PDA

View Full Version : Ако съм над 20 мога ли да тръгна с тинейджърка?



marto88
07-28-2013, 20:48
Питам, понеже съм много младолик. Никой не ми дава повече от 16-17 години, а както знаем момичетата като цяло не си падат по момчета, които изглеждат по-млади от тях. На практика всички мои връстнички ми изглеждат като каки, а някои дори като лели! Самите те ме мислят за много по-малък от тях и изобщо не ме възприемат като потенциялно гадже, та съм ги отписал отдавна. Да не говорим, че вече мислят за раждане на бебета и създаване на семейство. :D Познавам едно момиче което е на 16 и затова малко ме притеснява да говоря с нея, защото не искам да изглежда жалко а и май е незаконно, макар у нас да има хиляди такива връзки. С нея мн си допадаме, а и аз не съм от тия дето ще използват момиче само за секс - мога с месеци да чакам ако не е готова! Какво бихте ме посъветвали?

valdesbg
07-28-2013, 20:55
Хващай мадамата и да не ти пука. Никой няма да ти закачи за нищо. Имал съм връзка с 8 години по малка, без дори да се замислям за това. Не е проблем, стига да се държиш на ниво.

Rosiita98
07-28-2013, 20:56
Държиш ли се както трябва, иска ли се и от двете страни, няма значение на колко години си :)

marto88
07-28-2013, 21:30
Ами и аз като вас мисля, но ме притеснява, че хората станаха по-чувствителни май на тази тема напоследък.Приемат ценностите на запада, където ако момчето е пълнолетно, а момичето не, дори тя да е само с 1 година по-малка от него е незаконно и може да бъде съден. Само какво двуличие - приемат гейове да се женят и дори да гледат деца, а това не можело. :D

Rosiita98
07-28-2013, 21:33
Какво ти пука какво мислят хората ?

FuCKkK13
07-28-2013, 21:33
Хващай мадамата и да не ти пука. Никой няма да ти закачи за нищо. Имал съм връзка с 8 години по малка, без дори да се замислям за това. Не е проблем, стига да се държиш на ниво.

съгласна... нямате повече от 15 години разлика така че дишай 8-)

AnarchyBoy
07-28-2013, 21:40
Щом не можеш да си и баща, давай!.. 8-)

marto88
07-28-2013, 22:02
Какво ти пука какво мислят хората ?Не толкова за хората, а за родителите й да не ми направят проблем. До сега не съм бил с толкова по-малка, все около моята възраст и нямам голям опит. Та как да ги накарам да ме приемат ако са от този тип?

valdesbg
07-28-2013, 22:05
Пич, отиваш да пиете по една ракия с бащата, ако има по голям брат и с него, всичко друго се нарежда от само себе си. Малка, голяма.. спечелиш ли мъжете.. всичко ще ти е окей :)

feikk
07-28-2013, 22:23
Ако съдя по ника ти и си 88 набор, т.е. си на 25 8-) а тя е на 16, първо помисли имате ли общи интереси, ако да, възрастта не е чак от такова значение.

marto88
07-28-2013, 22:33
Защо да нямаме общи интереси? То тях може да ги нямам и с моите връстнички - та те вече мислят за създаване на семейство и раждане на деца. :D И се правят на някакви мн активни по политически въпроси, чак се подмокрят защитавайки любимия политик, лидер на любимата партия, бил той Бойко, Волен или Станишев. Харесва ми това, че тя е различна от тях - импулсивна, естествена, не е очукана от живота като моите наборки.

feikk
07-28-2013, 22:46
Еми тогава не виждам кво те спира ? Реално винаги има шанс родителите й да те погледнат малко по диагонал, ама споко. Ти ако си точен, няма да е за дълго тва. Аз също се натресох като бях на 16 при твой набор, но не дойде края на света, нито ме изгониха от тях или някой нещо каза. А под общи интереси разбирай тва, че ти си с по-други ангажименти, работа еветуално, по-зает, с други занимания. Тя е ученичка, има много места, където още няма да я пуснат с теб.... но пак казвам, тва ти е на последно място, ако наистина се харесвате. Тия лели на 25 ги остави :D

marto88
07-29-2013, 17:04
Ами тогава ще й отговоря. Пък и след по-малко от две години става на 18.

SpiritInBlack
07-29-2013, 17:06
Голям мой приятел е на 32, а си чука 18 + . Не си педо , споко :D

analgin
07-29-2013, 18:00
ако си над 20 можеш да тръгнеш с тийнейджърка , щом се харесвате и разбирате няма нищо лошо .

marto88
07-29-2013, 18:39
Да, май у нас обществото все още прави компромиси. Все пак аз с кво съм виновен, че имам видима възраст 17, а съм на цели 25?! Не сме все още като запада където дори ако един 18 годишен излезе с 16, дори и 17 годишна го грози затвор. Едно от предимствата да живееш в БГ! :D

TheBeliever
07-29-2013, 18:44
Не е важно на колко изглеждаш, а колко ти е акъла.

marto88
07-29-2013, 18:56
Така е, масово моите връстнички са с мисленето на лелчета вече. Че те повечето вече са омъжени и с бебета, а една бивша съученичка дори има детенце на 5 годинки! Тези, пък които не са омъжени си имат гаджета на 30 и кусур и едва ли биха погледнали мен. Въобще жените на около моята възраст съм ги отписал, а те сами не желаят да имат общо с мен. :?

Schliwobeatz
07-29-2013, 22:05
Не знам дали все пак не е незаконно дори техните да одобряват. Тези закони не са случайни според мен. Все пак дори да изглеждат зрели, са деца. А и след 18 много често също, но това е др въпрос. Защо не се ориентираш към 18- 21 годишните?

Cloud9
07-30-2013, 14:07
Така е, масово моите връстнички са с мисленето на лелчета вече.

Обидих се вече хаха! Щом не търкиш нищо сериозно - давай! Днешната младеж е щура и неочукана от живота,но да знаеш че може и на главата малко да ти се качи с претенциите. Айде успех, наборе!

PainMonopoly
07-30-2013, 19:14
Преди всичко, не е незаконно, така че не се притеснявай за (директни) проблеми със закона заради възрастта ѝ.

Иначе родителите понякога са доста параноясали типове и реакцията им ако разберат за теб може да бъде всякаква. Като се стигне до това да се изправяш пред родителите ѝ, трябва да се покажеш като отговорен човек, ако не правиш нищо нередно, да не се криеш като мишка, а да бъдеш открит. И трябва да им стане ясно, че е по-добре да е с теб, защото я третираш добре, отколкото да е с някой на нейните години, който я третира зле.

Но някои родители просто не мислят рационално и няма да отстъпят преди да ви провалят връзката.

Иначе мислиш прекалено много за нероден Петко, може и да не ти върже. Като я забиеш мисли кво ще стане с нейните.