PDA

View Full Version : Странен тип



babity
07-29-2013, 23:37
Нямам си друга работа и не мога да му измисля схемата на тоя пич. Запознахме се преди месец и половина, попаднахме на обща маса, при което сме се били запознали, но аз тоя момент съм го изтървала между другото. Седмица по-късно ми изнамира телефона и ми се обажда да ме покани на кафе. Пием кафе и аз съм доволна. Правим секс (и пак съм доволна 8-) ). Минава няк'во време, пак се виждаме. Нямаме кой знае какво да си кажем по принцип. Момчето е интелигентно и мноооого възпитано, но аз не си давам зор да го опознавам. Последното ни виждане беше пълен провал. Излизане с цяла тумба мои приятели, той изглеждаше много кисел и неприятно изненадан от компанията, но пък се заседя доста. Уж някога, в необозримото бъдеще можело пак да се 'жасаме, но в неопределено време и никой от двамата не бърза. И аз не съм се старала, нито съм се представила в няк'ва блестяща светлина, но той продължава да ме търси. Очевидно не се старае да ме опознава кой знае колко детайлно. И за разлика от всички други мъже, с които съм имала вземане-даване, почти винаги се сеща да звънне "само за да ме чуе" когато е навън с приятели (а вероятността някой от приятелите му да го надъхват е пренебрежимо малка, защото аз не съм ги виждала за повече от 30 секунди тия пичове). Много ми е интересно к'во търси тоя пич от мен? 'Щото нито бърза към гащите ми, нито иска да сме няк'ви задълбочени приятели...

Azoria
07-30-2013, 00:18
Може би те държи наблизо, за да си на разположение когато иска. А може и да иска да се опознаете, но по някакво стечение на обстоятелствата това да не става лесно. Сама казваш, че на теб не ти дреме особено, ако го усеща може да му е неловко да признае, че при него не е баш така.

LadyTerrible
07-30-2013, 10:42
На мен не ми звучи като да има сериозни намерения към теб.По-скоро наистина те държи близо,за да си му удобна,когато му се прииска,а междувременно с тия обаждания се опитва да замаже положението в случай,че си помислиш,че иска само да те ползва и да те зареже.Ако те устройва ситуацията със "само секс без обвързване",си окей,ако не-да си хваща пътя.