PDA

View Full Version : възможно ли е ?



girlfromhell69
07-28-2013, 20:23
Здравейте .. знам че въпросът ми е малко тъп и е задаван не един път но не издържам вече .. искам да ви попитам дали е възможно да има толкова голяма разлика във връзката .. ще карам направо аз съм на 15 той е на 25 .. аз го харесвам от скоро но личи че и той ме харесва .. знам че ще ме помислите за поредната курва но не е така ..
искам да ви попитам бихте ли приели разликата ?
дали да го направя (да тръгна с него ) ?
П.С знам че не е за тук просто тук сте по-умни отколкото в другите раздели :)

bilqnavod
07-28-2013, 20:25
За любовта граници няма...
......стига да имаш 18....

DisappointedDreamer
07-28-2013, 20:30
Какви допирни точки имаш с него? Сигурна ли си, че и двамата искате едно и също - връзка, в която няма да се пришпорват нещата? Защо пускаш тук темата - притесняваш се от секса, девствена си?

Ако и двамата искате една уравновесена връзка (малко вероятно), то опитай си късмета. Според мен, обаче, няма да издържите дълго.

Ако си девствена и се притесняваш, то е с основание. На 25 години е и малко хора на тази възраст биха чакали някого. (това в случай, че не си правила секс досега и не искаш да го правиш скоро).

Мех. Разясни си чувствата и желанията. Няма лошо да опиташ; всъщност, сигурна съм, че почти всички сме били някога на тази възраст с батко :Д Просто, гледай да не направиш нещо, за което после да съжаляваш.

Успех!

girlfromhell69
07-28-2013, 20:33
пускам тема тук защото не знам какво да правя .. объркана съм . 2 искам да го направя стига да имам сериозен приятел ..
благодаря :)

baby_baby
07-28-2013, 21:35
За любовта граници няма...
......стига да имаш 18....

+1 Авторке : голям е за тебе

nepalm
07-28-2013, 22:24
.. знам че ще ме помислите за поредната курва но не е така ..


Пф, ако не беше казала, че не си все още щях да си мисля, че си! Слава Богу, че поясни! (10 години разлика на тая възраст са недопустими :) отивай си при хората на твоите години)

autumn666
07-28-2013, 22:57
Разясни си чувствата и отношенията с този човек.

1. Има ли за какво да си говориш с него? Ти си на 15 - още ходиш на училище, родителите ти те издържат, докато той сигурно вече води самостоятелен живот, работи и ходи на университет. Два различни свята. Какви ще са общите ви теми за разговор, имате ли еднакви интереси? За какво ще си говорите като излизате? Ще имате ли време един за друг когато свърши ваканцията?

2. Готова ли си за сериозна връзка? Той е на 25, което значи, че почти със сигурност не е девствен и си има нужди. Готова ли си? Сигурна ли си, че той е правилният човек за първият ти път (ако ще ти е за първи път)? Ако си неопитна в секса, ще успееш ли да се научиш бързо и да го задоволиш? Също така, убедена ли си, че чувствата ти са достатъчни за сериозна връзка, а няма да изчезнат малко след началото на връзката ви?

3. Доста МЪЖЕ на тази възраст си търсят съобразителни и работливи момичета, които могат да готвят, да чистят и умеят да се грижат за тях. Такава ли си?

4. Сигурна ли си, че той е заинтересован от теб и, че търси връзка, а не само секс?

5. Самата ти не смяташ ли, че си малка? Как ще приемат близките ти тази връзка? По принцип са важни твоите чувства, но все пак ти си само на 15 и нещо ми подсказва, че родителите ти няма да харесат твоя избор.

Не всички на 25 години са еднакви, все пак ти си го познаваш и ще знаеш дали нещата, които описах са така. Разбирам те, че повечето момчета на твоята възраст сигурно сега ти се струват пълни олигофрени и за това търсиш из по-големите. Няма лошо, но внимавай :) Успех.

baby_baby
08-10-2013, 12:36
За любовта граници няма...
......стига да имаш 18....

+1