PDA

View Full Version : Как да си върнем любимия човек ?



ednagolqmataina
07-29-2013, 00:42
Преди месец той пожела да се разделим след 5 -месечна връзка. Самата аз не знам какво стана с връзката ни- отначало всичко вървеше чудесно, разбирахме се, не сме се карали никога. Изведнъж без никаква причина, започна да се отдръпва и дистанцира от мен. Пожела да спра да му пиша, когато излиза навън и да спрем да си говорим по толкова време както преди- съгласих се, чувахме се само вечер. След това усетих как той охладнява все повече- не искаше да му казвам думите “Обичам те”, защото били детски, не искаше да му разказвам за проблемите си, защото го товарели, а за мен споделянето беше важна част от връзката. Изведнъж започна да ме сравнява с други момичета и да ми казва, че не мога да бъда като тях. Каза, че не съм знаела какво искам, но аз знаех какво искам- исках него. В отношенията ни имаше намеса както от родителите, така и от страна на баби и дядовци- това създаде проблем. Той ми каза, че съм се била променила, но аз не съм се променила- просто той ме нарани с думите си. Проблемът е в това, че не сме от един град и можем да се виждаме само на нашето село. Обвини ме, че там заради мен не се е видял с приятелите си, но имахме само три дни и аз исках да се възползвам от тях ( видяхме се за 2 часа вечерта, през които постоянно говореше, че иска да се види с тях, а с компанията си се видя за 4-5 часа). Издразни го, че съм го търсела често, но на мен ми липсваше и много исках да се чуваме всеки ден, накрая осъзнах колко важно му е да има лично пространство и спрях да го търся така често – заяви, че не ми пука за него и понеже понякога излизах навън с една приятелка- че си живея живота. Но аз го обичам много и искам да бъдем заедно. Всеки ден ми липсва. Реших да му пиша, за да го помоля да се съберем- той ми каза никога да не го търся, да не му пиша и да не се появявам- не искал да знае нищо за мен. В момента не си пишем. Не искам да ме съдите, моля да ми дадете съвет как може да си върнем любимия човек, да му покажем, че ни липсва и сме се променили, как да постъпим ако го засечем някъде и кога е време да му пишем.

GossipGirl89
07-29-2013, 06:44
Съгласна съм с Violenza и ще добавя само, че такъв не ти трябва да си го връщаш.
За какво ти е? Да продължава да мрънка като примадона, а ти да се чувстваш длъжна да изпълняваш всяка негова прищявка и накрая пак да си виновна? Мен ако питаш даже трябва да се радваш, че си се отървала.

ledenakrasota
07-29-2013, 06:51
Избива комплексите си, като ги преписва на теб. Колкото и да съм била загубена по някого, случи ли се да ме сравнява с някоя и да ми прави забележка, че не съм като нея, му бия дузпата. Не те оценяват. Правят ти проблеми за най-малкото. Все нещо не му изнася без значение, че се съобразяваш. По-добре сама, отколкото сама с някого. Ще срещнеш някой, който да те оцени и обича. Не бъди изтривалка!

AnarchyBoy
07-29-2013, 08:27
Лольо!
За кво ти е да си връщаш този лольо?! :D
Я се радвай малко, че си свободна и е лято.. :) да не говорим, че тия летни романси "можеше да се виждаме само на село" са ми пределно ясни... нямаше да изтраете до по-дълго от началото на учебната година..
Хвани си гаджИ от твоя град и си се радвайте, тоз е келеш и избива яко комплекси, бий му шута. :)

LadyTerrible
07-29-2013, 08:38
Мацко,знам,че е гадно положението,но не мисля,че можеш да направиш нещо...известно време ще ти бъде кофти и после ще ти мине.Надявам се да си осъзнала,че той не те обича както ти го обичаш и не би направил за теб нещата,които ти би направила за него.Още повече-когато нямаш чувства към някого,само се чудиш как да си намериш повод да го разкараш...нещата,които ти е наговорил за поведението ти хич не са реални.Това,че искаш да се видите за няколко часа или че излизаш с приятелка не може да е причина да те мачка така.Той просто не заслужава теб и обичта ти.

vivienneg
07-29-2013, 17:51
кофти е положението , ама това момче има някви сериозни проблеми със себе си и явно мисли , че може да си го изкара на тебе. спри да му показваш каквито и да е било чувства , защото просто се унижаваш , а това храни неговото явно ниско самочувствие.

Wednesday666
07-29-2013, 20:16
За какво ти е да си връщаш човек, който не го грее за теб?

leadyflame
07-29-2013, 20:48
С магия!?

psychopath
07-29-2013, 22:27
После не си го просите, е айде кажете пак. :Д

TROLLDADLOLCAKE
07-30-2013, 01:46
Този е пълен темерут , заеби го . Намери си друго момче , което би оценило какво правиш за него ..

granger
07-30-2013, 05:59
Този е пълен темерут , заеби го . Намери си друго момче , което би оценило какво правиш за него ..
Indeed!

bambi69
07-31-2013, 22:28
След като ти е казал веднъж, че не иска да го търсиш - просто СПИРАШ ДА ГО ТЪРСИШ. Просто няма смисъл, щом ти е казал тези неща.. Опитай се да не мислиш толкова, лято е все пак, излизай, забавлявай се , запознай се с нови хора.. :)