PDA

View Full Version : Тръпката



CoockieMonster
07-30-2013, 06:45
Как за запазим тръпката във връзката? С приятеля ми ходим 1 година и на мен често ми липсва тръпката. Не искам раздяла, твърдо не!
Кажете, как се запазва тръпката?

yakuza_
07-30-2013, 06:48
Изневерявайте си. Така ще има тръпка да не се хванете взаймно.

LadyDi
07-30-2013, 08:50
Тръпката не е задължително да значи раздяла. И не е задължително да я има цял живот същата както е била в началото. Ако основаваш цялата си връзка на "тръпката", то тя е обречена след N-брой месеци. Тръпката рано или късно се променя - дали в друг вид тръпка или просто е заменена от спокойствие и удовлетворение, кой знае.
Но насила хубост не става. Ако се впуснеш сега да организираш мероприятия, които да ви запазят тръпката, в един момент ще се чувстваш изтощена. Вместо това се замисли какво получаваш от връзката си и дали то ти харесва, когато ги няма пеперудите да ти цвъкат из корема.

anonymous708973
07-30-2013, 10:46
Наскоро една позната отбеляза, че много момчета спират да свалят приятелките си, когато видят, че са им в кърпа вързани.
Та, мисълта ми е той прави ли нещо, инициатор ли е или ако ти не предложиш нещо, по цял ден ще висите в някое кафене или пред телевизора?
Дай си сметка за това.
Щото в един момент с цялата си наглост ще те обвини, че му отнемаш мъжеството.

102
07-30-2013, 11:08
Тръпка за мен е да я спечелвам всеки път, а не да е даденост.

LadyDi
07-30-2013, 11:09
Тръпка за мен е да я спечелвам всеки път, а не да е даденост.

Да де, ама ако ти легне в краката с изплезен език и чака само да свирнеш, че да ти донесе чехлите и бирата, като в същото време реже салатата... някак си... не остава какво да печелиш, нали?

102
07-30-2013, 11:11
Наскоро една позната отбеляза, че много момчета спират да свалят приятелките си, когато видят, че са им в кърпа вързани.

Повечето обвързани момичета не се ли държат така, сякаш са им в кърпа вързани на господата ?
Отдръпнете се леко ? Дърпайте се ? Някакъв знак ? Има ли "противник", няма ли ?

yakuza_
07-30-2013, 11:12
Да де, ама ако ти легне в краката с изплезен език и чака само да свирнеш, че да ти донесе чехлите и бирата, като в същото време реже салатата... някак си... не остава какво да печелиш, нали?

Ако я накараш и да работи на пълен работен ден, за да те издържа.... :D

102
07-30-2013, 11:12
Да де, ама ако ти легне в краката с изплезен език и чака само да свирнеш, че да ти донесе чехлите и бирата, като в същото време реже салатата... някак си... не остава какво да печелиш, нали?

Ако ми легне в краката с изплезен език.. едва ли аз ще съм този, който ще свирка.
Дефакто зависи от дамите ? Ами действайте ?

anonymous708973
07-30-2013, 17:50
Повечето обвързани момичета не се ли държат така, сякаш са им в кърпа вързани на господата ?
Отдръпнете се леко ? Дърпайте се ? Някакъв знак ? Има ли "противник", няма ли ?

Запиши си го, щото втори път няма да го чуеш:
Адски си прав.

Milewa
07-31-2013, 11:34
Щом не искаш, не се разделяй с него. Разнообразете се. Направете нещо различно. Лято е. Имате толкова много възможности. Направи така, че да се забавлявате, да сте щастливи. Тръпката ще се възвърне ;)