PDA

View Full Version : Abv.bg "хакване" на парола?



stili_4848
07-28-2013, 20:19
Здравейте!

Извинявам се за баналната тема, но е наистина спешно и незнам къде да попитам!
Трябва ми паролата на един abv.bg акаунт. Целта ми е просто "отмъщение"!
Един приятел от училище ми хакна abv-то в което имаше доста важни неща и сега просто искам да му върна жеста!
Ще се радвам ако някой ми помогне. Ако някой може да хаква ще му дам адреса и той ще ми даде паролата?

Благодаря предварително!

anonymous908491
07-28-2013, 21:30
Здравейте!

Извинявам се за баналната тема, но е наистина спешно и незнам къде да попитам!
Трябва ми паролата на един abv.bg акаунт. Целта ми е просто "отмъщение"!
Един приятел от училище ми хакна abv-то в което имаше доста важни неща и сега просто искам да му върна жеста!
Ще се радвам ако някой ми помогне. Ако някой може да хаква ще му дам адреса и той ще ми даде паролата?

Благодаря предварително!

Тук помагаме само, ако става въпрос за пари, отмъщението не храни.
Ще се научиш да не ползваш в нет в училище или поне да го правиш умно, защото никой не ти е хакнал пощата, позволил си го сам.

stili_4848
07-28-2013, 21:43
Тук помагаме само, ако става въпрос за пари, отмъщението не храни.
Ще се научиш да не ползваш в нет в училище или поне да го правиш умно, защото никой не ти е хакнал пощата, позволил си го сам.

Грешиш! Отмъщението храни духа. И в училище не използвам пощата си. Предполагам, че е намерил пощата ми чрез фейсбук и е свършил работата вкъщи. Сега ако кажеш, че вината е моя защото имам фейсбук.....

white knight
07-28-2013, 23:11
bruteforce но е много бавно
може и от тайният въпрос и таен отговор ако са глупави
ако му пратиш hook(keylogger) ще му следиш клавишите но затова той трябва да приеме файл

stili_4848
07-28-2013, 23:36
bruteforce но е много бавно
може и от тайният въпрос и таен отговор ако са глупави
ако му пратиш hook(keylogger) ще му следиш клавишите но затова той трябва да приеме файл

Пробвах с Brutus но ми дава някаква грешка. Може ли да ми обясниш как става това с hook keylogger?

white knight
07-29-2013, 00:03
пишиш програма на ц++ която да прихваща натискането на клавиши с hook(буквално преведено кука ) а ако не можеш търсиш в интернет как става или направо готова(търси keylogger)
после със сокети правиш програмата да ти връща информация на програма сървър която е на твоя комп (ако е от интернет най-вероятно ще е вградено или ще се праща на поща, друга програма, сървър на създателя или по друг начин)
(до администраторите: това не е хак а просто нож--той е за рязане на масло :D)

stili_4848
07-29-2013, 00:53
пишиш програма на ц++ която да прихваща натискането на клавиши с hook(буквално преведено кука ) а ако не можеш търсиш в интернет как става или направо готова(търси keylogger)
после със сокети правиш програмата да ти връща информация на програма сървър която е на твоя комп (ако е от интернет най-вероятно ще е вградено или ще се праща на поща, друга програма, сървър на създателя или по друг начин)
(до администраторите: това не е хак а просто нож--той е за рязане на масло :D)

На Brutus-a ми дава следната грешка:

Engaging target pop3.abv.bg with POP3

До тук е добре. Но после ми пише:

Warning: Too many consecutive auth sequence errors whilst reciving password prompt - Assuming user is invalid
Abort attack due to invalid user/bad authentication sequence
Disengaged target pop3.abv.bg elapsed time: 0:00:01 attempts: 5

Username-a е правилен. Немога да разбера защо ми дава това? Пробвах и с друг имейл адрес и става.

white knight
07-29-2013, 11:08
с него не работя
за всеки случай пак провери имейл адреса
потърсих малко в интернет но открих само това-http://www.ehow.com/how_5516011_use-brutus-password-cracker.html
ако не стане потърси в интернет за сходни грешки

stili_4848
07-29-2013, 11:20
с него не работя
за всеки случай пак провери имейл адреса
потърсих малко в интернет но открих само това-http://www.ehow.com/how_5516011_use-brutus-password-cracker.html
ако не стане потърси в интернет за сходни грешки

С abv.bg не ми дава да работя. С mail.bg всичко е наред.

stili_4848
07-29-2013, 11:51
с него не работя
за всеки случай пак провери имейл адреса
потърсих малко в интернет но открих само това-http://www.ehow.com/how_5516011_use-brutus-password-cracker.html
ако не стане потърси в интернет за сходни грешки

А може ли да ти дам адреса а ти да ми дадеш паролата? :D Виждам, че доста навътре с нещата.

white knight
07-29-2013, 14:53
ne
bruteforce които аз правя работят много бавно защото ако паролата е от 10 символа то комбинациите за нея ще са 256 на степен 10 (което е наистина голямо число). Търся по-бързи начини но засега само това съм открил. Сегашните "bruteforce" използват вграден речник като така намалят броя на вазмойните комбинации ( и затова са по-бързи но ако паролата ти е несвързано словосъчетание няма да го открие). Възмойно е комбинациите да се намалят ако се ограничи паролата да e само от цифри и букви -- но пак е 36 на степен 10. Най-вероятно приятеля ти е разбрал паролата след като ти е пратил ".exe" файл и като си го вклиочил той да ти се е записал в "startup" или регистрите и като си влезиш в пощата паролата ти да се е пратила. Възмойно е паролата ти да не е била трудна, да не си имал алтернативен имейл , да са ти били лесни тайния въпрос и отговор(или други ЧОВЕШКИ грешки). Ако не е така значи е открил(или създал) нещо за което не знам.

бтв. abv няма ли защита срещо "bruteforce" или аз бъркам :D
(знам че има правописни грешки но това е заради друга клавиатура)

stili_4848
07-29-2013, 15:31
ne
bruteforce които аз правя работят много бавно защото ако паролата е от 10 символа то комбинациите за нея ще са 256 на степен 10 (което е наистина голямо число). Търся по-бързи начини но засега само това съм открил. Сегашните "bruteforce" използват вграден речник като така намалят броя на вазмойните комбинации ( и затова са по-бързи но ако паролата ти е несвързано словосъчетание няма да го открие). Възмойно е комбинациите да се намалят ако се ограничи паролата да e само от цифри и букви -- но пак е 36 на степен 10. Най-вероятно приятеля ти е разбрал паролата след като ти е пратил ".exe" файл и като си го вклиочил той да ти се е записал в "startup" или регистрите и като си влезиш в пощата паролата ти да се е пратила. Възмойно е паролата ти да не е била трудна, да не си имал алтернативен имейл , да са ти били лесни тайния въпрос и отговор(или други ЧОВЕШКИ грешки). Ако не е така значи е открил(или създал) нещо за което не знам.

бтв. abv няма ли защита срещо "bruteforce" или аз бъркам :D
(знам че има правописни грешки но това е заради друга клавиатура)

Току що проверих за bruteforce защитата и abv-то е наистина защитето срещу подобни атаки. :D Знаеш ли някакви script-ове или нещо подобно?

white knight
07-29-2013, 18:26
Търся по-бързи начини но засега само това съм открил.
за сега знам само толкова :D

stili_4848
07-29-2013, 21:09
за сега знам само толкова :D

Значи хакването на abv-то отпада. Следващата ми цел е фейсбук-а му. :D

OoVasKoO
07-29-2013, 21:42
Значи хакването на abv-то отпада. Следващата ми цел е фейсбук-а му. :D

Имаш някакъв шанс. :D с KALI Linux

anonymous908491
07-29-2013, 22:06
Грешиш! Отмъщението храни духа. И в училище не използвам пощата си. Предполагам, че е намерил пощата ми чрез фейсбук и е свършил работата вкъщи. Сега ако кажеш, че вината е моя защото имам фейсбук.....

Вината е твоя, не е нужно да ползваш точно мейла, достатъчно си глупав, за да влизаш в училището.

Поне копайте, щом си товарите машините по толкова безсмислен начин.

stili_4848
07-29-2013, 22:24
Вината е твоя, не е нужно да ползваш точно мейла, достатъчно си глупав, за да влизаш в училището.

Поне копайте, щом си товарите машините по толкова безсмислен начин.

Пак не си ме разбрал, но няма да се занимавам да ти обяснявам.

white knight
07-30-2013, 13:57
Значи хакването на abv-то отпада. Следващата ми цел е фейсбук-а му. :D
ако можех "facebook" щеше да е фалирал а аз щях да живея в доста голяма къща (или доста голям затвор) :Д
това което казах относно абв става и за facebook

Поне копайте, щом си товарите машините по толкова безсмислен начин.
по-добре да отделиш 2 часа в програмиране от колкото в писане в този сайт (не гледайте че имам толкова мнения 90% от тях са от една програма за спамене (ако нямаше защита щяха да са повече :D) )

MaGuSs
07-31-2013, 00:30
ако можех "facebook" щеше да е фалирал а аз щях да живея в доста голяма къща (или доста голям затвор) :Д
това което казах относно абв става и за facebook

по-добре да отделиш 2 часа в програмиране от колкото в писане в този сайт (не гледайте че имам толкова мнения 90% от тях са от една програма за спамене (ако нямаше защита щяха да са повече :D) )

Ако искаш по-бързо да ти се извършва bruteforce атаката, земи си 3 видео карти от най-ново поколение, ново дъно и някав 4 ядрен процесор с 8gb ram и някой ssd хард дриск и си ти ....

white knight
07-31-2013, 13:18
сайта има защита от bruteforce
има време което трябва да се изчакаш за да могеш да публикуваш пак нещо (ако не греша беше 20 секунди)

existenz55
08-04-2013, 09:16
Аман от пишман хакери и пишман обясняващи. В абв-то след 5 грешни опита блокира пощата за 5 минути (под блокира разбирайте блокира вашето ип да се опитва да се логне в тази поща). Пробвай с тайния въпрос и отговор (повече хора слагат тъпи въпроси и отговори). Като парола ръчно пробвай ЕГН-то му, година и дата на разждане и такива неща (името на някое гадже, името на домашния любимец, гсм номера му и т.н.). Има достатъчно keyloger-и в нета които може да свалиш (и да си прецакаш windows-a с някой вирус като те гледам колко разбираш) които биха ти свършили работа (и не анвитирусната не може да ви спаси защото има толкова много undetectable и 0-day които никоя антивирусна не ги приема за вирус, че ако го знаехте, щяхте да се притеснявате за сигурността си). Общо взето, не се занимавай с глупости и залягай над учебниците.

stili_4848
08-04-2013, 12:08
Аман от пишман хакери и пишман обясняващи. В абв-то след 5 грешни опита блокира пощата за 5 минути (под блокира разбирайте блокира вашето ип да се опитва да се логне в тази поща). Пробвай с тайния въпрос и отговор (повече хора слагат тъпи въпроси и отговори). Като парола ръчно пробвай ЕГН-то му, година и дата на разждане и такива неща (името на някое гадже, името на домашния любимец, гсм номера му и т.н.). Има достатъчно keyloger-и в нета които може да свалиш (и да си прецакаш windows-a с някой вирус като те гледам колко разбираш) които биха ти свършили работа (и не анвитирусната не може да ви спаси защото има толкова много undetectable и 0-day които никоя антивирусна не ги приема за вирус, че ако го знаехте, щяхте да се притеснявате за сигурността си). Общо взето, не се занимавай с глупости и залягай над учебниците.

Лято е -.-

white knight
08-04-2013, 12:35
Аман от пишман хакери и пишман обясняващи. В абв-то след 5 грешни опита блокира пощата за 5 минути (под блокира разбирайте блокира вашето ип да се опитва да се логне в тази поща). Пробвай с тайния въпрос и отговор (повече хора слагат тъпи въпроси и отговори). Като парола ръчно пробвай ЕГН-то му, година и дата на разждане и такива неща (името на някое гадже, името на домашния любимец, гсм номера му и т.н.). Има достатъчно keyloger-и в нета които може да свалиш (и да си прецакаш windows-a с някой вирус като те гледам колко разбираш) които биха ти свършили работа (и не анвитирусната не може да ви спаси защото има толкова много undetectable и 0-day които никоя антивирусна не ги приема за вирус, че ако го знаехте, щяхте да се притеснявате за сигурността си). Общо взето, не се занимавай с глупости и залягай над учебниците.
първо. abv не блокира само твоето ип при 5 грешни опита, не знам кой го измислили но блокира всички
Второ. Keylogger-а е добра идея стига той да се съгласи да ти приеме файл(koeto е един доста голям минус), а и трябва да си го правиш съм(тези от нета мое да са пълни с хакове за самия "hacker")
Трето. Няма смисал да се притесняваш за сигурността си, стига да не приемаш файлове от непознати хора(най-вече .exe)

stili_4848
08-04-2013, 15:38
първо. abv не блокира само твоето ип при 5 грешни опита, не знам кой го измислили но блокира всички
Второ. Keylogger-а е добра идея стига той да се съгласи да ти приеме файл(koeto е един доста голям минус), а и трябва да си го правиш съм(тези от нета мое да са пълни с хакове за самия "hacker")
Трето. Няма смисал да се притесняваш за сигурността си, стига да не приемаш файлове от непознати хора(най-вече .exe)

Трябва да разбера паролата на тази поща ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Кажете сериозно някой лесен начин!

anonymous908491
08-04-2013, 15:49
Трябва да разбера паролата на тази поща ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Кажете сериозно някой лесен начин!

Не се отказвай толкова лесно. След няколко дни и без това машината ти, ще става само за отпадъци, няма какво да губиш.

stili_4848
08-04-2013, 15:59
Не се отказвай толкова лесно. След няколко дни и без това машината ти, ще става само за отпадъци, няма какво да губиш.

Не се притеснявай за машината ми, и без това е за смяна. Не филосовствай много! ;)

Sh@d0w
08-04-2013, 16:07
Теми за хакване нямат място в този форум. Прочетете правилата на раздела преди да пускате теми.