PDA

View Full Version : Какво да й кажа?



Larsh0
07-28-2013, 21:52
Здравейте, живота ми е малко необичаен и неподходящ за повечето хора,но си е моят живот и досега си го харесвах.С най-добрият ми приятел от 2-3 години решихме да играем една игра и да се забавляваме с момичетата.Играта е ,че забъркваме момичетата с двама ни.Тоест някое красиво момиче ,харесва мен или него и оттам почва играта ,той или аз започва връзка с момичето около месец-два ,естествено момичето познава и най-добрият приятел на момчето до себе си.Единия е умния и красив,но доста сериозен,а другия красив и забавен и доста импулсивен и несериозен,връзката им става или много скучна или прекалено несериозна ,а момичето вече е влюбено и иска да го задържи за себе си,но постоянно плаче и е гадно ,там влиза другият "приятелят" ,който е до нея ,докато другия я отблъсква ,тя е уязвима и наранена и много лесно можеш да се възползваш ,е така и правим "приятелят" започва да я омайва и тя се влюбва или почва да харесва и него ,така тя се чувства виновна ,че си има приятел или се е разделила с приятеля си ,а сега е с най-добрият му приятел ,чувства вина ,гадно й е ,объркана е ,не може да вземе решение кого от двамата иска и ние й предлагаме ,че иска и двамата,ако се съгласи окей супер и за двама ни не сме сериозно обвързани ,но пък имаме някого ,ако не се съгласи не губим нищо и 2та сме я имали.Така имахме отношения с 2-3 момичета и страшно много се забавлявахме ,интересно е ,има интрига и не ни е скучно.Но както винаги има едно НО дойде и момичето,което прецака нас ,да тя се влюби в мен,а аз започнах да се държа зле ,за да отиде в прегръдките ,на най-добрият ми приятел,така се й случи,но се оказа че и той се влюби в нея ,както и аз ,а тя така й не знам в кого е влюбена.Това е вече 7-8 месец,прекарваме си идеално 3та ,но и двамата сме влюбени в нея,не си правим сечено поговорих с него и двамата се разбрахме,че сме влюбени в нея,не можем да й кажем за играта ни,която започнахме и сега всичко е объркано и гадно ,той каза че няма проблем ,че щял да се отдръпне ,ама все пак не знам какво да кажа да направя..

feikk
07-28-2013, 22:26
Келеши сте, без извинение. Честно дано ви тегли чертата и на двамата. Дори да имах идея кво да ти кажа, не бих го направила. Тва е... даже не е и долно. Тъпо е. Хора без цел в живота, жалко. oO

Larsh0
07-28-2013, 22:52
Да,тъпо е,но ние просто се забавлявахме....това няма нищо общо с целите в живота ни. И двамата учим и се занимаваме с това,което.харесваме.

AnarchyBoy
07-28-2013, 22:56
Верно сте келеши.. :D Заслужено, ще се мъчите сега, съдбата си знае работата..
А живота е гадно даскало, урока идва чак след изпита.. :lol:
Сега ще видите, кое ви е по-важно приятелството или тъпата путка.. :razz:

Larsh0
07-28-2013, 23:10
Да,да,даа задници сме естествено, че приятелството ни е по силно,но в даен момент ние трябва да спрем играта. Държа на това момиче и искам да е повече от това което имам сега вече съм готов за връзка. Въпроса е как да стане без да я отблъсна.

pofff
07-29-2013, 00:52
Един съвет,САМОУБИЙ СЕ, :smt021 най-добре си направи харакири или се обеси на някоя круша.Ама да го снимаш! =; И после някой да го
постне,че всички да се радваме ! :razz:

LadyTerrible
07-29-2013, 08:45
Пълна трагедия... да се забавлявате на чужд гръб и да се гаврите с чувствата на момиче,което не ви е направило нищо лошо...такива като вас са подигравка към целия ви пол.... а ако наистина си на 23 още по-зле,това звучи като номер на 14-15 годишни пишлемета,а вие уж сте големи...ама и вие сте си намерили майстора,съдбата си знае работата,ще се пържите сега...оплели сте се в интригите си и само вие сте си виновни.Дано поне момичето е умно и спре да се занимава с вас,за да разберете наистина какво е да ви отхвърлят и да изгубите човека,който обичате.

Larsh0
07-29-2013, 10:52
Значи,ако исках да ме съдят и обиждат мисля,че нямаше да пиша тук? Подигравка към целият пол ? Защо,защото сме намерили начин да имаме момичетата ,които пожелаем ? Много добре знаем какво е да ни отхвърлят или по точно да ни наранят и да загубим човека ,когото обичаме.Това беше причината да започнем тази игра ,защото и двамата имахме сериозни приятелки ,сериозни връзки да го кажем,но почти по едно и също време всичко ни се разпадна.Тогава той предложи да не се подлагаме повече на това,някое момиче да ни нарани и просто да се забавляваме.Аз се съгласих и така започна забавлението ни ,но съм уморен от това вече и искам да променя нещата било с това момиче или с друго. :)

strawberry88
07-29-2013, 11:39
Ехaa, сигурно е голяма забава да си играеш с чувствата на хората.

102
07-29-2013, 11:59
Защо сте толкова тъпи ? (за тези, които вярват на тая простотия)

Larsh0
07-29-2013, 16:01
Остай няма филм ,едно време като бях лапе влизах тука имаше хора е така разбират това онова ,какво ми се правите всички на праведни не мога да разбера ,исках съвет ,не да ме съдят.А и ти маняк простотия е ама шанса аз съм си я направил ,сега искам да се поправя .

RainOfHope
07-29-2013, 23:21
awww the player got played ;o how sad is that
По какъвто и начин да й кажеш, ще изглеждаш изключително зле в очите й, както и на всички останали.

Larsh0
07-30-2013, 09:53
И аз така мисля .. но май е по-добре да си призная и тя да реши как да постъпи и да спра с тези глупости вече ..

Schliwobeatz
07-30-2013, 10:30
Кажи и всичко. Или ще те сметне за жалък, или ще се трогне, или ще се обиди. Рискът е голям. Рискуваш и приятелството си, но ако смяташ че си заслужава...

Anastasiq5910
08-01-2013, 12:06
Келеши сте, без извинение. Честно дано ви тегли чертата и на двамата. Дори да имах идея кво да ти кажа, не бих го направила. Тва е... даже не е и долно. Тъпо е. Хора без цел в живота, жалко. oO

+

tori
08-01-2013, 12:18
И аз така мисля .. но май е по-добре да си призная и тя да реши как да постъпи и да спра с тези глупости вече ..
Отговори си сам. Темата може да се маха, щото и без това е тъпа.
Тактично премълчавам умствения багаж на автора.

Smrazqvashta
08-01-2013, 12:37
Това е вече 7-8 месец,прекарваме си идеално 3та

Какво искаш да кажеш с това ? Как си прекарвате, какво правите ? Излиза ту с теб, ту с приятелят ти ? Спи и с двама ви ли ? Тя намира ли тази ситуация за нормална, да е и с двама ви? Ако е така няма какво да я мислим, надали е нараненото момиченце с чийто чувства сте се подиграли. По-вероятно е да е някоя шаврантия и да играе вашата игра и да се забавлява и с двама ви.
И стигаме до там, каквото повикало, такова се обадило.

fckd
08-01-2013, 12:53
НЕ Е ЗАБАВНО ДА СИ ИГРАЕШ С ЧУВСТВАТА НА ДРУГИТЕ!
НЕ ЗАСЛУЖАВАТЕ НИЩО!

white knight
08-01-2013, 14:09
Играта е гениална
Ако приятелят ти наистина ще ти я остави на теб ти почни да излизаш с нея( ne и казвай за играта всички казват че искат истината но всъщност никой не я иска)
Ако и той я иска хвърлете монета. Все пак приятелството е над момичетата.

Larsh0
08-01-2013, 14:21
Какво искаш да кажеш с това ? Как си прекарвате, какво правите ? Излиза ту с теб, ту с приятелят ти ? Спи и с двама ви ли ? Тя намира ли тази ситуация за нормална, да е и с двама ви? Ако е така няма какво да я мислим, надали е нараненото момиченце с чийто чувства сте се подиграли. По-вероятно е да е някоя шаврантия и да играе вашата игра и да се забавлява и с двама ви.
И стигаме до там, каквото повикало, такова се обадило.

Ами не ,всъщност излизаме 3та :D не винаги ,защото работата ми е такава,че се налага постоянно да пътувам извън страната ,а неговата е да обикаля заведенията и момичето или е с мен или с него,когато всички сме си в София сме си заедно да спи с 2ма ни,ами всъщност беше доста наранена ,но ние я убедихме ,че и двамата държим на нея и че и двамата я искаме и няма нищо лошо в отношенията ни ,защо една връзка да е само от 2ма и да живеем според нечии стереотипи и така нататък.Не е шаврантия ;)

White Knight ами нали и моят приятел така казва,че е гениална тази игра хаха Ами той каза,че му пукало преди сега му е все тая,като цяло по едно време бях сигурен,че искам да спра с тази игра,но пък защо да го правя ? Добре ми е така ,естествено ,че приятелството ние е над момичетата!! BROS BEFORE HOES !!

tori
08-01-2013, 14:31
Принципно сте за убиване. Щом сте щастливи и тримата обаче, нямам против. Само не разбирам кой нормален човек може да позволи на гаджето си да се забива и с най-добрия му приятел.

sneering
08-01-2013, 14:38
Каквото и да става,не си разваляите екипа...Периода с нея ще отмине и като нея има още сто,а подобна близост с приятел се постига трудно.

Щом сте тролнали толкова момичета,значи имаш успех с момичетата,според мен остъпи по приятелски и стреляй другаде,вероятността да намериш нещо още по-хубаво е голяма.

Your.Passion
08-01-2013, 14:44
НЕ Е ЗАБАВНО ДА СИ ИГРАЕШ С ЧУВСТВАТА НА ДРУГИТЕ!
НЕ ЗАСЛУЖАВАТЕ НИЩО!

Да.
Ебати недораслите простаци.
Как ми се иска да се скарате с най-добрия ти приятел ,а т'ва момиче да ви заебе и двамата. Толкова прости хора.

Larsh0
08-01-2013, 14:57
sneering брат то успех с момичетата може да има абсолютно всеки мъж,стига да знае как да подхожда към тях ,няма жена която да ти откаже ако знаеш как да се държиш. Това е най-лесното и точно защото е твърде лесно,ние с тази игра си го правим по интересно,но както казах с авера взехме решение ,да намерим още момичета и да не обръщаме внимание само на това момиче,за да не се задълбочават чувствата ни към нея.

sneering
08-01-2013, 15:01
Да.
Ебати недораслите простаци.
Как ми се иска да се скарате с най-добрия ти приятел ,а т'ва момиче да ви заебе и двамата. Толкова прости хора.
Как ти бръкна тая тема обаче хахахах

sneering
08-01-2013, 15:02
sneering брат то успех с момичетата може да има абсолютно всеки мъж,стига да знае как да подхожда към тях ,няма жена която да ти откаже ако знаеш как да се държиш. Това е най-лесното и точно защото е твърде лесно,ние с тази игра си го правим по интересно,но както казах с авера взехме решение ,да намерим още момичета и да не обръщаме внимание само на това момиче,за да не се задълбочават чувствата ни към нея.
Говориш клиширано,съвсем не е така..Но ми разбра смисъла.

LadyTerrible
08-01-2013, 15:25
Значи,ако исках да ме съдят и обиждат мисля,че нямаше да пиша тук? Подигравка към целият пол ? Защо,защото сме намерили начин да имаме момичетата ,които пожелаем ? Много добре знаем какво е да ни отхвърлят или по точно да ни наранят и да загубим човека ,когото обичаме.Това беше причината да започнем тази игра ,защото и двамата имахме сериозни приятелки ,сериозни връзки да го кажем,но почти по едно и също време всичко ни се разпадна.Тогава той предложи да не се подлагаме повече на това,някое момиче да ни нарани и просто да се забавляваме.Аз се съгласих и така започна забавлението ни ,но съм уморен от това вече и искам да променя нещата било с това момиче или с друго. :)
Никой не те обижда,казва ти се истината.Не се мислете за много велики или страшни спецове с твоя "авер".Това,което правите е нула възпитание и нула уважение към жените.Да се отнасяте с тях като с ходещи полови органи и да играете игрички не е нито мъжка постъпка,нито е за хвалене.Ама к`во..достатъчно малки курвета ще ви се хванат на простотиите...не знам за кой е по-жалко.

но както казах с авера взехме решение ,да намерим още момичета и да не обръщаме внимание само на това момиче,за да не се задълбочават чувствата ни към нея.
Какво стана? Нали беше уморен и щеше да промениш нещата ? :D :D :D

XTREMEFREERIDE
08-01-2013, 15:40
ХАХАХАХАХА
ХАХАХАХАХА
ХАХАХАХАХА
ХАХАХАХАХА
ХАХАХАХАХА

:cool:

Рядко спамя ама...
ХАХАХАХАХА XD

Larsh0
08-01-2013, 17:29
Ами това е истината брат дали е клиширано или не все едно,важното е че е точно така всеки мъж може да има успех с жените ,стига да знаеш какво да й кажеш и естествено и как изглеждаш и как се държиш с нея,но като цяло жените искат малко неща и правиш ли ги те са доволни и определено те правят и теб доволен след това.

Аз уважавам жените и ги обичам всичките,всяка една жена има какво да ти даде,а и е много приятно когато ти и дадеш нещо ,било то усмивка,подарък ,изненада или нещо което да я накара да се чувства добре,когато видиш ,че се усмихва и ти си причината за усмивката й ,заслужава си за тези неща ,но просто сме решили да не се ограничаваме,а да имаме повече възможности,това не значи че не уважаваме жените,а че уважаваме себе си и изборите си.Както ти ги нарече LadyTerrible "малки курвета" никъде не става дума за това ,жените с които съм бил нито са малки,нито са "курвета',а са жени които получават внимание ,любов ,грижи и щастие има ли значение дали го получават от един или от двама ? :) Всъщност да бях уморен ,но явно е било нещо моментно ,аз не вярвам на жените ,да те са едни от най-прекрасните създания ,но аз лично не им вярвам и явно бях забравил за това и се бях поддал на животинското така да го кажем ,спомних си причината поради която започнах да играя тази игра и се осъзнах. :)

yakuza_
08-01-2013, 17:30
Едва ли усещаш, как си противоречиш.

ioana150
08-01-2013, 18:13
НЕ Е ЗАБАВНО ДА СИ ИГРАЕШ С ЧУВСТВАТА НА ДРУГИТЕ!
НЕ ЗАСЛУЖАВАТЕ НИЩО!

+1 :)
И нали знаете ? Всичко се връща ! Тя или някоя друга ще си поиграе с вашите !!!

Your Dream
08-01-2013, 20:04
Да,тъпо е,но ние просто се забавлявахме....това няма нищо общо с целите в живота ни. И двамата учим и се занимаваме с това,което.харесваме.

Интересни забавления си имате.Карате момичета да се влюбват, разбивате им сърцата, но не е проблем защото "Просто сте се забавлявали" ли.Не заслужаваш отговор и няма да получиш такъв от мен.Дано още дълго ви мотае мацката.И да КЕЛЕШИ сте и хич не ми пука че не си искал да те обиждат - друго не заслужаваш.....

LadyTerrible
08-01-2013, 20:07
Брутално тъпо. :cool:

.... +
A вие сте пълните минуси.Ще се прецакате рано или късно или по-скоро ще ВИ прецакат. :D

Smrazqvashta
08-01-2013, 20:10
Ами не ,всъщност излизаме 3та :D не винаги ,защото работата ми е такава,че се налага постоянно да пътувам извън страната ,а неговата е да обикаля заведенията и момичето или е с мен или с него,когато всички сме си в София сме си заедно да спи с 2ма ни,ами всъщност беше доста наранена ,но ние я убедихме ,че и двамата държим на нея и че и двамата я искаме и няма нищо лошо в отношенията ни ,защо една връзка да е само от 2ма и да живеем според нечии стереотипи и така нататък.Не е шаврантия ;)

White Knight ами нали и моят приятел така казва,че е гениална тази игра хаха Ами той каза,че му пукало преди сега му е все тая,като цяло по едно време бях сигурен,че искам да спра с тази игра,но пък защо да го правя ? Добре ми е така ,естествено ,че приятелството ние е над момичетата!! BROS BEFORE HOES !!

Много бих спорила каква е ама това е друга тема. :lol: Аз ти предлагам да си карате така тримцата, заеби това влюбване.

Larsh0
08-01-2013, 20:16
Абсолютно и аз така мисля не ми трябва да се влюбвам и да се съсипвам ,да вземе някоя мацка пак да ме прецака и нарани ,ще пропусна по-добре аз да съм този който ще прецаква. :)

white knight
08-01-2013, 20:17
Аз уважавам жените и ги обичам всичките,всяка една жена има какво да ти даде,а и е много приятно когато ти и дадеш нещо ,било то усмивка,подарък ,изненада или нещо което да я накара да се чувства добре,когато видиш ,че се усмихва и ти си причината за усмивката й ,заслужава си за тези неща ,но просто сме решили да не се ограничаваме,а да имаме повече възможности,това не значи че не уважаваме жените,а че уважаваме себе си и изборите си.Както ти ги нарече LadyTerrible "малки курвета" никъде не става дума за това ,жените с които съм бил нито са малки,нито са "курвета',а са жени които получават внимание ,любов ,грижи и щастие има ли значение дали го получават от един или от двама ? :)
това е в противоречие с това което каза в началото.... или аз не мога да проследя логиката
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/31137410.jpg

LadyTerrible
08-01-2013, 20:25
Абсолютно и аз така мисля не ми трябва да се влюбвам и да се съсипвам ,да вземе някоя мацка пак да ме прецака и нарани ,ще пропусна по-добре аз да съм този който ще прецаква. :)
И затова давай наред! Страшно мизерно звучиш.Един път връзката не ти се е получила,подвиваш опашката и решаваш,че не ти трябва да се влюбваш и да имаш връзка,защото ще те наранят.Едно е да си наивен,друго е да имаш чувство за самосъхранение,но това твоето си е чист страх.Не си толкова недосегаем.Ти си просто едно недорасло хлапе,което го е страх от обвързване.Осъзнай се малко преди да си се изложил съвсем.Забивай си се с момичета без обвързване,но тея противни интриги са плюс за вас и минус за още един жив човек.Не стига,че я наранявате,а после се й възползвате най-нагло от нея.

Larsh0
08-01-2013, 21:03
Всъщност не е един път! :D Ами не опитвал съм ,не ми се получават нещата може и да е страх от обвързване ,може да са хиляда неща,може да съм емоционално повреден или не знам какво още.Не съм определено хлапе ,просто защо да подлагам себе си на някаква болка или някакви неприятни чувства и нерви? Аз обичам себе си и не искам да си причинявам какъвто и да било дискомфорт,затова правя най-доброто за себе си,не за другите.Защо трябва да мисля за другите ? Те мислят ли за мен? Защо аз трябва да се отказвам от правото си да бъда пълен нарцисист и егоист заради чувствата на дадено момиче,което една сутрин ще се събуди до мен и ще реши ,че вече не ме обича или че не ме иска в живота си и аз трябва да си събирам изхабените дни,нараненото его и изгубените чувства?

horacio
08-01-2013, 21:29
Щом сте такива приятели, не си преебавайте приятелството заради момичето, все пак кой друг толкова малоумен като теб ще намериш. И ще е препоръчително да престанете с тия игрички, да се забавлявате на чужд гръб, защото много момичета с по-слаба психика го помнят това и после са изключително недоверчиви, дори към някое много добро момче, което заслужава доверие.

Starless
08-01-2013, 23:11
Пълна трагедия... да се забавлявате на чужд гръб и да се гаврите с чувствата на момиче,което не ви е направило нищо лошо...такива като вас са подигравка към целия ви пол.... а ако наистина си на 23 още по-зле,това звучи като номер на 14-15 годишни пишлемета,а вие уж сте големи...ама и вие сте си намерили майстора,съдбата си знае работата,ще се пържите сега...оплели сте се в интригите си и само вие сте си виновни.Дано поне момичето е умно и спре да се занимава с вас,за да разберете наистина какво е да ви отхвърлят и да изгубите човека,който обичате.

Харесват ми много отговорите ти. За пореден път съм съгласна. Каквото повикало, такова се обадило.

Какво да й кажеш? Мен ако питаш - нищо. Просто ако искаш да си с нея (и тя все още иска) спри да се държиш грубо и да й въртиш номера.

Larsh0
08-02-2013, 13:10
Щом сте такива приятели, не си преебавайте приятелството заради момичето, все пак кой друг толкова малоумен като теб ще намериш. И ще е препоръчително да престанете с тия игрички, да се забавлявате на чужд гръб, защото много момичета с по-слаба психика го помнят това и после са изключително недоверчиви, дори към някое много добро момче, което заслужава доверие.

Ехее аз трябва да съм отговорен за чуждите грешки ли ? Това,че те са се доверили на грешния човек не ме интересува ,всеки си има глава и си мисли с нея !! Красиви лица под път и над път,ама и малко мозък да имахте !! ;]]

Larsh0
08-02-2013, 13:19
Еми моя ли е грешката ,че пиян ме е бутнал примерно ? Всеки си преценява как да постъпи може и да се върне всичко ,може и да не се ,както стане ! 1 път се живее ,ако сега не се забавлявам максимално и не правя това което ми доставя удоволствие кога да го правя? :)

Chacho
08-02-2013, 13:36
Ако можеш да имаш доверие на приятелят си, че ще се съгласи с избора й, какъвто и да е той, направете си уговорката да я накарате тя да избере един и се примирете. Ако един се отдръпне нарочно, вероятно ще паднете от двата стола на земята.

И трябва да бъдеш готов да бъдеш съден от хората, на които държиш. Всички, дето ти се пенявят във форума, може да ги отхвърлиш с лека ръка, тва е просто страхът им, замаскиран като морал, който се обажда. Но от осъждането на това момиче няма как да избягаш. Дори и в тайна да запазиш цялата афера, ако един ден изплува наяве, ще трябва да приемеш, че твоя е била вината да се подиграеш с доверието и чувствата й, и да я разбереш, когато тя не те разбере.

102
08-02-2013, 13:37
Ама вие май сериозно вярвате на автора....

Larsh0
08-02-2013, 13:40
Абе решил съм си нещо и това е тая тема не може ли да се изтрие или там нещо ,не ми е до това да ми четат морал хора ,които дори не са опитали нещо такова и да усетят какъв е адреналина и т.н.

102 брат да аз съм някъв филмар и си измислям игри хахахахах

Your Dream
08-02-2013, 21:24
Абе решил съм си нещо и това е тая тема не може ли да се изтрие или там нещо ,не ми е до това да ми четат морал хора ,които дори не са опитали нещо такова и да усетят какъв е адреналина и т.н.



Колко нагъл можеш да си за да кажеш подобна глупост.Адреналин каза хахаха смешник.

Mary_Jane_69
08-03-2013, 01:51
вие сте болни,бе хахахаха
не издържах да дочета

heartlesandfreaky
08-03-2013, 23:45
Аз направо не мога да повярвам какви олигофрени има на тоя свят :D Грижел се за себе си и собственото си благо, защо да му пукало за чувствата на другите. И т'ва го казва 23 годишен МЪЖ... Що за мъж си ти бе, хаха, думи нямам. Хем уважавал и обичал жените, хем ще ги прави на маймуни, ще им се лигави първо, после ще им се изплюе в лицата и ще избяга от отговорност.
Не била твоя вината, че те вярвали на неправилния човек. Еми като си шибан (еми няма пък да сложа цензура!) манипулатор и успяваш да я накара да се влюби в тебе с разни мили думички и глезотийки, как очакваш да не ти се довери? Такива смешници като тебе и твоя АВЕР преди векове сигурно са ги драли живи. Абсолютно не мога да повярвам как можеш да се понасяш и да говориш толкова свободно и нагло за всичките тия мизерии дето си направил. Аз не бих могла да живея, ако знам какви неща съм причинила на толкова хора и то абсолютно преднамерено.
И не, тва не е лекция по морал, просто съм адски възмутена. Ама АДСКИ. Обградена съм от пълните дебили и идиоти, ама дори те никога не са постъпвали така с момиче. Пълен минус.

Larsh0
08-04-2013, 11:33
Абе ай спрете се вече бе шматки.Казах да я триете тая тема ,няма да ви чета празните работи.Абе ей шматка защо ме дразниш сега ,ти ли ще си тая дето ще казва аз какъв съм и какъв не съм бе.Ще правя каквото искам защото мога ,щом мога да лъжа 100 шматки като теб ще го правя !!!!!!! Аз не мога да разбера защо трябва да обиждате и да тръгвате някакво мега негативното към мен,аз какво толкова лошо съм направил бе да съм наранил някого? Да съм убил някого ? Тея момичета дори не разбират за това което всъщност се е случило бе,просто някой им е разбил сърцето след това са се влюбили отново ,само дето връзката не им е била от 2ма а от 3ма и след време всичко е приключило както всички нормални отношения ,само аз и той знаем всъщност какво е бе ,я се успокойте малко !! "ПЪЛЕН МИНУС" ,а ти си много умна като гледаш някакъв селянин с 3 годишно възпитание ,който не може да говори дори български ,ама на мен си тръгнала да ми се обясняваш ,какъв съм и кое е правилно или не ! Гледайте си деца момченцата дето искат да са известни с клипчета в нета ползвайте им "големите лафове" и не ми обяснявайте какъв е живота на мен окей ? ;]

heartlesandfreaky
08-04-2013, 21:01
Къв селянин те гони пък тебе бе?! Много си зле, честно.
Като не искаш критики защо си постнал темата? Сигурно очакваше да те потупаме по рамото, 'щото видиш ли, си извършил няк'во геройство? Интересно ми е как би се почувствал, ако някой след време така си играе с чувствата на дъщеря ти?

s0b1esk1
08-04-2013, 21:13
ларшка, не ги слушай тия псевдо месийчета
ще ти дам една идея: тия дето си ги въртите с авера може да ги дръпнете към германия или белгия. сносен кеш ще изкарате.

Larsh0
08-04-2013, 22:04
Къв селянин те гони пък тебе бе?! Много си зле, честно.
Като не искаш критики защо си постнал темата? Сигурно очакваше да те потупаме по рамото, 'щото видиш ли, си извършил няк'во геройство? Интересно ми е как би се почувствал, ако някой след време така си играе с чувствата на дъщеря ти?

Абе ей защо ме изнервяш не мога да разбера ? Къв ти е проблема саднал съм в живота си веднъж написал съм някаква тема и голяма работа изтрийте я бе !!!!!! Ами не знам нямам още деца ,аз не съм ясновидец да предвиждам какво би станало напред във времето ама ти явно си !! ;] Ако имаш някакви ядове пиши ми да се разберем.

BloodyDreamer
08-04-2013, 22:27
Ядосваш се, защото дълбоко в себе си знаеш, че е права. Просто те е срам да признаеш пред себе си, та затова дърдориш глупости и си противоречиш.
Като това "разбиване на сърце" е толкова малка работа, защо така панически бягаш от него? Ама така е, докато не ни опре до гъзеца, всички си мислим, че нищо не е.
Сега, не смятам, че това, което си направил, е правилно, аз не бих го направила, но пък това не значи, че трябва да те осъждам. Защото си прав, донякъде и те са виновни. Да, вие сте ги манипулирали, ама и те са се оставили. Като спиш спокойно след това, проблем нямаш. Да се гърбиш с проблемите на чужди хора смисъл няма.
Също, като не ти се четат чуждите мнения, просто не влизай повече в темата. Защо толкова държиш да я изтрият?
А колкото до въпроса ти - сам го каза - bros before hoes. Ако бях аз, щях да зарежа момичето. Ти си преценяваш шанса и приоритетите, но защо да режеш приятелство, градено с години, заради една връзка, дето може да стане, може и да не стане?

Larsh0
08-04-2013, 22:43
Защото ,не ми пука че се случва на всички ,важното е да не се случи на мен отново !! Влизам да чета някакви работи защото съм болен,не съм на работа ,нямам какво да правя и си запълвам времето и явно поради тази причина ми е станало кофти за това момиче ,но ние с авера я зарязахме !! Точно защото приятелите са по важни ,тя не спира да ми звъни,но наистина не ми пука за нея ,явно съм се объркал нещо,успокойте се реших да прекратя тази игра ,не заради вашия глупав морал ,а защото не ми се играе вече !! Просто искам малко почивка от момичетата и техните драми !

Spikyhedgehog
08-04-2013, 22:47
Ти си голям боклук. Първото място оспорвате с АВЕРА си.

BloodyDreamer
08-04-2013, 22:50
На мен пък защо ми се караш?

Larsh0
08-04-2013, 22:59
Няма нищо.

Ketchupa
08-04-2013, 23:13
Интересна схема,ама е доста гадно за момичето...

heartlesandfreaky
08-05-2013, 00:02
Сам си противоречиш.. Няма да те плюя повече, никакъв смисъл няма, нито ще си позволя отново да се принизя на толкова ниско ниво.
Живей си живота, както искаш, ама както каза BloodyDreamer, палиш се толкова, защото вътрешно знаеш, че това, което вършиш не е правилно. Не може, защото си се опарил веднъж от любовта, да караш всички останали да страдат. Сети се как си се чувствал ти, когато си бил използван и захвърлен (аз поне това разбирам под разбито сърце) и си помисли пак дали ще постъпваш така.
Ако дори след като си припомниш тия чувства, отново си решен да манипулираш другите хора, окей. Решението си е твое, жалко само и единствено за теб и за момичетата, които ще ти се вържат. И все пак - ти си решаваш как да си живееш живота, само да не си биеш после главата в стената ;)
и п.с. недей толкова заплашително да ме подканваш да ти пиша на ЛС да си изясняваме проблемите, не съм ти селски бек насреща да ми се ежиш такъв.

Larsh0
08-05-2013, 00:09
Еми окей противореча си ,може да съм объркан нека да е така.Може и това което правя да не е правилно ,може да ме е страх от това,че може пак да ме наранят ДА и какво от това ? Не искам да се сещам как съм се чувствал тогава ,защото не ми е било приятно и просто тази част от живота си съм я затворил ,захвърлил и това е минало!! Ама изнервям се защото не съм толкова лош колкото ме изкарвате ,извинявай ако съм те обидил или съм бил груб,просто се изнервих.

Starless
08-05-2013, 00:09
Но както винаги има едно НО дойде и момичето,което прецака нас ,да тя се влюби в мен,а аз започнах да се държа зле ,за да отиде в прегръдките ,на най-добрият ми приятел,така се й случи,но се оказа че и той се влюби в нея ,както и аз ,а тя така й не знам в кого е влюбена.Това е вече 7-8 месец,прекарваме си идеално 3та ,но и двамата сме влюбени в нея,не си правим сечено поговорих с него и двамата се разбрахме,че сме влюбени в нея,не можем да й кажем за играта ни,която започнахме и сега всичко е объркано и гадно ,той каза че няма проблем ,че щял да се отдръпне ,ама все пак не знам какво да кажа да направя..


Аз не мога да разбера защо трябва да обиждате и да тръгвате някакво мега негативното към мен,аз какво толкова лошо съм направил бе да съм наранил някого? Да съм убил някого ? Тея момичета дори не разбират за това което всъщност се е случило бе,просто някой им е разбил сърцето след това са се влюбили отново ,само дето връзката не им е била от 2ма а от 3ма и след време всичко е приключило както всички нормални отношения ,само аз и той знаем всъщност какво е бе ,я се успокойте малко !!

Нищо лошо не си направил, не си наранил никой. Да разбиеш сърцето на някой? Не, това изобщо не е нараняване >.<


Влизам да чета някакви работи защото съм болен,не съм на работа ,нямам какво да правя и си запълвам времето и явно поради тази причина ми е станало кофти за това момиче ,но ние с авера я зарязахме !! Точно защото приятелите са по важни ,тя не спира да ми звъни,но наистина не ми пука за нея ,явно съм се объркал нещо,успокойте се реших да прекратя тази игра ,не заради вашия глупав морал ,а защото не ми се играе вече !! Просто искам малко почивка от момичетата и техните драми !

Много интересно си променяш мнението за няма и седмица, интересно 'объркване', както ти го нарече. С тази си се объркал, добре, но със следващата? А всичко се връща. Спокойни сме ние, не ни се вслушвай в 'глупавия морал', играй си, да ви видим един ден, когато наистина някои от вас се влюби, ама тогава момичето да си играе с вас, та да ви дойде акълът.

heartlesandfreaky
08-05-2013, 00:37
Не си ме обидил, хубаво е, че все още не си си загубил способността да се извиняваш.
Възможно е наистина да не си далеч толкова лош, колкото излиза от написаното тук, не те познавам, не мога да те класифицирам като 'много добър' или 'pure evil'.
На всички са ни разбивали сърцата, аз също не искам да се връщам към тези моменти. Но именно, защото знам колко боли и какво е чувството, никога не бих си и помислила да си играя с чувствата на някого, който наистина ми вярва. Никога! Тези момичета чисто и просто с нищо не са заслужили подобно отношение. Те са ви вярвали, редно е да оправдаете доверието им. Те може и да не са разбрали за вашата игра, обаче просто си помисли за момент, че нещо се обърка и момичето разбере? Ще се почувства като използвана носна кърпичка. Аз поне така бих се почувствала.
Не искам да се правя на голямата моралистка, далеч не съм такава, много грешки съм правила и много предстои да направя, но просто не намирам за редно и необходимо да се играят подобни игри. Намираш си момиче, с което да си правиш кефа без да се обвързвате и нито ти си наранения, нито тя. Когато решиш, че вече си преодолял въпросния кофти момент от живота си, отваряш нова страница и търсиш истинската любов.

Larsh0
08-05-2013, 00:40
Ами няма как да разберат предполагам и не знам не мисля толкова напред,ами да но не ми е интересно просто ей така без обвързване ,аз искам обвързване ,но не и от моя страна както и да е твърде объркано е ,няма да си разказвам филмите в някакво сайтче и 100000000 души да четат.

heartlesandfreaky
08-05-2013, 00:44
Така или иначе никой не знае кой си, но твое си е решението. Ти историята си вече си я споделил. Честно казано, поставих се на твое място и мисля, че разбирам какво искаш и защо си направил нещо подобно.

Larsh0
08-05-2013, 00:46
Е да имаш право ,но все пак е тъпо дори не знам за какво я пуснах тази тема ,явно антибиотиците и 10000000та лекарства са ме объркали много здраво.Ами ето най-накрая някой който да ме разбере !

heartlesandfreaky
08-05-2013, 00:49
Разбирам как се чувстваш, не си обяснявам действията ти. Напълно нормално е да не искаш да се чувстваш отново с разбито сърце, никой не иска. Но все пак още си държа на мнението, че т'ва не е правилния начин. :)

Larsh0
08-05-2013, 00:52
Ами общо взето нищо не чувствам към никого ,абсолютно нищо !! Виж сега аз не ги удрям ,не ги унижавам ,не ги бия тея момичета ,просто ги карам да се влюбват в мен и в най-добрия ми приятел.Тоест ние ги правим щастливи ,влюбени са ,задоволени.Те не знаят,че всичко е лъжа не е нужно да разбират,нали са щастливи.

heartlesandfreaky
08-05-2013, 00:57
Има известна логика в думите ти, честно казано. Така поднесено не ми звучи чак толкова зле. :D Първоначалния ти пост е някак си груб и арогантен, изглежда така все едно се тупаш в гърдите от гордост, че си си играл с нечии чувства.
Иначе, само мога да те поздравя, че не удряш момичетата, то т'ва и оставаше :D

Larsh0
08-05-2013, 01:02
Не ,не ,не се гордея с това ,но не и съжалявам за това което правя ,което не е нищо лошо.Виж сега играта е в това ,че ние ги караме да се влюбят в нас и в двама ни ,правим ги щастливи ,получават точно това което искат ,имат внимание,имат любов ,имат секс ,караме ги да се усмихват и ги караме да се уважават повече ,да разберат че са специални ,когато го разберат те ни зарязват,защото разбират,че заслужават ,някой когото е готов да им се отдаде изцяло ,да са само 2та и тогава те ни оставят ние с моя приятел нямаме нищо против защото не искаме да се задълбочаваме,тоест мисля че всъщност ние правим нещо много хубаво.

heartlesandfreaky
08-05-2013, 01:05
Казано по тоя начин *и с риск да ме линчуват* не ми звучи като чак толкова гадна постъпка. Кофти е, че всичко е нагласено, но пък ако момичето се е чувствало добре, подозирам, че е възможно всичко да си е ок :D

Larsh0
08-05-2013, 01:07
Ами то не е гадно абсолютно нищо от цялата история.Е да чувствала се е гадно в продължение на няколко дни най-много ,но не й повече ,аз не съм някакъв психопат или гадняр ,не искам да карам момичетата да плачат за мен,искам да ме карат да изпитвам нещо ,някаква тръпка ,желание и в тази игра го получавам защото знам,че има интрига разбираш ли ,че е по объркано отколкото тя си мисли и така изпитвам нещо.

heartlesandfreaky
08-05-2013, 01:10
Странни и овъртяни начини си имаш да намираш удовлетворение и тръпка, ама щом така си преценил.. :D Няма да те съдя повече

Larsh0
08-05-2013, 01:12
Ами честно казано не знам друг начин :D На 23 съм ,от почти 2 години играя тази игра ,преди това имах 4 годишна връзка :D Не ми е оставало кой знае колко време да намирам удовлетворение по друг начин. :D

Chacho
08-05-2013, 08:35
Така или иначе никой не знае кой си, но твое си е решението. Ти историята си вече си я споделил. Честно казано, поставих се на твое място и мисля, че разбирам какво искаш и защо си направил нещо подобно.

Нищо не разбираш, ако трябва да сме честни.

heartlesandfreaky
08-05-2013, 13:31
Не бъди толкова сигурен :D В крайна сметка всеки може да тълкува постъпките му по различен начин, so..