервативи.

Your.Passion
07-28-2013, 20:07
купуваш си сам бонбоните ( 4-5-10лв.) поръчка на такъв букет - 20ти лв. г/д. предполагам

+++++++

Ще се зарадва и то много.

Баща Ти
07-28-2013, 20:07
Ти си класически пример за какво трябва да използваме презервативи.

Прав си :) Без да искам свърших в майка ти и се появи ти :)

sisharka88
07-28-2013, 20:09
Че и интелигентен

Your.Passion
07-28-2013, 20:12
Отиваш и казваш в цветарския,да ти направят букет,в който се редуват една изкуствена и една естествена роза.Изкуствената ще я направят от хартия,макар че трябва играчка и не знам дали ще им се занимава. По-добре отиди в голям цветарски.20 естествени и 20 изкуствени.Или пък може и 10.Няма значение.
И после купуваш бонбони 10/20 бонбона и ги залепяш за дъното на розата.Но пък може и в цветарския да се навият да ти ги залепят.

sisharka88
07-28-2013, 20:13
Аз ще ги залепя, не е проблем :) Много ти благодаря, така мисля да направя, но все още мисля нещо да допълня!

FuCKkK13
07-28-2013, 20:39
е букета и колието,което искаш да и вземеш - готово

sexa_na_kompleksa
07-28-2013, 21:27
Има такива букети готови, ако не ти се занимава, или смяташ, че няма да се справиш.

fUcKsMiLe
07-29-2013, 00:48
Леле, сериозно.. толкова хубави неща си направил за приятелката си.
Аз лично бих била много трогната от всичко това. :о
Дано да и хареса. Пиши после да разберем за реакцията и.
На мен ми е много интересно какво ще каже за подаръка, защото не е нещо обикновено ^^

CoockieMonster
07-29-2013, 16:47
Идеята ти става, готина е, свежа е, за момиче на 16. Розово злато!

SpiritInBlack
07-29-2013, 17:29
Купувай страп он и ще си играете на гоненица хахахьхаьхаьха