PDA

View Full Version : КОЛКО ЛИЦЕВИ ОПОРИ МОЖЕТЕ ДА ПРАВИТЕ ?



nenksi
07-31-2013, 22:34
ПО КОЛКО ЛИЦЕВИ ПРАВИТЕ АЗ ПРАВЯ 30

heartsdesire
07-31-2013, 23:03
Най-много 50.

BonnieandClyde666
08-01-2013, 14:33
^Ама на колене, нали? От 10 до 12 по трудния вариант.

DownloadVirus
08-01-2013, 16:38
^Ама на колене, нали? От 10 до 12 по трудния вариант.

По трудният? :D На една ръка ? :)) xaxa

Glamour92
08-01-2013, 16:43
Зависи как ги правя.
Но в най-лесната им разновидност(без колене)- към 35

AnakinSkywalker
08-01-2013, 16:53
хахаха тука само бъдещи олимпийци

Glamour92
08-01-2013, 17:10
Неподозирани таланти сме се събрали тука
:-({|=

klimatronik
08-01-2013, 18:44
150

Shines
08-01-2013, 18:47
Не съм правил от доста време, но последно без проблем около 60. Сега, ако се понапъна може и 100 да направя :).

fckd
08-01-2013, 20:11
Срам и позор,...ама отговорът е 0. Много съм слаба в ръцете.. ;d

fevoos
08-01-2013, 21:37
Докато тренирах правех 80 почти без проблем, но сега не повече от 50, 60.

BonnieandClyde666
08-02-2013, 07:51
По трудният? :D На една ръка ? :)) xaxa

Може и с една! :lol:

fenastz
08-02-2013, 11:23
Покрай мен е пълно с такива дето викат, че правят по 80, 100 само дето тва дето го правят са някакви чекиджийски изпълнения - пускат до половината, лактите им са в грешна позиция, абе не ми се коментира

Аз правя около 30, но със стриктна техника както ми показва треньора в залата

Chacho
08-02-2013, 12:56
В момента - може би 30-40.

102
08-02-2013, 13:03
Дайте някво видео, бе.. да видим как се правят истинските лицеви. =)

yolo..
08-02-2013, 13:11
Най-много съм правила 30, но последно време издържам само 20.. :Р
http://picbg.net/img.php?file=16d0c22ec5625894.jpg ОПА :D
http://picbg.net/img.php?file=1ae5d4fc814f25f3.jpg

klimatronik
08-02-2013, 14:05
Покрай мен е пълно с такива дето викат, че правят по 80, 100 само дето тва дето го правят са някакви чекиджийски изпълнения - пускат до половината, лактите им са в грешна позиция, абе не ми се коментира

Аз правя около 30, но със стриктна техника както ми показва треньора в залата
Квато и техника да е 30 са малко за мъж, особено ако нямаш маса, така че трябва да тренираш

DownloadVirus
08-02-2013, 14:12
Стига с тия путкенски номера с бройки,сложете поне личното си тегло отгоре на гърба си и тогава ми правете бройки.

klimatronik
08-02-2013, 14:19
Стига с тия путкенски номера с бройки,сложете поне личното си тегло отгоре на гърба си и тогава ми правете бройки.

мислиш ли ,че ако правиш едва 30 лицеви - ще можеш 10- 15 с някой човек от горе ти?
Или въобще,ако ги правише с допълнителна тежест.. щеше да може повече от 30 без..

Illusion772
08-02-2013, 15:41
Стига с тия путкенски номера с бройки,сложете поне личното си тегло отгоре на гърба си и тогава ми правете бройки.

Е време беше някои hater да нададе глас
По тема: 40-50 но чисти

klimatronik
08-02-2013, 15:59
Е време беше някои hater да нададе глас
По тема: 40-50 но чисти

Хейтър е баба ти. Забелешката на Долнолвирус въпреки това беше уместна и е прав. Той тренира може би повече от всички вас по програми за културизъм..

102
08-02-2013, 16:00
Дайте някво видео, бе.. да видим как се правят истинските лицеви. =)

Айде бе. П Л С.

yakuza_
08-02-2013, 16:52
А каква е правилната позиция за лактите? :lol: Нали се сещаш, че от позицията на лактите, зависи кой мускул се натоварва повече, така че не може да се каже, че някой има грешна позиция на лактите.

fenastz
08-02-2013, 23:06
А каква е правилната позиция за лактите? :lol: Нали се сещаш, че от позицията на лактите, зависи кой мускул се натоварва повече, така че не може да се каже, че някой има грешна позиция на лактите.

Най-кратко лактите ти трябва да са заключени, глупако. Вземи се изучи малко, а не слушай празноглавците в кварталния фитнес или даскала по физическо дето живее с 20 години назад във времето.

http://exrx.net/WeightExercises/PectoralSternal/BWPushup.html

Така на теория трябва да изглежда една лицева опора. Ето ти и няколко прекрасни статии и видео да се образоваш (всичко е от сигурни източници)

http://www.arthlete.com/2013/05/tutorial-how-to-do-a-push-up/

http://stronglifts.com/how-to-perform-push-ups-correctly/

http://www.kevinneeld.com/2013/teaching-proper-push-up-form


https://www.youtube.com/watch?v=pWw-yE5X-kE

Chacho
08-03-2013, 09:02
Ще умра от смях.

yakuza_
08-03-2013, 09:26
Ох, обиждаме на глупак, явно сме се засегнали. Иначе на даскало не ходя от няколко години. И на едната статия се вижда, как лактите му са в др позиция, нещо си противоречиш.

DownloadVirus
08-03-2013, 10:41
мислиш ли ,че ако правиш едва 30 лицеви - ще можеш 10- 15 с някой човек от горе ти?
Или въобще,ако ги правише с допълнителна тежест.. щеше да може повече от 30 без..

10-15 - не ,но зависи от много неща..Като цяло от лицеви опори голям смисъл няма,е ако е с тежест става,но като не мога да контролирам както трябва интензивността за какво ми е.

MaLyKoLiU
08-03-2013, 10:46
30

klimatronik
08-03-2013, 13:27
10-15 - не ,но зависи от много неща..Като цяло от лицеви опори голям смисъл няма,е ако е с тежест става,но като не мога да контролирам както трябва интензивността за какво ми е.

за издръжливост например.. не е нужно мускула да се уголемява много, за да заяква..

DownloadVirus
08-03-2013, 13:39
Това е най-малоумното нещо ,което можеш да направиш - високите повторения за издръжливост и е мит.

klimatronik
08-03-2013, 13:58
Това е най-малоумното нещо ,което можеш да направиш - високите повторения за издръжливост и е мит.

Не, не е мит.
Представи си,че трябва да вдигаш 100 тухли по 20 кг (лекички). Ти може и да си тренирал с големи тежести, да вдигаш много, но след 20 повторения - вече ще си спукан и изтощен от всякъде,защото нямаш никакъв опит и не си тренирал с много повторения.

Лицевите опори са много добро упражнение за начинаещи. Не случайно са включени в общофизическата подготовка. Те са основа, без която не можеш да напреднеш на по-късен етап в гимнастическите упражнения.
Сега не ме питай за какво е хубаво да притежаваш гимнастически умения..

DownloadVirus
08-03-2013, 16:24
Да,няма смисъл да притежаваш гимнастически умения,освен ако не живееш в джунгла и правиш тренировки тип Беър Грилс да се минаваш 5 метрове стени с един лек отскок с единият крак от другата страна(гледал съм го на Worst case scenario или нещо от сорта на бг май беше "В най-лошият случай") А колкото до тухлите мога да правя и 2 до 5 повторения и да съм по-издръжлив от,някой който прави 100,зависи как ги прави и каква е системата.Защото от правене на 100 повторения и правене на 10 повторения ей така се знае разликата,но когато има систематизиран подход и задълбочено целенасочено действие нещата се променят коренно ;)

klimatronik
08-03-2013, 17:21
E тук изтърси глупост.
Както силовите, така и гимнастическите упражнения са.... полезни и нужни в някой случаи.
Дори според мен бодибилдинг тренировките са доста по-напразни, докато гимнастиката е включена в много видове спорт и олимпийските игри.
А за тухлите не те разбрах. Като правиш 5 повторения, как ще свършиш работата си, ако трябва да преместиш 100? Почивка през 5 секунди ли?

mlakniwe
08-03-2013, 17:29
10 max

yakuza_
08-03-2013, 18:04
E тук изтърси глупост.
Както силовите, така и гимнастическите упражнения са.... полезни и нужни в някой случаи.
Дори според мен бодибилдинг тренировките са доста по-напразни, докато гимнастиката е включена в много видове спорт и олимпийските игри.
А за тухлите не те разбрах. Като правиш 5 повторения, как ще свършиш работата си, ако трябва да преместиш 100? Почивка през 5 секунди ли?

Ти някога тухла пипал ли си? А носил ли си над 20 тухли? Сравнения от сорта тухла и тренировка във фитнес, са все едно аз да сравнявам тоалетна хартия с листа от череша. И с двете може да си изтриеш задника, ама едното няма общо с другото.

klimatronik
08-03-2013, 18:17
Ти някога тухла пипал ли си? А носил ли си над 20 тухли? Сравнения от сорта тухла и тренировка във фитнес, са все едно аз да сравнявам тоалетна хартия с листа от череша. И с двете може да си изтриеш задника, ама едното няма общо с другото.

Тухли не , но други неща - да.
Сравнениято с вдигането на тухлите в случая имаше нещо общо и вярно според мен. И в двата случая има повторения и систематизирани действия , смисъл вдигането на тухли не е задължително да става с постоянно сменяне на различните мускулни групи, ами в един вид.
В никакъв случаи не оприличавам фитнеса с работата, ами само издръжливостта от правенето на повторения.
Лицевите опори са признати в цял свят , колко известни спортисти и треньори има, които ги правят за така наречената бройка, но и в серии, ама не по 10.

yakuza_
08-03-2013, 18:22
Аз мога да взема по една тухла във всяка ръка.
Мога да взема няколко една върху друга.
Мога да ги нося така, че тежеста им да е към тялото ми.
100 тухли една по една, даже няма да разбера, че ги е имало.
Това че вдигаш 200 от лежанка и правиш тяга с 300, не означава, че можеш сам да вдигнеш пералнята.

klimatronik
08-03-2013, 18:31
Аз мога да взема по една тухла във всяка ръка.
Мога да взема няколко една върху друга.
Мога да ги нося така, че тежеста им да е към тялото ми.
100 тухли една по една, даже няма да разбера, че ги е имало.
Това че вдигаш 200 от лежанка и правиш тяга с 300, не означава, че можеш сам да вдигнеш пералнята.

Само дето в примера ,който бях дал една тухла беше 20 кг .
И не знам въобще какво общо имаше това, колко тухли носиш ти?
А за лежанката и пералнята съм напълно съгласен, което го споделих отново в предишния си коментар, за това че от бодибилдинг - няма голяма полза.
Но, ако не можеш да вдигнеш и 40 кг във фитнеса, нито да не можеш да направиш 10 лицеви.. за какви перални говорим?
Има все някаква полза, от всеки вид тренировка и натоварване.

yakuza_
08-03-2013, 18:36
Първия път, когато отидох във фитнес зала, на 2рата серия с 30 кг., на 7то повторение умрях, но преди това съм носил тръби за поливане, които са около 30-40 кг..

klimatronik
08-03-2013, 18:45
Първия път, когато отидох във фитнес зала, на 2рата серия с 30 кг., на 7то повторение умрях, но преди това съм носил тръби за поливане, които са около 30-40 кг..

ама си ги носи, а не си ги вдигал от лег.. голяма разлика е ;)
Иначе и аз първия път си правих правих серии с 30, а пък преди това къртих по 40 кофички и набирания на лостовете..

yakuza_
08-03-2013, 18:49
a носенето на тухли и лицевете не са голяма разлика така ли ?

klimatronik
08-03-2013, 18:52
a носенето на тухли и лицевете не са голяма разлика така ли ?

виждаш,че всичко е различно, но от гледна точка на издръжливостта,получена от повторения - имат общо ;)

yakuza_
08-03-2013, 18:54
от гледна точка на издръжливост носене на тръби и правене на повторения с тежест с която правиш 10, няма ли ?

fenastz
08-03-2013, 19:45
Да, 100% си противореча. Продължавай да тренираш грешно и си живей в илюзиите, все ми е тая.

klimatronik
08-03-2013, 20:00
от гледна точка на издръжливост носене на тръби и правене на повторения с тежест с която правиш 10, няма ли ?

не съм казвал никъде,че няма. но специално лицевите опори се правят по повече повторения

DownloadVirus
08-03-2013, 20:59
E тук изтърси глупост.
Както силовите, така и гимнастическите упражнения са.... полезни и нужни в някой случаи.
Дори според мен бодибилдинг тренировките са доста по-напразни, докато гимнастиката е включена в много видове спорт и олимпийските игри.
А за тухлите не те разбрах. Като правиш 5 повторения, как ще свършиш работата си, ако трябва да преместиш 100? Почивка през 5 секунди ли?
Не знам при кои случаи,освен ако не вадя хляба от тях..То бодибилдънгът,че е безполезен,безполезен е спор няма-то е за кеф,ако не се занимаваш професионално.Просто колкото той толкова и те .
А това с 5 повторения става с общият обем и интензивност използвана в тренировката,не само на едно движение и от различни ъгли плюс това. Така ставаш издръжлив ,така ставаш екзплозивен,така ставаш и силен.
И да ти река нещата трудно се прилагат в ежедневието и това е глупост,а лицевите имат общо с тухлите колкото аз имам с Брат Пит. То дори да имаха пак не е речено,че това ще ти помогне особено.В залата като вдигам 130 тяга и после една пералня дето е половината сигурно няма не може се вдигне,то всичко е направено да ти е удобно,да го вдигаш на макс,а другите неща от живота,които трябва да приложиш са не издръжливост физическа,а акъл и съобразителност.

anonymous708973
08-03-2013, 21:01
Само не разбирам, Климатроник, ЗАЩО се навираш да спориш по теми, от които грам не разбираш? Айде, за политиката ... разбираемо, всеки си има мнение, ама тука си тръгнал да спориш с хора, които доста по-задълбочено от теб се занимават със спорт.

Щял да ме разчекне на стола обаче. Излагаш се.

klimatronik
08-03-2013, 21:26
Не знам при кои случаи,освен ако не вадя хляба от тях..То бодибилдънгът,че е безполезен,безполезен е спор няма-то е за кеф,ако не се занимаваш професионално.Просто колкото той толкова и те .
А това с 5 повторения става с общият обем и интензивност използвана в тренировката,не само на едно движение и от различни ъгли плюс това. Така ставаш издръжлив ,така ставаш екзплозивен,така ставаш и силен.
И да ти река нещата трудно се прилагат в ежедневието и това е глупост,а лицевите имат общо с тухлите колкото аз имам с Брат Пит. То дори да имаха пак не е речено,че това ще ти помогне особено.В залата като вдигам 130 тяга и после една пералня дето е половината сигурно няма не може се вдигне,то всичко е направено да ти е удобно,да го вдигаш на макс,а другите неща от живота,които трябва да приложиш са не издръжливост физическа,а акъл и съобразителност.

С всичко друго съм съгласен (за тези неща сме си писали още преди 2 години) само с това за 5-те повторения не е вярна. Редбул не помниш ли какво ти беше казал. Така се качва месо, а не мускул. Повторенията трябва да са малко повече от 5.
Отново да върна.. темата беше конкретно за лицевите опори. Ти продължава да твърдиш,че това са безсмислено упражнение и ако ги тренираш с повече повторения нямало никакъв смисъл, дори с добавена тежест? Не са най-доброто упражнение за напреднали със сигурност, но..
Защо тогава ги пръскат от лицеви в спец-отрядите?..

klimatronik
08-03-2013, 21:30
Само не разбирам, Климатроник, ЗАЩО се навираш да спориш по теми, от които грам не разбираш? Айде, за политиката ... разбираемо, всеки си има мнение, ама тука си тръгнал да спориш с хора, които доста по-задълбочено от теб се занимават със спорт.

Щял да ме разчекне на стола обаче. Излагаш се.

А моето момиче , ти как реши аз колко съм спортувал и другите хора, какви били?
С лъвчо (долналвируса) сме набори, просто сферите ни в тренировките се различават още от преди миналата епоха.. той се занимава по бодиболдин програми, а там се тренира с малко повторения :Д

anonymous708973
08-03-2013, 21:38
Някои от примерите ти бяха откровено малоумни. Дори за човек, който грам не разбира от бодибилдинг и т.н. като мен.

klimatronik
08-03-2013, 21:41
Някои от примерите ти бяха откровено малоумни. Дори за човек, който грам не разбира от бодибилдинг и т.н. като мен.
примерът с тухлите нямаше нищо общо с бодито. ами с издръжливостта придобита следствие повторения ,за да си защитя тезата за лицевите.. колко пъти да го напиша?

DownloadVirus
08-03-2013, 21:55
С всичко друго съм съгласен (за тези неща сме си писали още преди 2 години) само с това за 5-те повторения не е вярна. Редбул не помниш ли какво ти беше казал. Така се качва месо, а не мускул. Повторенията трябва да са малко повече от 5.
Отново да върна.. темата беше конкретно за лицевите опори. Ти продължава да твърдиш,че това са безсмислено упражнение и ако ги тренираш с повече повторения нямало никакъв смисъл, дори с добавена тежест? Не са най-доброто упражнение за напреднали със сигурност, но..
Защо тогава ги пръскат от лицеви в спец-отрядите?..

Аз ти говоря за издръжливостта става и с 5 повторения,но стига да знаеш какво и как правиш.Все едно един кросфитър дето прави по под 5 даже повторения е по-малко издръжлив от теб дето правиш по 100,смешно е.
А Редбул от кога е фактор и за какво..С 5 повторения пълня яко с миофибрилна хипертрофия,може да се качи маса,стига да имаш прогресив овърлоудинг и здравата храна би помогнала за това.
А това в спец-отрядите какво правя от кога е фактор за издръжливостта на някой? :))

klimatronik
08-04-2013, 13:29
Аз ти говоря за издръжливостта става и с 5 повторения,но стига да знаеш какво и как правиш.Все едно един кросфитър дето прави по под 5 даже повторения е по-малко издръжлив от теб дето правиш по 100,смешно е.
А Редбул от кога е фактор и за какво..С 5 повторения пълня яко с миофибрилна хипертрофия,може да се качи маса,стига да имаш прогресив овърлоудинг и здравата храна би помогнала за това.
А това в спец-отрядите какво правя от кога е фактор за издръжливостта на някой? :))
Редбул може да не е фактор, но спец-отрядите щом го правят със сигурност говори нещо.
А аз съм правил 100 и повече повторения единствено при лицевите.. Във фитнеса си правя по 10-11 повторения на серия с максимално голяма тежест за моите възможности.

SurfSky
08-04-2013, 13:34
Аз 30 мога , после трябва да се напъна и то едвам едвам :D

DownloadVirus
08-04-2013, 13:48
Нищо не говори,те в спец-отрядите също така и те ебат 10тина педала отзад,ама трябва ли сега да взема 10 души и да те изчукат,за да разбереш,че не са фактор.

klimatronik
08-04-2013, 14:38
добре , бъди велик и си прави по 5 опори ;)

DownloadVirus
08-04-2013, 14:42
Ще правя няма лошо,ако тренирах с подобна цел над 10 лицеви няма да правя,но като почна ти ще правиш 50-60,аз ще правя 500-600 :))

klimatronik
08-04-2013, 15:16
ти с мен ли се сравняваш , а? Аз като се оригна стават космически катастрофи ! :D

Fisherman
08-04-2013, 16:26
вирусче не садвай,знам,че мислиш фитнеса за най-великото нещо постигнато от човека

Fisherman
08-04-2013, 16:34
Лицевата опора тренира точно цялото тяло,а ако ти сложиш тежест 20 кила например,вирусче ще се насереш

DownloadVirus
08-04-2013, 18:27
Лицевата опора тренира точно цялото тяло,а ако ти сложиш тежест 20 кила например,вирусче ще се насереш
Само мозъка не ти тренира и за това си тъп като градинска лейка.Жалко.

redbul2
08-04-2013, 18:57
хаахаха

klimatronik
08-04-2013, 20:34
е не стяга ли цялото тяло? Я пробвайте да стоите в поза на лицева опора, опънати. След 1 минута ще се изтощите от стягането. Това също е издръжливост

DownloadVirus
08-04-2013, 21:58
Стой прав с вдигнати ръце на един крак и преди 1 минута вече ще паднеш.Това също е издръжливост.
Лол.

klimatronik
08-05-2013, 08:25
това е концентрация

Баща Ти
08-05-2013, 08:49
Мнението ми по темата?

http://cdn.memegenerator.co/instances/600x/37180547.jpg

Chacho
08-05-2013, 09:08
Това е най-малоумното нещо ,което можеш да направиш - високите повторения за издръжливост и е мит.

Department of Biomedical Sciences, College of Osteopathic Medicine, Ohio University, Irvine Hall, rm 430, Athens, OH 45701, USA.
Abstract

Thirty-two untrained men [mean (SD) age 22.5 (5.8) years, height 178.3 (7.2) cm, body mass 77.8 (11.9) kg] participated in an 8-week progressive resistance-training program to investigate the "strength-endurance continuum". Subjects were divided into four groups: a low repetition group (Low Rep, n = 9) performing 3-5 repetitions maximum (RM) for four sets of each exercise with 3 min rest between sets and exercises, an intermediate repetition group (Int Rep, n = 11) performing 9-11 RM for three sets with 2 min rest, a high repetition group (High Rep, n = 7) performing 20-28 RM for two sets with 1 min rest, and a non-exercising control group (Con, n = 5). Three exercises (leg press, squat, and knee extension) were performed 2 days/week for the first 4 weeks and 3 days/week for the final 4 weeks. Maximal strength [one repetition maximum, 1RM), local muscular endurance (maximal number of repetitions performed with 60% of 1RM), and various cardiorespiratory parameters (e.g., maximum oxygen consumption, pulmonary ventilation, maximal aerobic power, time to exhaustion) were assessed at the beginning and end of the study. In addition, pre- and post-training muscle biopsy samples were analyzed for fiber-type composition, cross-sectional area, myosin heavy chain (MHC) content, and capillarization. Maximal strength improved significantly more for the Low Rep group compared to the other training groups, and the maximal number of repetitions at 60% 1RM improved the most for the High Rep group. In addition, maximal aerobic power and time to exhaustion significantly increased at the end of the study for only the High Rep group. All three major fiber types (types I, IIA, and IIB) hypertrophied for the Low Rep and Int Rep groups, whereas no significant increases were demonstrated for either the High Rep or Con groups. However, the percentage of type IIB fibers decreased, with a concomitant increase in IIAB fibers for all three resistance-trained groups. These fiber-type conversions were supported by a significant decrease in MHCIIb accompanied by a significant increase in MHCIIa. No significant changes in fiber-type composition were found in the control samples. Although all three training regimens resulted in similar fiber-type transformations (IIB to IIA), the low to intermediate repetition resistance-training programs induced a greater hypertrophic effect compared to the high repetition regimen. The High Rep group, however, appeared better adapted for submaximal, prolonged contractions, with significant increases after training in aerobic power and time to exhaustion. Thus, low and intermediate RM training appears to induce similar muscular adaptations, at least after short-term training in previously untrained subjects. Overall, however, these data demonstrate that both physical performance and the associated physiological adaptations are linked to the intensity and number of repetitions performed, and thus lend support to the "strength-endurance continuum".

Баща Ти
08-05-2013, 09:28
Има начини да правиш и аеробна издръжливост с ниски повторения ;)

Chacho
08-05-2013, 09:30
^Целият съм в слух. :D

Баща Ти
08-05-2013, 09:40
Базови, много ставни движения с големи кила (според възможностите) изпълнени кръгово (едно след друго). До 6 повторения.

Пулсът е постоянно висок, за да изпълниш един такъв кръг, където имаш 5-10 тежки движения, се иска доста въздух. После почиваш (пулсът се връща до нормално ниво) и го правиш пак кръга. И така 3-4 пъти.

След N на брой тренировки, се наблюдава привикване към натоварването - не се задъхваш докато го правиш и пулсът е по-нисък. След още N на брой тренировки правиш кръговете без почивка между тях.

DownloadVirus
08-05-2013, 14:46
Чачо,увеличаваш тута.

Fisherman
08-05-2013, 16:50
Само мозъка не ти тренира и за това си тъп като градинска лейка.Жалко.

за мозъка си имам векторно произведение,лимити и интеграли а ти какво правиш за мозък

Fisherman
08-05-2013, 16:50
Или не го тренираш,защото не се вижда

DownloadVirus
08-05-2013, 18:31
Имаш само хлебарки,буболечки и райд.

Fisherman
08-05-2013, 23:55
Имаш само хлебарки,буболечки и райд.

И клен

DownloadVirus
08-06-2013, 00:12
Да най-вече клен,трен.Сигурно си биеш вече иглата в очите,защото не е останало здраво място по тялото ,но за сметка на това вадиш прилично 70 килограмово тяло на дебел мазен тюфлек и можеш да правиш по 2-3 лицеви опори на колена.

Supermassive____
08-06-2013, 14:33
160.

klimatronik
08-06-2013, 14:43
160.

ехее, ама до долу? :Д биеш рекорда ми

Supermassive____
08-06-2013, 19:40
ехее, ама до долу? :Д биеш рекорда ми

Да е и без почивки.

klimatronik
08-07-2013, 13:56
Да е и без почивки.

а друго кво правиш?

abvd
08-09-2013, 07:30
Ако не се напъвам 40 чисти ги правя, ако се напъна стигам до към 60. Преди като тренирах Street Fitness ги правех близо 80-90. :D

Жълто
08-17-2013, 23:30
лицеви към 130
кофички 70
набиранки не съм пробвал но сигурно ще стигна макс 40