PDA

View Full Version : Според вас и според тези признаци, той харесва ли ме?



beryyss
07-30-2013, 19:39
Здравейте, приятели! За първи път пиша във форум и се извинявам, ако нещо не е както трябва. Ще започна с това, че в 7-ми (сега съм за 9-ти) клас си бях харесала едно момче от старото даскало. Всъщност той не учеше там, а идваше заради приятелите си. Тогава той не ме забелязваше. Но ето, че преди месец го засякох в една детска градина, където се събираме с приятели. Научих от една приятелка, че и той ходи там и затова реших и аз да отида. Като ме видя ми се усмихна и след това постоянно ме гледаше и ме търсеше с очи. Бях много щастлива, не го очаквах. Та той дори не ме забелязваше, а сега от нищото... Падам си от по-срамежливите и отначало не знаех как да реагирам и когато забелязвах, че ме гледа си отмествах погледа. Може би и това го е накарало на инат да не идва следващите 2 дена. Но ето, че след няколко дена пак се засякохме . Този път и аз го гледах, но не смеех да му се усмихвам. И известно време я карахме така. Забелязах, че когато аз спра да ходя там и той спира. И след това когато разбере от приятелите си, че съм там идва. Вчера се случи точно така. Най-добрият му приятел беше там. Аз също (естесвенно за да го видя). Когато видях, че го няма реших да почакам. Най-добрият му приятел говореше с някого по телефона и след известно време се появи той, не знам може да е било случайност. А преди няколко дена ми намигна. И когато си засечем погледите ми се усмихва, както и аз на него. Пропуснах да спомена, че в началото май сваляше и друго момиче от там а може и да го е правил за да ревнувам, не знам. Няколко дена все ходеше след нея и я заговаряше, но само толкоз. После това отшумя и продължи да ми се усмихва и да ме гледа. Имаме се във фейсбук, но нито си пишем, нито нищо. Той публикува една песен и аз я харесах. А на следващия ден той сподели мое гифче, на което някакви се целуват. В ask.fm получих въпрос дали си имам приятел, мисля, че е от него защото беше написано по същия начин както и статусите му. Във фейсбук публикува статуси от рода на ''уникална е'', ''обичам я повече от всичко'' и т.н. също и перверзни гифчета. Объркана съм и не знам какво да правя. А и както казах съм от по-срамежливите и едва ли ще мога да направя първата крачка, да го заговоря или да му пиша. Наистина не знам какво да правя, моля ви помогнете ми. Нямаме общи приятели, че да ги попитам дали ме харесва. Между другото той е на 19 години.
Благодаря ви предварително! :))

LadyTerrible
07-30-2013, 22:01
Според мен не си му безразлична,но не влагай някакви особени надежди.Усмихвай му се и бъди себе си,не му се бутай,просто изчакай той да действа...някак си не ми вдъхва много доверие написаното...

Anastasiq5910
07-31-2013, 08:55
Според мен не си му безразлична,но не влагай някакви особени надежди.Усмихвай му се и бъди себе си,не му се бутай,просто изчакай той да действа...някак си не ми вдъхва много доверие написаното...

+1