PDA

View Full Version : Нали не съм гадна...?! с приятеля му?



iwanthim11
07-31-2013, 17:12
След едногодишна връзка се разделихме. Беше голяма любов! Наистина го обичах, но така се получиха нещата, че вече не сме заедно от 3 седмици. Кой виновен, няма значение и двамата сме такива!
Бившият ми преди имаше един приятел, с който са скарани от доста време. Та сега излизам с тоя приятел. Забиваме се, още не съм спала с него. А аз не спя с който ми падне. ( За 4 години полов живот съм спала с 2ма). Но много харесвам въпросното момче имам такава тръпка към него. Според вас много ли съм гадна и некоректна спрямо бившият ми?

cunt
07-31-2013, 17:15
На него със сигурност няма да му е приятно, но не го мисли толкова него.Важното е какво искаш ти. А и вече не сте заедно ,така че не може да ти държи сметка.

LadyTerrible
07-31-2013, 17:43
Щом са скарани,според мен не е проблем.Прави си кефа.

AliceSw
07-31-2013, 18:26
според мен ще си направите проблем с новия пич, ако става нещо между вас...ако бях на мястото на бившия ти, бих го възприела като чист начин за дразнене, ако не сте се разделили напълно мирно и спокойно...щях да реша, че се правиш и нарочно спиш с човек, когото не харесвам, а имам стабилен шанс да разбера...нещо от типа "врагът на врага ми ми е приятел"

fenkaaa
08-01-2013, 01:06
1-во,са скарани и 2-ро, вие вече не сте заедно.Не виждам проблем.

Pedigree
08-01-2013, 05:02
Жените имате много криви логики. Скарани били пичовете, не виждали проблеми.
Гнусно е, гадно е, знам ли. Не ми допада идеята да се занимавам с момчета, които са или били близки. Нито си влюбена в него, нито нищо, защо се буташ между шамарите? Добре си помисли дали не го правиш, за да му стане гадно, или си го заплюла отдавна, което също е кофти.
И какви са тези обяснения, че си спала за 4 години само с двама? Факт е, че си имала уж голяма любов, а за нула време си се 'забила' с друг, който е бил приятел на бившия ти.
Е, жените все да са невинни и чисти, все не били такива! 8-)

GossipGirl89
08-01-2013, 05:31
Абе да ти кажа гадничко си е, дори и да приемем факта, че уж са скарани от известно време. Бих те посъветвала да не се занимаваш с никой от обкръжението му най-малко от уважение - все пак една година си била с този човек. Може и въобще да не му трепне като разбере, но може да го избие и на другата крайност - да почне да ти прави мръсотийки и той.

Anastasiq5910
08-01-2013, 10:18
На бившия ти ще му е гадно ,но мисли себе си

PainMonopoly
08-02-2013, 13:42
Жените имате много криви логики. Скарани били пичовете, не виждали проблеми.
Гнусно е, гадно е, знам ли. Не ми допада идеята да се занимавам с момчета, които са или били близки. Нито си влюбена в него, нито нищо, защо се буташ между шамарите? Добре си помисли дали не го правиш, за да му стане гадно, или си го заплюла отдавна, което също е кофти.
И какви са тези обяснения, че си спала за 4 години само с двама? Факт е, че си имала уж голяма любов, а за нула време си се 'забила' с друг, който е бил приятел на бившия ти.
Е, жените все да са невинни и чисти, все не били такива! 8-)

Айде, айде, много морал, много нещо :Д

Ако се забиеш с "бившия" приятел на бившия ти, ще е мега гадно за бившия ти и вероятно ще го приеме тежко (така е при повечето хора, на мен лично не би ми пукало вероятно). Трябва да прецениш дали искаш да му го причиняваш. Ако ти е все тая, налазвай.

Pedigree
08-03-2013, 06:41
Махни морала, не съм от тези, които ще го натрапват.
Аз съм жена, а ти не. Аз отричам мисленето си на жена, защото често е нелогично, но въпреки това го притежавам. Аз знам какво си мислят жените в такива ситуации, какви са им мотивите, желанията, целите филми.
Мацката не е влюбена, както тя сама не е и споменавала, иска й се да измърсува с бившия приятел на бившия, аз не съм ограничена лелка, за да й го забраня, просто за мен е долно. :)

AngelAntichrist
08-03-2013, 14:47
Да, ама те утре ще си пият бирата заедно и ще коментират пред всички как са те минали, а ти ще...Ти, каквото и да направиш ще осъзнаеш, че не си е струвало.
"С началото на всяка връзка, бъди готов и очаквай нейния край" нали така беше? Помисли какво може да стане накрая и прецени дали би поела рисковете.