PDA

View Full Version : Тютюн



Delziec
07-28-2013, 21:01
как е съфорумници!
дойде ми идеята сам да си отглеждам тютюн в домашни условия. прочетох малко в интернет и не ми изглежда много сложно. ще го правя за лична употреба. какво смятате. искам да чуя вашите отзиви. ако има някой който го прави да даде малко акъл много ще съм благодарен.
кажете какво мислите по темата - одобрявате ли идеята ? смятате ли че ще е трудно ? и дори да дойде някой тролл пак ще се зарадвам :D

socareless
07-28-2013, 21:04
еми не съм някъв специалист,ама според мене трябва да си доста про за да става после за пушене тютюна
по-добре си садни някъв коз,въпреки че и тва изисква доста умения

Delziec
07-28-2013, 21:08
по-лесно ще е , не ми трябва. най - добрия ми приятел си гледа и всичко е на аванта... искам нещо различно. прав си че ти трябват някакви умения , но според мене няма да е толкова трудно. какво пречи да се опита, я виж ти се е получило :D

socareless
07-28-2013, 21:14
при всички положения по-оферта сам да си го правиш отколкото да даваш някви измислени пари,ма според мене няма да си очарован от резултата,поне първите няколко пъти ;д

Delziec
07-28-2013, 21:16
то първите няколко пъти ще отнеме бая време, поне семената са евтини. 1000 семена са около 1.50 лв

nqmaznacheniee
07-28-2013, 21:43
то и тютюна сигурно е на сортове, разпитай и купи някой по-хубав, че после като си свиеш да не повърнеш от миризмата му