PDA

View Full Version : Двойна самоличност или нещо такова.



Bobitowe
08-01-2013, 08:09
Здравейте, нов съм тук на 11 и половина съм. Въпроса ми е следния:
Значи тук пред блока ми имам много приятели, но проблема е че като съм с тях се държа като сдухан, а не съм такъв. Те знаят че имам добри оценки, не като техните и ме наричат "зубър", само да допълня, че оценките ми не са съвършени, не са само 6-тици. И като съм с тях се чувствам някак си смотано, не знам защо. А в училище не съм такъв стеснителен там съм си като всеки нормален човек.

П.С тези пред блока ми се и подиграват че съм слаб, а не съм такъв аз съм 37 кила, обаче не ми личи, просто съм такъв човек.

Та въпроса ми е как да направя така че приятелите ми пред блока да не ме мислят за сдухан или зубър, да допълня, че не всички ми се подиграват само 2 момчета от 4.

gugenceto2
08-01-2013, 09:23
Според мен тия пред блока не са ти приятели....... И няма как да накараш някой да те харесва :/

Schliwobeatz
08-01-2013, 09:46
Или спри да излизаш с кварталните, или отвърни на удара. Кажи им че са дебелаци, затва 37 кила им се виждат малко и че ще свършат с техните оценки като долни тираджии, а ти ще ще си богат и успешен и ще ебеш пички like a bawws. Спечели другите двама, които не ти се подиграват.

`Fairytale`
08-01-2013, 10:48
А те като те обиждат, ти какво правиш? Стоиш и ги гледаш ли? Отвърни им. Те като са двойкаджии всички ли трябва да са такива?!
Когато отидеш пак при тях, ако пак се заядат ги слагаш на място, смажи ги като хлебарки и да видим дали нещо пак ще ти кажат. Дръж си се нормално, тия явно имат някакви комплекси или просто не издържат другия да е нещо повече от тях.
А останалите, които не ти се подиграват защитават ли те или само гледат какво става?

Bobitowe
08-01-2013, 10:59
А те като те обиждат, ти какво правиш? Стоиш и ги гледаш ли? Отвърни им. Те като са двойкаджии всички ли трябва да са такива?!
Когато отидеш пак при тях, ако пак се заядат ги слагаш на място, смажи ги като хлебарки и да видим дали нещо пак ще ти кажат. Дръж си се нормално, тия явно имат някакви комплекси или просто не издържат другия да е нещо повече от тях.
А останалите, които не ти се подиграват защитават ли те или само гледат какво става?

Аз им отвръщам естествено. Другите двама ме защитават и аз себе си защитавам те никога не са си помислили да ме обидят или да ми направят нещо. Мерси за съвета ти :)

Bobitowe
08-01-2013, 11:03
Или спри да излизаш с кварталните, или отвърни на удара. Кажи им че са дебелаци, затва 37 кила им се виждат малко и че ще свършат с техните оценки като долни тираджии, а ти ще ще си богат и успешен и ще ебеш пички like a bawws. Спечели другите двама, които не ти се подиграват.

Аз им отвръщам както казах и другите ми приятели и те ме защитават, но тези двамата са братя, а родителите им са разведени и седят само при баба си и дядо си който живеят тук, а те не им обръщат грам внимание, както и родителите им, за това са такива. Благодаря ти за съвета.

sweetmony
08-01-2013, 20:50
Мислят те за зубър сигурно, защото говориш с тях за училище и ти завиждат за оценките .. Не говори по тази тема, всички излизаме да се разведрим на вън от учебници, домашни ..

anonymous895156
08-01-2013, 23:59
Аз им отвръщам както казах и другите ми приятели и те ме защитават, но тези двамата са братя, а родителите им са разведени и седят само при баба си и дядо си който живеят тук, а те не им обръщат грам внимание, както и родителите им, за това са такива. Благодаря ти за съвета.

По-скоро трябва да ги съжаляваш. Такива деца рядко се оправят. Това, което можеш да направиш, е следващия път да им заявиш "Съжалявам за нещастното ви детство, съжалявам, че генетиката не е работила във ваша полза, когато е трябвало, но чрез подигравките единствено повдигате самочувствието ми, карайки мен, а и околните да си мислим, че завиждате на вродената ми интелигентност и на успеваемостта ми, които нямате и няма да можете да постигнете. По това, което показвате, личи, че единственото, с което се гордеете, са повишения холестерол, двуцифреното IQ, телосложението на Дъдли и красотата на Доби". Нещо такова :D

zlatko98
08-02-2013, 07:41
Димитър - това може да ги обиди като са по-големи, но не ми се вярва деца на 11 години да им стане гадно, защото някой им казал, колко ниско им било IQ-то. И не мисля, че щом за тях човек, който изкарва хубави оценки в 4-ти клас е зубър ще схванат препратката не само към Хари Потър в случая, но към която и да е книга.

По темата: Отвърни им, но гледай да не залагаш на прости обиди тип: ви сте тъпи, смотани, без бъдеще, etc. Просто гледай да ги затапваш - само с една съвсем тънка остроумна обида може да ги накараш така да се засрамят, че да си тръгнат ;)

scrooper
08-02-2013, 07:50
"Съжалявам за нещастното ви детство, съжалявам, че генетиката не е работила във ваша полза, когато е трябвало, но чрез подигравките единствено повдигате самочувствието ми, карайки мен, а и околните да си мислим, че завиждате на вродената ми интелигентност и на успеваемостта ми, които нямате и няма да можете да постигнете. По това, което показвате, личи, че единственото, с което се гордеете, са повишения холестерол, двуцифреното IQ, телосложението на Дъдли и красотата на Доби".
Това е перфектно. Те може и да не го схванат особено, но поне ти ще се почувстваш по-добре. А после можете да им лепнете прякори - Дъдли и Доби са идеални.

Paris_98
08-02-2013, 11:12
А защо ти се опитваш да се променяш заради тях. Като си мислят, че си сдухан или зубър просто се отдалечавай от тях. БЪДИ ТАКЪВ КАКЪВТО СИ И ВЛИЯЙ ОТ МНЕНИЕТО НА ДРУГИТЕ. :)

DarkTemplar
08-02-2013, 11:19
Техният живот е значително по-скапан от твоя, затова с обидите и подигравките си се опитват да те унижат. Класическо избиване на комплекси, случва се навсякъде. Както ти казаха и другите - не им се давай и не позволявай мнението им да влияе на самооценката ти и бъдещите ти перспективи.

fevoos
08-02-2013, 11:51
Първо мисля, че не са ти приятели...
Иначе трудно може да спреш това...най - вероятно ако качиш няколко кила и започнеш бойно изкуство няма да ти се подиграват :D

Chacho
08-02-2013, 11:52
Тъпо се държат, комплексирани са, но са деца. С възрастта ще им мине.

Присъединявам се към останалите, не им давай да ти се подиграват.

Supermassive____
08-02-2013, 13:52
Щом не се чувстваш комфортно смени "приятелите". Не си струва да дружиш с хора, които се държат зле с теб.

yakuza_
08-02-2013, 13:59
на 11 са, какъв скапан живот могат да имат :lol: още си мислят, че лайното е вид човешки пластелин

anna.vladi.98
08-02-2013, 14:23
Ми аз съм нещо като теб само че с по-малко приятели от квартала (щото всичките са кифли и козунаци :) ) и по-малко обиди, но като цяло е същото. Ще ти кажа просто да ги зарежеш не си струва да имаш такива "приятели". Аз имах една такава. Постоянно ме канеше у тях и идваше у нас без покана и постоянно ми се подиграваше че съм зубър щото имам само 6-тици (което за съжаление не е так :) ) и аз най-накрая я зарязах. Така че не стой просто да гледаш как ти се подиграват, направи нещо.

Bobitowe
08-05-2013, 06:31
По-скоро трябва да ги съжаляваш. Такива деца рядко се оправят. Това, което можеш да направиш, е следващия път да им заявиш "Съжалявам за нещастното ви детство, съжалявам, че генетиката не е работила във ваша полза, когато е трябвало, но чрез подигравките единствено повдигате самочувствието ми, карайки мен, а и околните да си мислим, че завиждате на вродената ми интелигентност и на успеваемостта ми, които нямате и няма да можете да постигнете. По това, което показвате, личи, че единственото, с което се гордеете, са повишения холестерол, двуцифреното IQ, телосложението на Дъдли и красотата на Доби". Нещо такова :D

Може да, ама надали ще го разберат :D

Баща Ти
08-05-2013, 07:51
На 11 и половина?

И имаш достъп до интернет, за да пишеш тук?





:(

hristo99
08-14-2013, 12:03
Пфф пети клас зубър... :lol: Сериозно, който системно изкарва оценки по-ниски от петици в 1-6 клас е умствено изостанал. :lol: Като наредиш тройките и четворките след 8 клас ще видиш дали си зубър.

Жълто
08-17-2013, 22:09
Нахрани ги малко с лафчета и да мълчат :D .. дръж се малко по-отпуснато също да не изглеждаш стеснен, ако мислиш, че си слаб ти им се подигравай пък че са кюфтета