PDA

View Full Version : Боят и жените.



TheNormalGuy
07-31-2013, 23:20
Поредната вечер на която ставам свидетел на побой заради жена. Не ми го побира главата, защо винаги става така, защо има толкова много момчета, които не могат да прежалят някаква си там и си мислят, че като направят пакламта и хоп, момичето ще кацне на мига, на хуя ти. Пффф как се дразня мамка му, заради някакви си там, ще се отрепят или аз съм прекалено малък и не ги разбирам тия работи, или хората съвсем са изчаткали. Пфффф....

П.П - Не е задължително да пишете в темата, така или иначе не мога да формулирам конкретно въпросите си, просто се ядосвам, че такива работи се случват въобще.

Schliwobeatz
07-31-2013, 23:29
И за кво се ядосваш толкова? (питам сериозно)

deyan.vasilev.58
07-31-2013, 23:45
Сигурно защото се бият за жените а не за него

TheNormalGuy
07-31-2013, 23:48
Защото боя е безсмислен за мен, има по-лесни начини да се решат някой въпроса, ако не могат, трябва да ги преживее човек. Начина по който си зададе въпроса ми е познат...

LadyDi
08-01-2013, 06:00
Инстинктът за разплод е много силен :cool: Ако се замислиш и при животните мъжкарите се бият, за да спечелят правото да оплодят женската. Това си ви е в кръвта. Заради жени в миналото са се водили войни, правили са рицарски двубои... той седнал да се тревожи заради някаква махленска свада.

Chacho
08-01-2013, 07:17
Всъщност въпросът е много сериозен. Повечето хора приемат боя като нещо срамно и за минутка болезнено, което накрая човек преглъща. А истината е, че ти ебат путката майна пред дискотеката, без даже да си разговарял с хората. Тва да излезеш с гаджето си вечерта, един сред 20 души от съседната маса да реши, че "ще е негова" и да ти скочат с бухалките, става по-често отколкото ходите по голяма нужда.

Обикновено боят не става за самата жена, тва са глупости. Става за социален статус и изкарване на нерви, че няма да им върже. Тоест, завист и его.

Няма нищо готино в това да ти счупят скулата, ръката, да ти прободат белия дроб, да ти спукат далака и да ти избият зъбите. Ако не можеш да отвърнеш на удара - бягай и после, ако можеш, търси правосъдие. Като със всяко друго нападение.

LadyDi
08-01-2013, 07:21
Всъщност е противно да се обвинява женския пол заради това, че мъжете не могат да се наситят да си мерят пишките.

Chacho
08-01-2013, 07:24
^Мхм.

yakuza_
08-01-2013, 07:44
Всъщност е противно да се обвинява женския пол заради това, че мъжете не могат да се наситят да си мерят пишките.

Меркурий, любима планета на селяци и комплексари :(

Chacho
08-01-2013, 07:46
:lol: :lol: :razz:

tori
08-01-2013, 07:56
Грозно ми е. Представям си ситуация, в която сме в дискотеката с приятеля ми, не правим нищо лошо, не пречим никому и после се пръкват 3-4-5-10 чорека да се бият като в Средновековието за мен и за честта си. Само дето покай тях не може да се седи от алкохолни пари. АХАХАХАХА. Сякаш не знаят кого бих избрала.

LadyDi
08-01-2013, 08:06
Меркурий, любима планета на селяци и комплексари :(

:lol:

не го знаех, но е добро :)