PDA

View Full Version : Малко разсъждения ;)



asp1r1n94
07-29-2013, 14:11
И така ще поразсъждавам малко, пък който се включи още по-добре... :)
В момента съм в един такъв странен период да го наречем, хем ми е до момичета, хем не ми е. Разумът казва "не", а тялото е по-добре да не го питаме.Става въпрос за нещо, което не мога да го приема или просто не съм стигнал до правилно решение на нещата.Спирам с лирическия увод и направо на същината.
Започва една нова страница от живота ми или поне така го усещам, студентски години му се викат, хаха, знаете какво значи това.
В момента се замислям дали ми трябва момиче, не случайно бях написало това за разума.Знам какво е чувството да имаш човек, на когото знаеш, че можеш да се довериш по всяко време и наистина започва да ми липсва.Не много скоро се разделихме с едно специално за мен момиче, вината беше моя, но винаги ще си останем близки, каквото и да стане.Да се върнем едно изречение назад, и така с това чувство просто идват и повече грижи, да се притесняваш за другия, да си споделяте, да се виждате, да си пишете и губи се време и т.н., мога и още да изброявам, а и не малко средства, което междудругото също не е за подценяване точно на този етап, знаете за какво говоря :))
Не съм фен на кратките връзки, в момента си мисля, че съм си супер, излизам си с приятели, правя общо взето каквото ми е кеф и до някъде каквото трябва.Спорта ме крепи да не мисля за нещата, забравям за всичко, освен за мазолите по краката и ръцете, те са неизбежни, хаха.
Спирам с писането, трудно успях да напиша това, което исках, а и може би не съм успял да го обясня по най-правилния начин, НО нищо, идеята беше да не бъде от онези дълги форумни романи, които ти убиват желанието :D

Chacho
07-29-2013, 14:27
Тоя въпрос няма нужда да го мислиш. Ако искаш момиче - сам ще потърсиш, ако искаш да бягаш от връзка - сам ще избягаш, ако искаш нещо за една вечер - сам ще се пробваш. Дали ще си го поставиш гласно за цел е без значение.

valdesbg
07-29-2013, 14:31
Ако можеп да си го държиш в гащите - значи момичето е добра идея. Ако ли не... си намери някакво оправдание и се занимавай с "вечерни гаджета" :)

DisappointedDreamer
07-29-2013, 15:39
Тоя въпрос няма нужда да го мислиш. Ако искаш момиче - сам ще потърсиш, ако искаш да бягаш от връзка - сам ще избягаш, ако искаш нещо за една вечер - сам ще се пробваш. Дали ще си го поставиш гласно за цел е без значение.

Точно.

Изобщо не се питай такива въпроси.

:)