PDA

View Full Version : Май полудявам... Една странна история?



Alexsander777
07-31-2013, 19:55
Една странна история?

Здравейте,

Сега ще Ви споделя едно от странните събития, които ми се случват...
Готови ли сте? Сега след лятото ще съм 12ти клас в едно училище-тайна. :D
От 1 до 4 клас бях в едно сравнително готино даскало, после до 7 клас включително бях в друго училище, 8 клас го изкарах в ПГО”Ана Май” Пловдив (малко инфо: там можеш да излезеш като фризьор, шивач, моден дизайнер). Както сигурно се досещате, там процента на момчетата е много малък. Аз учех там за моден дизайнер. Всъщтност всяко училище в, което съм бил е в Пловдив. :D После след като завърших 8 клас се преместих в това, в което съм сега и май там ще се и дипломирам... евентуално :D

Така, сега по същество, когато бях в Ана Май аз бях единственото момче в класа. :D Няма да говоря за излишните детайли, ще карам направо. В класа ми имаше едно момиче, да я наречем И.С.
Тя е много красива, умна е, много съм се и смял с нея, това сякаш не стигаше, но тя притежаваше една специфична черта (не мога да го опиша), която черта я правеше истинска жена доколкото разбира се може да си жена в 8 клас...
Като цяло беше страхотна. Не си правете илюзия, не я познавам много добре, но това, което виждах ми стигаше за да я искам за себе си.
Годината вече беше към своя край и аз знаех, че ще се местя в друго училище. За съжаление така и не направих дори и опит да я спечеля. След като се преместих вече официално, повече не сме се виждали за дълго време, нали, няколко пъти сме се засичали по улиците, но това не се брои.

Случи се нещо много странно наскоро (преди около 3 месеца). По едно време, както не се бяхме засичали дори и по улиците от много дълго време, аз я сънувах, но не просто сън през който тя минава, а напротив, тя ми беше целия сън. Няма смисъл да ви обяснявам какъв точно е бил съня, за това и няма. :D Обаче в този мой сън станаха много вълнуващи неща, нямам в предвид нищо дори и доближаващо се до еротиката...
Бяхме само двамата и изведнъж в самия съм аз се влюбих в нея, исках да се грижа за нея до края на живота си!
На следващия ден излязах с двама приятели, но не спрях да мисля за нея. И както не я бях виждал много време, стана така, че я видях в Биллата до мол Пловдив.
Здрасти, как си, какво правиш ала бала и това беше. Потресен от нещата, които се случваха, не усещах темпото на времето. Изведнъж стана късно вечерта и тръгнахме да се прибираме, а аз все още мислехех за И.С.
Мислех си, че това беше просто един от онези, да ги наречем иронично съдбовна дни и, че няма да се повтори.
Същата вечер обаче пак я сънувах и точно на следващия ден пак се видяхме. Първото нещо, което ми изскочи в главата беше: Какъв е шанса всичко това да се случва? Бях много объркан и същевременно много влюбен...

Както и да е, представете си както си вървите, срещате страхотно момиче/момче и страшно много си я/го харесвате, но нищо не се случва и след петнайсетина минути все едно не се е случвало. Мислех си, ще така ще стане и с тези странни съвпадения, които ми се случваха.
И така и стана, спомените ми за тези събития тъкмо започнаха да се замъглявт... до снощи.
Минаха 3 месеца от както не я бях виждал, сънувал, нито говорил с нея, почти не се сещах за нея. Снощи обаче пак я сънувах и сега благодарение и на снощния сън се влюбих отново, но този път още повече в нея (само да кажа, че в сънищата ми тя е както в реалноста). Мисля, че почвам да полудявам, как е възможно да се влюбиш на сън и като се събудиш чувствата да си остават, всъщност май не е възможно, а още по странното е, че когато бяхме в един клас, не я познавах никак добре, а сега още по малко, как може да се влюбя в човек, който не познавам, че и на всичко от горе на сън. Също искам да кажа, че тя не е като повечето момичета вече, няма к**венски изпълнения. Притежава нещо, което я различава от всички момичета, които познавам. Много съм объркан, но сега искам да съм само с нея...

А въпроса ми към Вас е, защо подяволите я сънувам и защо става така, полудявам ли или какво?

Schliwobeatz
07-31-2013, 20:55
Не се побърквай, самоанализирай и психясвай. Вика му се подсъзнание. Никой не може със сигурност да знае каква е причината. Може да си влюбен, може да провокира определени емоции в теб, може дда ти напомня на любим човек. Обади и се/ пиши и, излезте, ала- бала, джиджи- биджи, цър- пър.

Azoria
07-31-2013, 22:28
Нормално е да мислиш за някого когато го сънуваш, особено, ако е човек, когото си харесвал или човек, с когото не общуваш , а в твоя случай е и двете. Излишен филм. Ако толкова ти е мерак - както те посъветваха - намираш й фейсбука и я каниш да излезете.

Anastasiq5910
08-01-2013, 11:57
Нормално е да мислиш за някого когато го сънуваш, особено, ако е човек, когото си харесвал или човек, с когото не общуваш , а в твоя случай е и двете. Излишен филм. Ако толкова ти е мерак - както те посъветваха - намираш й фейсбука и я каниш да излезете.

+

102
08-01-2013, 12:04
Що не и разказа за съня си в Билата ?

muhtesemfan
08-01-2013, 12:24
Намираш и фейса пишеш и " здравей,как си?как е новото училище?" и я каниш на кафе,ако стане-стане,ако не-да не ти пука,без това няма да я виждаш често ;)

102
08-01-2013, 12:36
Намираш и фейса пишеш и " здравей,как си?как е новото училище?" и я каниш на кафе,ако стане-стане,ако не-да не ти пука,без това няма да я виждаш често ;)

Да ти сера на съвета..
Ти би ли си дал/а такъв съвет ? "акостанестане, аконеданетипука...."......

muhtesemfan
08-01-2013, 18:08
Да ти сера на съвета..
Ти би ли си дал/а такъв съвет ? "акостанестане, аконеданетипука...."......

всеки човек е с различни виждания.
Защо трябва да му пука за някво момиче и да се мъчи? :-?