PDA

View Full Version : Нервирам се много.



Tomorowland
07-30-2013, 20:33
Здравейте , на 19 години съм и имам сериозен проблем с нервите , всяко нещо ме нервира около мен с най малкото и безобидното. Не пия , не пуша , работя в Fantastiko като продавач и там се изнервям изключително много , но там вече трябва да имаш железни нерви за да си спокоен, но както и да е. Искам да знам защо най малкото нещо ме нервира до такава степен че откачам и ми идва да нараня някого , например когато си измия колата , мия я много често и завали дъжд например почвам да се нервирам супер и за такива дребни работи , когато напримерно някой не ми вдига телефона или нещо не ми е на късмет и ми става супер нервно , ходя на фитнес и пия добавки за маса , възможно ли е от тях да ми идват нервите , нещо като станичен ефект ?

Mr.Killer
08-02-2013, 09:03
Да. Възможно е от добавките да се нервираш. Анаболи,добавки разни такива вещества вредят на нервната система. Познавам един човек ,който също ходи на фитнес и пие добавки,анаболи и такива неща ,и като му гледам реакциите мога да ти кажа ,че за най-малкото нещо избухва и започва да вика,псува и тнт. Но мога да ти гарантирам ,че от добавките започва да ти влиае на нервната система и започваш да ставаш все по-нервен.

georgi12
08-03-2013, 14:22
Смени си работното място . Работа , която изнервя , не е работа . Намери си и някакво хоби с което да се занимаваш , слушай хубава музика / класика - тя успокоява /.

yakuza_
08-03-2013, 16:46
От добавки, до добавки има разлика. Кажи по-конкретно.