PDA

View Full Version : Не е свързано със секс, но ми е много важно да разбера истината!



perf0rmance
07-30-2013, 15:13
Реших да пусна темата тук, защото ще се види от най-много хора, а именно така има по-голяма вероятност някой да ми помогне.Накратко - пиша си с едно момиче от 7 месеца и сме си станали малко или много близки, споделя ме си какво ли не, пишем си за всичко и никога не ни е скучно, но понякога се държи странно.Твърди, че е срамежлива и като спомена, че искам да се видим в скайп поне за малко започва да се ядосва и тотално се променя.Свикнах с това, но след като и предложих да се видим на живо(от различни градове сме) реагира по същия начин, а в същото време твърди, че много иска да се видим.Започна да си измисля някакви опрадвания, но въпреки всичко аз продължавам донякъде да й вярвам, може би защото имам чувства към нея.
Молбата ми е, ако някой случайно я познава лично или от фейсбук, или просто знае нещо за момичето от снимките, които ще кача, нека каже, за да разбера най-накрая дали ме лъже и крие нещо или наистина е много срамежлива и просто не е събрала смелост да се видим.Само да добавя, че имам нейния фейсбук, но няма да го дам нарочно.Още нещо странно е, че почти няма харесвания на снимките, коментари също, което в днешно време е странно особено за красивите момичета.

http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/viu1375196907a.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/klz1375196994v.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/arx1375197056j.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/cqs1375197096t.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/rgh1375197128d.jpg

nevermind...
07-30-2013, 15:28
От кога има акаунт във фейсбук?

AnarchyBoy
07-30-2013, 15:36
Лъже те, ама не моеш да се усетиш, с тия провокативни снимки, ебем ти срамежливата девойка ти ебем!.. 8-)

perf0rmance
07-30-2013, 15:37
От началото на Март тази година.

evilgirl95
07-30-2013, 15:43
Най-вероятно не е тази, за която се представя..

nevermind...
07-30-2013, 15:43
100% фейк в такъв случай.

chushkopek
07-30-2013, 15:52
Космат чичко?

perf0rmance
07-30-2013, 15:54
И на мен ми е много съмнително с тоя фейсбук, но знае ли човек...нека видим дали някой знае нещо повече за момичето от снимките.

tori
07-30-2013, 15:58
Изглежда кифленски. И фейк. Може да е 120 килограмов чичак. Дай ми фейсбука и на личен, искам да видя.

perf0rmance
07-30-2013, 16:01
Изглежда кифленски. И фейк. Може да е 120 килограмов чичак. Дай ми фейсбука и на личен, искам да видя.

Момиче е със сигурност, личи си...просто може би се срамува от външния си вид и иска да я мисля за красива.Фейсбук засега не мисля да давам на никого...

Leexy
07-30-2013, 16:24
И според мен е фейк, но пък ти си опознал момичето като характер и щом си я харесал опитай да поговориш с нея относно това и я убеди да ти каже истината.

heartshapedbox
07-30-2013, 16:48
Космат чичко?

Сигурно :lol:

AngelAntichrist
07-30-2013, 18:06
А по телефона опитвал ли си да говорите? (ако и това откаже по-скоро е космат чичко)

Ами, фейсбук приятелите й? Излеждат ли истински - от един град, от един университет и т.н.? Ако има такива хора и изглеждат фейк - работата е ясна. Ако не изглеждат фейк им драскаш по едно съобщение дали я познават, защото еди-кво си.
А и фейсбук приятелите й рандъм ли са? В смисъл един от Перник, един от Монтана, един от Кнежа, един от Париж и прочие?

Пробвай да й пишеш от профил на приятел и виж дали ще си противоречи за нещо - когато мотаеш много хора забравяш някакви маловажни, но показателни факти.

Имейла в профила + скайпа, който ти е дала - пусни им по едно гугъл търсене. С кавички, без кавички, добави уместни ключови думи и т.н.

Ъпдейтва ли снимки редовно? А нещо странно по самите снимки?
Питай я кой е този бар http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/cqs1375197096t.jpg или в кое заведение е снимана първата снимка и проучи дали лъже...

anonymous708973
07-30-2013, 18:11
Мотае те мега брутално.

Не се впрягай да правиш всичките тия неща от горния пост, най-много да й кажеш да си даде номера, ама това само би доказало, че е момиче, а не че е това конкретно от снимките.

tori
07-30-2013, 19:00
Момиче е със сигурност, личи си...просто може би се срамува от външния си вид и иска да я мисля за красива.Фейсбук засега не мисля да давам на никого...
Добре де, откъде си сигурен, че е момиче? Разговор по телефона поне водили ли сте?

tweettyy
07-30-2013, 19:02
Хахахаххаха е няма такава тема :D Много ясно, че те мотае. :)

ameli
07-30-2013, 20:47
..

Не те знам какво си, но често срещам твои мнения из форума и .. евала, човек, много ме кефиш :D
А по темата - казаха ти вече какво да правиш.

socareless
07-30-2013, 21:22
дори само момиче да е пак ще е много

perf0rmance
07-30-2013, 22:31
Благодаря за съветите, но идеята е да се намери някой, който да познава или да има някаква информация за въпросното момиче от снимките, за да стане ясно дали е тя или не.Ясно е, че всичко е много странно, но докато не съм сигурен на 100% не бих искал да правя заключения.
За тези, които се опасяват да не е някой чичко - не е!Чували сме се, а и както казах по-горе - личи си и по много други неща...все пак си пишем от доста време, а и не съм малоумен.

fUcKsMiLe
07-31-2013, 00:54
Защо не говорите в скайп, с камери? Така ще разбереш най-добре :Д

DisappointedDreamer
07-31-2013, 04:55
Момиче е, просто не е тази, за която се представя. Вероятно е или по-малка, или не се смята за достатъчно красива.

Rabalka
07-31-2013, 05:35
Абе тая на всяка снимка е различна бе.Пък като гледам бюста на една е огромен на друга е плоска като мене.Но тия снимки нямат обшто по между си.

Anastasiq5910
07-31-2013, 08:21
Чичко едва ли, но явно момичето праща чужди снимки. Няма друго логично обяснение да си е такава симпатяга, да се снима наляво-надясно, пък да не иска да си пусне камера в скайп или пък да се видите на живо.

+1

DarkTemplar
07-31-2013, 09:13
Вероятно е някоя комплексирана девойка, чийто външен вид няма нищо общо с този на момичето от снимките. И понеже е филмарка я е страх, че като разбереш, че не е тази, за която се представя, ще й теглиш майните и ще спреш да се занимаваш с нея и да й вдигаш нищожното самочувствие.

yakuza_
07-31-2013, 09:44
http://global3.memecdn.com/prepare-your-anus_o_870983.jpg

DENKAZ
07-31-2013, 11:10
Абе пич, снимките не са на момичето, което ти пише, фейсбука й е менте, а тая от снимките е бахти противната.

DENKAZ
07-31-2013, 11:11
Вероятно е някоя комплексирана девойка, чийто външен вид няма нищо общо с този на момичето от снимките. И понеже е филмарка я е страх, че като разбереш, че не е тази, за която се представя, ще й теглиш майните и ще спреш да се занимаваш с нея и да й вдигаш нищожното самочувствие.

Напълно прав.

perf0rmance
07-31-2013, 11:48
Абе пич, снимките не са на момичето, което ти пише, фейсбука й е менте, а тая от снимките е бахти противната.

Ти да не си медиум, че си толкова сигурен?

Smrazqvashta
07-31-2013, 12:16
Вероятно е някоя комплексирана девойка, чийто външен вид няма нищо общо с този на момичето от снимките. И понеже е филмарка я е страх, че като разбереш, че не е тази, за която се представя, ще й теглиш майните и ще спреш да се занимаваш с нея и да й вдигаш нищожното самочувствие.

+1


Авторе, гнила и е работата сякаш. Момичето от снимките не изглежда да е от срамежливите типажи. А дори да е това с дзверенето при всеки твой опит да си уредите среща е много съмнително.

baby_baby
07-31-2013, 12:21
100% фейк в такъв случай.

+1

IWannaBeSedated
07-31-2013, 12:39
Защо не пробваш с "търсене по изображение" в Google? Все нещо ще излезе.

П.П: излъгах те, нищо нямаше 8-)

spopi
07-31-2013, 13:27
Има разлика в тези снимки нещто те послъгват ми се струва.;)

DENKAZ
07-31-2013, 14:09
Ти да не си медиум, че си толкова сигурен?

Явно медиумите в този форум сме много ;)

fevoos
07-31-2013, 14:23
How the fuck си сигурен, че не е fake и си пишеш с някво животно o.O?

EffinSick
07-31-2013, 14:57
Харесал си момичето от снимките и характера на този човек, с който си пишеш. (duh)
Интересно ми е как не си се досетил, че те лъже.

thesimo
07-31-2013, 15:07
Познавам момичето от снимките ... Казва се Нина и е от Пловдив

Ivaaaaa
07-31-2013, 15:12
Абе пич, снимките не са на момичето, което ти пише, фейсбука й е менте, а тая от снимките е бахти противната.

мхмн

muhtesemfan
07-31-2013, 15:51
Познавам момичето от снимките ... Казва се Нина и е от Пловдив

а сяяяяяяяяяяяяяяяяя

perf0rmance
07-31-2013, 16:08
Познавам момичето от снимките ... Казва се Нина и е от Пловдив

Писах ти на лично.
Иначе тотално разминаване...най-вероятно съвсем скоро ще съм на 100% сигурен как стоят нещата

IWannaBeSedated
07-31-2013, 16:12
Айдее ойде коньо у реката...

PainInTheAss
07-31-2013, 19:31
хаха тва да не е пепа свирката от селото на един приятел :D :D :D :D :D
Честно тая снимка с леопардовата гнусотия по тялото е ,,красива'' ..? :D Въх.. Why like that !? O.o

Bobitowe
08-01-2013, 11:12
Според мен се срамува да се покаже пред теб, може би защото се мисли за грозна, не знам. Ако искаш я питай за телефона й, ако ти го даде и звънни някой ден и така ще разбереш дали е някой чичка или си е някой момиче, което не иска да се показва пред теб.
П.С Ако много настоява да не ти даде телефона си значи е някой чичка.

three
08-01-2013, 11:16
Какво толкова не му харесвате на момичето?Чаровна и лъчезарна е, има страхотна усмивка и е надарена.Интересно ми е да видя някоя бивша/настояща приятелка на тия разбирачите от женска красота, ама все си мисля, че тогава аз ще се смея и ти много.

meLanu
08-01-2013, 11:52
Според мен те гъбарка, а и мисля, че на тези снимки не е едно и също момиче !!!

perf0rmance
08-01-2013, 12:23
Момичето от снимките е едно и също...............но това не е толкова важно.
Чакам пичагата, който твърди, че я познава, да ми отговори на личното и да видим дали наистина е така.

HollyGolightly
08-01-2013, 13:41
ти Catfish гледал ли си? Ако не си, намери си го и гледай, поне ще се успокоиш, че не си единственият излъган 8-)

AngelAntichrist
08-01-2013, 16:35
ти Catfish гледал ли си? Ако не си, намери си го и гледай, поне ще се успокоиш, че не си единственият излъган 8-)

Ааа, т'ва беше баси болният филм, хорърите пасти да ядат. 8-)


Не те знам какво си, но често срещам твои мнения из форума и .. евала, човек, много ме кефиш :D
А по темата - казаха ти вече какво да правиш.

Женско съм, и мерси, човек. 8-)

Абе, авторе, аз съм много тъпа, не знам как не се сетих. Слушай сега, хващаш някой приятел, който ги разбира тия неща или си намираш доброволец от форума и го караш да провери exif данните, т.е. датата и локацията на снимката (поне теб това те интересува). Повечето устройтва по дефолт я записват, така че все на някоя снимка ще имаш успех.
Сега - някой от форума навит ли е? Знам, че си имаме много сладурковци тук - хайде да разнищим историята, хора.

TheNearBy
08-01-2013, 16:42
Пичага, можеш да оцениш най-добре колко истински е профилът, като видиш от колко време съществува. В твоя случай най-добре й тегли една майна, защото вероятно е фейк. Тва е брат, мн кофти е, знам, ама по-добре сега да заебеш мисълта за това „момиче", от колкото после да се срещнеш с някой нещастник, или с никой.

perf0rmance
08-01-2013, 18:36
Ааа, т'ва беше баси болният филм, хорърите пасти да ядат. 8-)



Женско съм, и мерси, човек. 8-)

Абе, авторе, аз съм много тъпа, не знам как не се сетих. Слушай сега, хващаш някой приятел, който ги разбира тия неща или си намираш доброволец от форума и го караш да провери exif данните, т.е. датата и локацията на снимката (поне теб това те интересува). Повечето устройтва по дефолт я записват, така че все на някоя снимка ще имаш успех.
Сега - някой от форума навит ли е? Знам, че си имаме много сладурковци тук - хайде да разнищим историята, хора.

Представа нямам за какво говориш и мисля, че нямам и приятел, който да може да помогне с това.Ако на някой от форума му се занимава - ок, да заповяда.Аз ще направя каквото се изисква от мен.

Само да добавя за тези, които явно не следят внимателно темата и продължават да си мислят, че общувам с чичко...Имам номера на момичето и сме се чували, така че стига с глупостите.

TheNormalGuy
08-01-2013, 23:10
Туко що изгледах тоя филм Catfish, мамка му, 9 месеца да въртиш един човек, нямам думи мамка му,..

autumn666
08-05-2013, 17:58
Има ли някакво развитие по темата с това момиче?
И на мен ми мирише на фейк профил... виждала съм някакви момичета с по 34923849 лайка и коментара на снимките и двойно толкова приятели и след някакво време съвсем случайно съм намирала снимките им в Интернет под съвсем друго име. Просто такива работи са често срещани тея дни, трябва да си по-внимателен.

little_princes99
08-06-2013, 02:59
nqma kakvo da go misli6 momi4eto e FAKE

fenastz
08-06-2013, 19:50
От 7 месеца си пишеш с травестит. Честито!

mitkoyyy
08-07-2013, 00:32
На две от снимките е едно момиче от София, квартал надежда. Казва се Мери ;)

perf0rmance
08-07-2013, 06:53
На две от снимките е едно момиче от София, квартал надежда. Казва се Мери ;)

На кои две снимки по-точно?

tHe_COolEst_GIrl
08-07-2013, 08:00
Забележи бретоните на момичетата...различни са!А и не ми изглеждат като едно момиче! Фейк, фейк, фейк!!!

marianaM
08-08-2013, 10:18
и на мен ми се струва че на снимките с пуснатата коса е едно момиче а на другите две е друго, иначе какво стана с хората които я познават

anabel_lee
08-08-2013, 13:49
Хаха, горкият ти! Иначе и на мен ми се струва, че на снимките момичетата са различни, ама знам ли.
Все пак внимавай, тези, които уж я познават, може нещо да те мотаят. :D

perf0rmance
08-08-2013, 15:26
и на мен ми се струва че на снимките с пуснатата коса е едно момиче а на другите две е друго, иначе какво стана с хората които я познават

Както сама виждаш само си говорят, че я познават и до там...онзи от Пловдив я познавал, но не спомена нищо за различни момичета на снимките, другия пък ги различава и познавал едната, но съответно и той пуска бомбата и после никакъв го няма.

Hidayet
08-08-2013, 18:04
Аз тебе нещо не мога да те разбера.. 100 човека ти писаха, че е фейк, отделно имаше коментари, в които ти бяха написани добри съвети как да разбереш дали е фейк, на снимките изглеждат като две различни момичета, ти пускаш темата, защото искаш съвет и се съмняваш И ВСЕ ПАК си държиш на своето, че си е тя и не е фейк. Ми сори, ама ти сам нещо си противоречиш. ;)

perf0rmance
08-08-2013, 19:42
Аз тебе нещо не мога да те разбера.. 100 човека ти писаха, че е фейк, отделно имаше коментари, в които ти бяха написани добри съвети как да разбереш дали е фейк, на снимките изглеждат като две различни момичета, ти пускаш темата, защото искаш съвет и се съмняваш И ВСЕ ПАК си държиш на своето, че си е тя и не е фейк. Ми сори, ама ти сам нещо си противоречиш. ;)

Покажи ми само къде по-точно съм написал, че искам съвет?Пише ясно и точно, че се надявам и търся някой, който да познава момичето от снимките.

nevermind...
08-08-2013, 19:59
Покажи ми само къде по-точно съм написал, че искам съвет?Пише ясно и точно, че се надявам и търся някой, който да познава момичето от снимките.

Не знам на теб кое ти е по-важно- да разбереш дали пичката е фейк или да намериш пичката от снимките. Е, първото го разбра- фейк е.

Hidayet
08-08-2013, 20:43
Покажи ми само къде по-точно съм написал, че искам съвет?Пише ясно и точно, че се надявам и търся някой, който да познава момичето от снимките.

Като гледам поне двама ти писаха, че познават момичето/момичетата от снимките и пак всички са ти криви и спориш. Ти си някъФ рядко срещан идиот ;)

perf0rmance
08-08-2013, 21:30
Като гледам поне двама ти писаха, че познават момичето/момичетата от снимките и пак всички са ти криви и спориш. Ти си някъФ рядко срещан идиот ;)

Не обиждай, палячо...тези двамата идват и казват нещо, което може да го каже абсолютно всеки, но след това странно защо не застават зад твърденията си с факти, а се покриват?Кой ми е бил крив(освен теб, след като очевидно си неадекватен) и с кого съм спорил досега?
За мен е важно да имам 100%-во доказателство, че това е/не е ТЯ.Не хипотези, не разсъждения, не догадки....

cunt
08-08-2013, 22:55
Е затва мразя интернет запознанствата

tori
08-08-2013, 23:16
Виж колко хора ти казват, че не е едно и също момиче и че е фейк. Щом си я чувал и знаеш, че е момиче, значи е момиче, което не е особено сигурно и доволно от външността си и праща чужди снимки. Това от ясно, по-ясно. Едва ли ще се намери някакво неоспоримо доказателство в интернет. Пробвай да отидеш до нейния град тогава. Помоли я много настойчиво за камера. Пиши на приятелите и във фейсбук. Тука едва ли можм да ти помогнем повече от това да кажем, че не е тя на снимките.

Hidayet
08-09-2013, 08:06
Не обиждай, палячо...тези двамата идват и казват нещо, което може да го каже абсолютно всеки, но след това странно защо не застават зад твърденията си с факти, а се покриват?Кой ми е бил крив(освен теб, след като очевидно си неадекватен) и с кого съм спорил досега?
За мен е важно да имам 100%-во доказателство, че това е/не е ТЯ.Не хипотези, не разсъждения, не догадки....

Ми вземи си намери детектив тогава, за да имаш 100 процентово доказателство. Никой не ти е длъжен да ти търси тука девойките, с които се запознаваш по интернет и да се обосновава най-подробно. И аз искам много неща :D Не виждам да си някакъв много важен, че специално някой да се занимава да те лъже. И не казвай палячо на хората.. моля те първо погледни себе си :razz:

perf0rmance
08-09-2013, 09:16
Ми вземи си намери детектив тогава, за да имаш 100 процентово доказателство. Никой не ти е длъжен да ти търси тука девойките, с които се запознаваш по интернет и да се обосновава най-подробно. И аз искам много неща :D Не виждам да си някакъв много важен, че специално някой да се занимава да те лъже. И не казвай палячо на хората.. моля те първо погледни себе си :razz:

Ти си страшен олигофрен, заклевам се....за трети път ли да те карам да ме цитираш, че да видим къде по-точно и как съм ЗАДЪЛЖАВАЛ някого да я търси, че съм ИСКАЛ СЪВЕТИ, или пък съм СПОРИЛ с някого и че ВСИЧКИ МИ БИЛИ КРИВИ???Спри да пишеш глупости, че си смешен или може би просто си малоумен - не знам.Изглежда напълно олицетворяваш примитивното и безмозъчно животно от аватара ти.

Hidayet
08-09-2013, 13:06
Ти си страшен олигофрен, заклевам се....за трети път ли да те карам да ме цитираш, че да видим къде по-точно и как съм ЗАДЪЛЖАВАЛ някого да я търси, че съм ИСКАЛ СЪВЕТИ, или пък съм СПОРИЛ с някого и че ВСИЧКИ МИ БИЛИ КРИВИ???Спри да пишеш глупости, че си смешен или може би просто си малоумен - не знам.Изглежда напълно олицетворяваш примитивното и безмозъчно животно от аватара ти.

Е ти по тази причина нямаш и аватар, защото представям си какъв си. Колкото до животното от моя аватар, радвам се, че мислиш, че го олицетворявам - определено е трилион пъти по умно от тебе ;) . Казваш ми, че съм малоумна, но не аз не мога да разбера дали някой, с който съм се запознала по интернет е този, за който се представя в размките на 7 месеца :razz:

Bunnita
08-09-2013, 16:24
Ами да ти кажа честно,няма вид на срамежливо момиче и според мен профила и е факе,така че бъди реалист,не бъди толкова наивен и не си губи повече времето с нея.

mlf
08-09-2013, 21:28
Фейк беби .. Нека пътува .. Бензина е скъп и без това .. Намери си някоя от твоя град .. От къде си ;д

Rocknroll
08-09-2013, 21:34
Най-вероятно не е тази, за която се представя..
+1
Съгласна съм.Момиче не желае да се види с момче,което харесва,само ако не харесва нещо във външния си вид в момента или защото всъщност не е тази за която се представя,в случая.Не мога да кажа със сигурност,но на това ми замирисва. ;)

Minwu
08-09-2013, 23:19
Прати ми 3те й имена на лично и всичко ще ти изпея като съм си на компа.

tireheb
08-09-2013, 23:22
кво значение има дали е тя или не е тя, като така или иначе не иска да се видите ;д

perf0rmance
08-10-2013, 22:55
Фейк беби .. Нека пътува .. Бензина е скъп и без това .. Намери си някоя от твоя град .. От къде си ;д

От София съм :д Аз лесно мога да си намеря някоя от тук, но не е там въпроса.Привързал съм се към това момиче, за всичко се разбираме чудесно, може да си говорим за всичко, допълваме се...може и да не е фатално, ако тя не е тази, за която се представя, ще видим.Аз още преди около месец, когато споменах да се видим и тя в последствие започна да се измъква се замислих сериозно за тъпите снимки и съмнителния й фейсбук, преди това въобще не съм отдавал такова значение на всичко това, а просто й вярвах.След като споменах, че се държи странно, въпреки че тя самата толкова иска да се видим и изведнъж сега не ставало, започнах да я разпитвам и да й намеквам, че явно крие нещо и то най-вече със снимките, тя разбира се ядоса и се скарахме.Казва "ти от къде си толкова сигурен, защо да го правя, защо не ми вярваш" общо взето обичайните неща...Само тя знае истината, а аз искам да открия това момиче от снимките, защото само така, ако се окаже, че не е тя, просто ще й го забия черно на бяло и тогава вече няма да има какво да каже.Ще има два варианта - да разкрие истинската си самоличност или да приключим с всичко веднъж завинаги.

sinioliato
08-11-2013, 07:30
Хей, личи си, че си пич... Не се връзвай на подобен тип девойки... защото за жалост те са много. Момичето вероятно има някакви проблеми със самооценката и самочувствието си. И наистина на снимките не е едно и също момиче, но както каза това няма значение.
Ако толкова много държиш на нея, постави и въпроса открито. Питай я защо не искаш да се виждате, кое я притеснява... Опитай да натиснеш положението малко, за да видиш как ще реагира. Може да е много мило и красиво момиче, но нещо да я притеснява. Опитай се в преки въпроси да разбереш. Ако ти откаже въпреки че си я предразположил... няма смисъл да се занимаваш... а и ти гарантирам, че всяка една връзка (ако започнете такава по-сериозно и на живо), ако е започнала с лъжа... не е много устойчива! Успех :)

marianaM
08-12-2013, 20:16
виж приятелите и във фейсбук ако трябва попитай всеки по отделно все някои нещо ще ти каже за нея...