PDA

View Full Version : Iphone реплика 4s



ledenakrasota
07-30-2013, 21:47
Ако направят още по-добро менте, бихте ли си купили такова.

xXxAngerfisTxXx
07-30-2013, 21:51
не...

OoVasKoO
07-30-2013, 23:30
За 10 лева става.

dimitar_ak
07-31-2013, 07:50
Едната кутия и външност като на Apple няма да го направи Apple. Отговор не, не бих си купил. Аз и оригинал не бих, защото харесвам Android телефоните.

SWT
07-31-2013, 08:12
и без пари да ми го дават пак няма да го взема :D

existenz55
08-04-2013, 10:18
Аз оригинален не бих си купил (ако ми го подарят пускам обява, че се продава). Махнете ги тия отхапани ябълки и простотии. Американците като са тъпи да си ги ползват.

OoVasKoO
08-04-2013, 10:32
Ама не можеш да отречеш, че Mac OS е най-добрата ОС.

existenz55
08-04-2013, 10:50
Ама не можеш да отречеш, че Mac OS е най-добрата ОС.

Мога. Изобщо не е толкова "добра". За мое огромно съжаление ми се е налагало да се сблъсквам с въпросната ОС (за съжаление всички хотели в UK и САЩ са с mac компютри) и мога да кажа, че ми се доповръща от самото ползване след 20 минути..... Може и аз да не съм свикнал, ама толкова RANDOM местения и простотии даже на Linux изгъзици с ефекти не съм виждал, ама дето се вика "За всеки влак си има пътници".... Преди години когато излезна първи Iphone си го купих да го тествам. В момента събира прах някъде в нас и е ползван точно 1 месец.

OoVasKoO
08-04-2013, 10:57
Мога. Изобщо не е толкова "добра". За мое огромно съжаление ми се е налагало да се сблъсквам с въпросната ОС (за съжаление всички хотели в UK и САЩ са с mac компютри) и мога да кажа, че ми се доповръща от самото ползване след 20 минути..... Може и аз да не съм свикнал, ама толкова RANDOM местения и простотии даже на Linux изгъзици с ефекти не съм виждал, ама дето се вика "За всеки влак си има пътници".... Преди години когато излезна първи Iphone си го купих да го тествам. В момента събира прах някъде в нас и е ползван точно 1 месец.
И аз съм се сблъсквал с нея(моята е Mac OS X 10.8.2), най-добра е откъм защита. Иначе като уин 8 е направена за малоумници. Това, което не ми харесва е, че не се поддържат толкова много програми като при windows xp и windows 7.

existenz55
08-04-2013, 11:21
И аз съм се сблъсквал с нея(моята е Mac OS X 10.8.2), най-добра е откъм защита. Иначе като уин 8 е направена за малоумници. Това, което не ми харесва е, че не се поддържат толкова много програми като при windows xp и windows 7.

Дефинирай най защитена?> Това, че половината неща не ти тръгват не означава, че е най защитена. Да не говорим, че преди 1-2 години като се появиха няколко вируса специално таргетиращи MAC, всички заразени изпищяха на умряло (никой ползващ MAC не си слага антивирусна) и си връщаха лаптопите и маковете в сервизните центрове за "ремонт".