PDA

View Full Version : Възможно ли е???



deyan.vasilev.58
07-31-2013, 23:10
Възможно ли е да харесвам две момичета по едно и също време.......Можеби не се изразих правилно........Двете се редуват в моите сънища, сънища в които седим един срещу друг и се гледаме в очите и аз чуствам нещо необикновено......
Дали съм влюбен и в двете като имате предвид че и двете са ми много близки приятелки а аз съм само на 13

TheNormalGuy
07-31-2013, 23:22
Еее Мачок, ти се скъса да правиш фейкове и да си измисляш теми, толкова ли е намаляла тая активност, че се налага сам да я покачваш, ай не ни занимавай с глупости.

deyan.vasilev.58
07-31-2013, 23:35
Ами ако е истина.... вярно е

deyan.vasilev.58
07-31-2013, 23:39
Ти не се занимавай като искаш аз просто питам и се надявам на отговор от някой.......ама някой който ще ми помогне ,а не кретени ,които нямат грам съчуствие , като теб

LadyTerrible
08-01-2013, 09:21
Не си внушавай разни работи.Сънищата са си сънища,реалността си е реалност.Аз никога не съм била "влюбена" в двама души едновременно,че да ти кажа какво е и дали е възможно.Според мен,ако наистина обичаш някого,нямаш очи за друг.Още си малък,какви ли не неща ти се въртят в главата,не ти е дошъл акъла.Не си въобразявай,че си "влюбен" в две момичета,които сънуваш често.

Anastasiq5910
08-01-2013, 10:12
Не си внушавай разни работи.Сънищата са си сънища,реалността си е реалност.Аз никога не съм била "влюбена" в двама души едновременно,че да ти кажа какво е и дали е възможно.Според мен,ако наистина обичаш някого,нямаш очи за друг.Още си малък,какви ли не неща ти се въртят в главата,не ти е дошъл акъла.Не си въобразявай,че си "влюбен" в две момичета,които сънуваш често.

+1