PDA

View Full Version : Тежки преживявания



PurpleSand
07-31-2013, 01:04
Не съм сигурна дали има такава тема но все пак..
Имали ли сте някакви сериозни наранявания или пък преживявания? Катастрофа , лошо падане, сбиване , отравяне , лошо напиване и т.н. ?

Първия случай при мен е падане със скутер - раните не бяха много сериозни,но достатъчно ,за да стоя 3 дни на легло и след това 2 седмици куцане
Втория ми случай е катастрофа с пистов мотор - нараняването беше доста по-сериозно - 2 седмици на легло,никакви движения ,заради адските болки,дълбоки рани,без счупвания (огромен късмет) .. иии сега никакво море ,слънце,което означава,че не трябва да излизам с къси панталонки до догодина .. супер яко! .. определено това е най-тежкия случай и благодаря на Господ ,че съм жива.

Споделете и вие :)

psychopath
07-31-2013, 01:48
Асистирал съм на собствената си операция. ХАХАХАХ
Чупил съм си 2те ръце и главата.
И още най-различни травми, рани и т.н

Не искам повече! :D

nor4eto99
07-31-2013, 03:59
Като бях на 9 паднах със скутер и не можех да дишам за 3 мин. Седмица след това ме болеше като дишам. Разболявала съм се жестоко от мононуклеоза.
Първо (понеделник) имах само зачервено гърло, изписаха ми някакво лекарство, след два дена (срядата) 39 градуса темп., кашляне като магарица и прочие, четвъртъка влязох първо в уши нос гърло отделението, не ми беше мястото там и ме преместиха в инфекциозното (което беше много по-луксозно), на другия петък ме изписаха, стоях си две седмици вкъщи под наблюдението на лекар и цял месец не съм била на у-ще... За мен не беше тежко, но майка ми много страдаше за мен и естествено ми беше ужасно заради това

DisappointedDreamer
07-31-2013, 04:51
Операция - вадене на сливици. Местна упойка, която не ме хвана и си усетих всичко без скалпела :Д Припаднах, свестяваха ме със студена вода. 24 часа лежене в болница; 2 седмици на легло без храна - само водичка и други течности.

Здраве да е. Да сме живи и здрави всички и без повече тинтири минтири пожелавам :)

yakuza_
07-31-2013, 07:57
Имал съм 2 катастрофи с кола, единия път карах аз, нямаше ми нищо и 2-та пъти. Само мн намачкани ламарини.
Забивало ми се е горещо жлеязо в ходилото, проби маратонката ми и по него имаше разтопена пластмаса. 3 месеца не можех да си стъпвам на крака. Трябваше да ходя и с чехли, а аз не обичам.
2 пъти съм си чупил зъб, единия път млечен, а др път ме ритнаха в лицето и ми се счупи половината. Струваше 300 кинта да си го оправя. Друго не съм си чупил. Иначе съм падал много, основно от колело. Падали са ми и бетонни колчета на крака, ама не го счупиха :D

weheartiit
07-31-2013, 08:02
счупена ръка,падане от скала ,спъване на желязо
веднъж направо си забих коляното в един камък.
като малка редвоно си изкълчвях глезените и не можех да се движа.
като цяло, цялото ми тяло е в рани :Д.
операция искат да ми правят на ходилата,но аз не давам

Schliwobeatz
07-31-2013, 08:10
Два тежки побоя със счупвания и т.н.

xXxAngerfisTxXx
07-31-2013, 08:19
чупене на ребро и ключица като се изтърсих от покрива на къщата на село като бях лапе, мн лошо чупене на двете кости на ръката тва в 6 клас, натравяне с алкохол преди 2 год, засега няма нищо

tori
07-31-2013, 08:20
Вадене на сливица. Бях малка и нямаше упойка. Само ще кажа, че не го пожелавам никому.
Изкълчвания, падания с колело, порязвания.
Преди година паднах и си ударих ръката много гадно. Седмица след това майка и гаджето ми помагаха да се обличам, храня и къпя. До ден днешен не мога да я свивам нормално от лакетя си понаболява.
Наскоро се порязах на ръждиво желязо и ми падна кръвното като ми биха тетанус. И така.

Bomber
07-31-2013, 08:27
Няколко пъти съм си пукал главата за да бъда по-точен 3-ти пъти и всеки път по-напълно различен начин
Във радиатор и от падане от колело отделно от това колко пъти съм падал от самото колелото наскоро пак ми се случи най-зле беше преди две години,цялата ми ръка беше раздрана и в кръв,но не е било чак толкова тежко

xoxi
07-31-2013, 08:31
Най-лошите ми наранявания са все от падания.
Имала съм пукнати ребра + зверска рана (това май беше най-болезненото; доста време почти не можех да се движа, едва дишах и не можех да спя от болка..), разтегнати сухожилия... Останалите са най-вече рани и насинявания. Имам множество белези от порязвания (след падания хD), най-големият е на коляното.
Не съм някоя съпната обаче. :D Всичките наранявания (с изключение на ребрата) са откакто с приятели започнахме да тичаме в гората/планината.

Colouring
07-31-2013, 09:14
Не съм имала, да чукам на дърво. Нито съм си чупила нещо, нито съм била в болница, нито съм претърпявала операция. Пу, пу, пу!
Но пък както всички съм имала тежки преживявания, които не са свързани с физическа болка от моя страна. Утре стават седем години от най-лошия момент, който съм преживявала.

6mateto
07-31-2013, 13:06
Аз имам операция от апандисит...големи болки бяха, нищо че е толкова често срещано нещо. Като бях малка бях се засилила с колелото надолъ по баира и се блъснах в един дувар- каплата стана квадратна, а аз нямах неужулено място (на всичкото и отгоре това стана пред всички други деца и на тях им беше много смечно)
Имам и рязан мускул на ръката, защото заради брат ми паднах върху чувал със стъкла....
Минала година с една приятелка карахме колелета. Качихме се на един баир. Като тръгнахме да се спускаме по тъмното гумата ми влезе в коловоза и аз паднах по корем- все още имам белези...
А черешката на тортата беше, когато седмица преди бала паднах по едни сръпала и си разбих и двете колена. Нямам снимка от бала, на която да не се виждат лепенките по колената ми...
Сега като си спомних тези случки ми стана много забавно, но като знам каква болка е била... :D :D :D

tireheb
07-31-2013, 13:34
3 пъти чупих ръката (една и съща), веднъж от тея 3 пъти се наложи операция да ми я ремонтират. пъхнаха ми некво желязо, после след половин година пак операция да го вадят хД

PurpleSand
07-31-2013, 22:23
^ доста кофти. Дано нямаш повече проблеми с нея :) пък и изобщо.

yolo..
08-02-2013, 22:09
Спъвала съм се зверски в желязо. Целият ми крак беше в кръв и от цялата тая работа майка ми беше по-изплашена от мен.. Всеки, който е от Варна знае какви железа има и по буните.. И там кооолко съм се драла и белези имам.
Веднъж пък правех челна стойка и паднах на главата си... и още колко такива неща са ми се случвалиии

Dagichka
08-04-2013, 07:37
аз съм както майка ми вика - рискова :Д
като малка си забутах бобено зърно в носа и не можех да дишам, добре че баба ми ме обърна с главата надолу и го извади; после запалих леглото на което стоях и от страх не можех да помръдна, пак добре че баба ми дойде и ме издърпа;
сестра ми ме въртеше за краката и ме изпусна по глава на асфалта доста силно;
вадили са ми сливиците с местна упойка и още помня отвратителните подробности;
жилила ме е пчела по врата;
блъсна ме кола на пешеходна пътека, за радост имам само един белег останал на лакътя;
ии последно зимата си счупих китката и стоях месец с гипс ;д

Almond
08-04-2013, 13:36
Счупих си китката, защото докато вървях се подхлъзнах на леда и стоях няколко седмици с гипс
Преди две години и половина ме блъсна кола, докато пресичам и не можех да си движа лявата ръка, като се оказа че имам нещо пукнато в рамото така и не разбрах точно, но още си ме боли понякога, иначе и доста време не можех да седя на компютъра или да гледам телевизия, защото имах съмнения за мозъчно сътресение
Иначе много пъти съм падала, спъвала и т.н., но това са по-сериозните неща.

Cооkie
08-04-2013, 19:00
По много тъп начин си скъсах предната кръстна връзка, менискуса и още една странична връзка на коляното като бях в 11ти клас. Трябваше да мине месец и половина преди да ме оперират, а след това се възстановявах още 3 месеца някъде и все още имам проблеми с коляното... Внимавайте по дискотеките :D

nqmaznacheniee
08-05-2013, 14:09
Като чета отговорите в темата мога да кажа, че съм нямал тежки преживявания. 8-) Една операция и два пъти съм си пукал главата. :D

Баща Ти
08-05-2013, 14:25
Ебати слабите, въобще не сте jackass.
Падал съм етаж и половина по навити стълби пиян.
Чупили са ми шише в главата и ме шиха.
Рязал съм си пръста до кост и ме шиха.
Удряли са ме с тръби, крака от столове, палки :D
Удряли са ме със закачалка за дрехи в клепача и ме лепиха.
Чупили са ми носа (или почти де).
Паднах слизайки от един хълм и се търкалях почти до долу.
Стъпвал съм на габърче на босо. :D
Около 20 пъти ме е удрял ток.
Долепих си ръката до гореща ютия.
Пръскал ми се фойерверка-ръкета в ръцете, при което около едното око ми се налепи горещ барут.
Влизало ми е малко парче от Лего в носа, вадиха го в Пирогов.

Тва се сещам засега.

yolo..
08-05-2013, 18:26
Ебати слабите, въобще не сте jackass.
Падал съм етаж и половина по навити стълби пиян.
Чупили са ми шише в главата и ме шиха.
Рязал съм си пръста до кост и ме шиха.
Удряли са ме с тръби, крака от столове, палки :D
Удряли са ме със закачалка за дрехи в клепача и ме лепиха.
Чупили са ми носа (или почти де).
Паднах слизайки от един хълм и се търкалях почти до долу.
Стъпвал съм на габърче на босо. :D
Около 20 пъти ме е удрял ток.
Долепих си ръката до гореща ютия.
Пръскал ми се фойерверка-ръкета в ръцете, при което около едното око ми се налепи горещ барут.
Влизало ми е малко парче от Лего в носа, вадиха го в Пирогов.

Тва се сещам засега.

И още си жив? :ддд

Баща Ти
08-05-2013, 19:14
Здрав и прав съм, даже имам само 2-3 белега ;D

Cloud9
08-09-2013, 12:08
Повечето бели съм ги правила като мноооого малка.Задавяла съм се с бонбони виолетки.Сдъвчих една чаша и стъкло ми влезе в окото.Падала съм почти всеки път когато тичам.Падала съм от люлка надолу с главата.На първия ми рожден ден съм паднала на главата си докато майка ми и дядо ми са ме прехвърляли от единия на другия.За малко да се удавя в един поток.Нападали са ме кучета когато бях на 4. То краката ми са целите в рани и до ден днешен.

BloodyDreamer
08-10-2013, 21:23
Изгаряла съм се четири пъти (ютия, току-що извадени от фурната съдини и бонбон marhsmallow 8-)), все по ръцете, но съвсем леки изгаряния, даже белези нямам, веднъж като малка се порязах на ръждясала ламарина (толкова много кръв не съм виждала през живота си), миналата година ми правиха операция от ечемик на окото, а преди две-три години ми оправяха зъб от пулпит. Имаше разправия с нервите на зъбите, не беше приятно.

draid
08-10-2013, 21:59
Амиии хайде и аз да се разпиша :)

Като малък успях да падна в един изкоп с колелото, гърмял ми е дезодорант (така ми изгори и двата крака, че няколко седмици се мажех с илачи),сцепвал съм си главата 3 пъти, срязах се над прасеца със стъкло, паднах от един строеж, срязах си палеца от горната страна с нож до кокал, срязах си възглавничката на показалеца с ножица, залепих си дланта в един тиган за да не падне. Чупих си китката, имах отлепен хрущял на лакътя, падна ми греда върху глезена, заби ми се една 8см треска в бедрото, защото бях решил че ще се спускам по една дървена греда, претърпял съм 3 катастрофи с кола (за щастие всичките леки и не по моя вина), падал съм 2 пъти с мотор. И още доста такива дреболии...

За щастие всичко ми се е разминавало без особени последици, освен някой и друг белег или болка от време на време.

kosder
08-10-2013, 23:56
Един път за малко да се преспъна в камък :-0 Беше много екстремно http://www.pic4ever.com/images/4fvfcja.gif

OnlyGirl
08-11-2013, 01:04
Неска рейса се блъсна. В 9 и половина в автобуса беше претъпкано и нямаше място кондукторката да се размине ... Бяхме с 2ма пичове и си говорехме и с 300 зора някой се качваше/слизаше... Не е толкова рядко срещано в Сл.Бряг особено вечерта както се случи днес .. И много малко преди да спре на последната спирка на Слънчев шофьора наби спирачки, а то рейса със 100 говеда, усетих само как всичко живо отива напреде и как някакво стъкло се троши 1 метър пред мене :D Имах стъкла по мене и ми се наложи да вървя пеша малко, но за щастие се оттървахме леко... Някаква черна кола пред автобуса го отнесе... Всички са живи и здрави, де . Имаше 1-2 деца които реваха и имаха кръв по тениските ама до там... За днес толкова :D

abvd
08-11-2013, 08:16
Бой със бухалки , боксове и вериги. Резултат 3 месеца легло + счупена ключица , счупен пръст , извадено рамо , пукнати 3 ребра. живи и здрави :) :D

fuzzybuzzy
08-11-2013, 08:33
На 29.01.12 г. ми поставиха диагноза диабет тип 1 и стоях 6 дена в болница и бях напълно неподготвен и сега цял живот ще трябва да го търпя :D...отделно на 3 годинки са ми махали сливици но с пълна упойка, а миналата година имах кратка операция- отстраниха ми някакво израстъче на увула и пак беше с пълна упойка, независимо че цялата работа по изваждането беше 10-15 мин.

Баща Ти
08-11-2013, 21:11
Бой със бухалки , боксове и вериги. Резултат 3 месеца легло + счупена ключица , счупен пръст , извадено рамо , пукнати 3 ребра. живи и здрави :) :D

Бааа момче, какво си направил ти бе, корав си!