PDA

View Full Version : Фактът, че не мога да го имам ме кара да го искам повече.



summer_love
07-30-2013, 19:16
Гаджето ми скъса с мен преди 5 дни. Ние двамата сме ходили 2 пъти. Сега той харесва едно друго момиче, но тя не отвръща на чувствата му. Спрели сме всякакъв контакт откакто скъсахме. Още го харесвам, но съм убедена на 100%, че не мога да си го върна обратно. Предният път, когато скъсахме беше преди 3 месеца след като го хванах да се целува с една от тогавашните ми най-добри приятелки. И после той по някакъв начин ме спечели отново. После той ме накара да го запозная с една моя приятелка, която е с 1 година по-малка от нас. Те започнаха да си пишат всеки ден. Той не ми обръщаше никакво внимание. Аз започнах да разбирам какви са намеренията му към нея. После той ми каза, че вече я нямало тръпката и скъса с мен. След това призна на всички, че харесва въпросното момиче. Един приятел го попита дали ще се върне при мен и той каза не. Не знам какво да правя. Още имам чувства към него. Искам отново да съм с него. :(

DisappointedDreamer
07-30-2013, 19:18
На колко сте?

Глупава си щом продължаваш да искаш да си с него след всичките простотии.

summer_love
07-30-2013, 19:19
На колко сте?

Глупава си щом продължаваш да искаш да си с него след всичките простотии.

14
Знам, че е глупаво, но има нещо в мен, което иска да си го върне.

DisappointedDreamer
07-30-2013, 19:23
Да, липсващото достойнство сигурно.

Малка си. Съветът ми - избий си го от акъла; след няколко месеца ще те хване срам, че дори изобщо си била заедно с него. Живей си живота, докато можеш. Недей да търчиш след нещо безсмислено, глупаво, ненеобходимо и т.н. и т.н.

Anastasiq5910
07-31-2013, 09:54
на 14 си ще има още много момчета

TheSavior
07-31-2013, 12:23
Тоя твоя приятел е постъпил доста жалко. Тези не спадат под категорията "мъже" според мен, защото най-важното нещо е един мъж да има чест. Това му липсва. Не се занимавай с такива смешници, има далеч по стойностни момчета, които сигурно биха дали всичко, за да са с теб.

Пък ела виж, намери си свестен приятел и после може "бившия" да тича след теб, но ти вече ще си осъзнала що за стока е.

muhtesemfan
07-31-2013, 15:47
Да ти бъде урок.
Следващия път като имаш гадже не го запознавай с приятелките ти ;)

DisappointedDreamer
07-31-2013, 16:47
Да ти бъде урок.
Следващия път като имаш гадже не го запознавай с приятелките ти ;)

:lol: :lol:

bambi69
07-31-2013, 21:50
Само не знам как си продължила да си с него, при положение, че се е целувал с твоя "приятелка".. А след това не ти е обръщал внимание, защото си е писал пак с твоя "приятелка". Очевидно не му пука.. просто се опитай да не мислиш за него :)