PDA

View Full Version : Бяло течение



fckd
07-29-2013, 14:50
Имам ужасно бяло течение..понякога е по-гъсто, понякога-не..цветът му се сменя. Не мога да кажа на майка си, просто не мога да разговарям с нея затова, за да отидем на гинеколог..Ако има някой който има същият проблем или някой който вече е ходил на гинеколог заради подобно нещо, моля да ми помогне или да ми разкаже какво по точно му се е случило..ПОМОЩ!!!

fckd
07-29-2013, 16:27
Моля за мнението на някой!!!

aniezina
07-29-2013, 16:51
Дори и някой да е имал подобен проблем, а повечето момичета сто на сто са имали, няма как да ти каже какво ти е на теб, защото нещата може да са съвсем различни. Може да става въпрос за инфекция, хормонални изменения и какво ли още не. А може и просто да ти предстои цикълът - никой не може да ти каже освен гинеколога. Ако си над 16г. възраст (а и по-малка не вярвам да ти направят проблем) можеш да отидеш сама при личния си лекар и да помолиш за направление, той не би трябвало да казва на майка ти, щом толкова не искаш.
Щом го класифицираш като ужасно и чак сменя цвета си по-добре отивай на лекар, една кавга с майка ти не си струва здравето ти или възможността да имаш деца.

NissaN
08-25-2013, 15:49
Може да е полова болест...

pamito14
08-26-2013, 10:57
лекар :)

plameniliev23
08-30-2013, 11:44
Аз също имам много бяло течение.. При мен положението е такова: абсолютно винаги имам, преди, след цикъл, постоянно... Веднъж е по-гъсто, друг път не... Понякога повече, понякога по-малко.. Майка ми знае и сме мислили да ходим на гинеколог, обаче тя се притеснява, защото 100% ще изпишат някакви хапчета, с които хормоните си "ебават майката", така да го кажем.. Та по този повод и аз не искам да ходя, обаче вече нямам избор, то това е постоянно, не спира...

mMemories
09-01-2013, 16:04
Добре си :) 5 години всеки божи ден бяло течение.. цикъла никъв го няма.. по- добре иди на лекар сама защото може и да е няква инфекция

Sani98
09-01-2013, 18:17
Здравейте искам да попитам нещо от Март месец имам бяло течение което е течно но миналия месец забелязах по бельото ми да има с извинение нещо като сополче но много малко игнорирах го.Вчера отново но този път беше доста по-голямо и тогава наистина се уплаших и все си мисля че нещо не е наред но правих изследвания още март месец нищо не бе открито.Моля помогнете според вас от какво ли се дължи това..Ще съм ви много благодарна.

ПС:Нямам все още цикъл.

Marshmallow
09-01-2013, 20:10
По добре отиди на гинеколок. Това, което описваш може да са симптоми на инфекция, течението не трябва да си променя цветя, да е гъсто, лепкаво и т.н. Никой неможе да ти помогне, говори с майка си няма от какво да се срамуваш все пак ти е майка... Дори някой да има подобни симтоми неможе да ти помогне, прежали се и кажи на майка си за проблема да отидете на гинеколог. :)

Hidayet
09-01-2013, 21:09
Аз имам бяло течение от 4 години и е постоянно. Ужасно е. Бях на гинеколог преди половин месец. Взеха ми секрет, пуснаха ми микробиология и според резултатите ми няма нищо. А аз силно се надявах да ми има нещо, за да могат да ми предпишат лекарство и да ми се махне. Нищо не губиш, ако отидеш на гинеколог. Това го написах за тези, които мислят, че с гинеколога всичко се оправя. Уви, при мен не стана :(.

Sani98
09-01-2013, 21:37
.

aniezina
09-02-2013, 09:20
Надявам се, че не бъркане нормалната вагинална секреция с бяло течение. Нормално е в различните фази от месецният ви цикъл вагиналната секреция да се променя по консистенция. Ако течението надвишава една кафяна лъжичка (приблизително, не хващайте да го мерите) тогава вече е притеснително. Също може да се появи леко течение точно преди менструация. Ако пък все още нямате менструация, но имате бяло течение значи скоро ще ви идва.

Hidayet
09-02-2013, 10:09
Надявам се, че не бъркане нормалната вагинална секреция с бяло течение. Нормално е в различните фази от месецният ви цикъл вагиналната секреция да се променя по консистенция. Ако течението надвишава една кафяна лъжичка (приблизително, не хващайте да го мерите) тогава вече е притеснително. Също може да се появи леко течение точно преди менструация. Ако пък все още нямате менструация, но имате бяло течение значи скоро ще ви идва.

Моето си е точно бяло течение. Имах го близо година постоянно преди да ми дойде .. имам си го и сега постоянно. Предполагам, че и по време на цикъл го имам просто няма как да се види. Тъпото е, че според резултатите ми няма нищо и трябва да си го търпя.