PDA

View Full Version : варена царевица



suunerr
08-01-2013, 17:11
Извинявам се за тъпия въпрос, който ще задам, но мога ли да изям 1, 2 кочана царевица щом съм на диета. Много съм стрикна към диетата си и за това ви питам ...

Shines
08-01-2013, 17:43
Зависи от диетата.

suunerr
08-01-2013, 19:38
Ами само на плодове и зеленчуци съм.

weheartiit
08-01-2013, 21:07
^ужас

suunerr
08-01-2013, 22:21
^ужас

no hate please ;) просто питам за да съм сигурна ;)

DownloadVirus
08-01-2013, 22:22
Ти карай на плодове и зеленчуци само пък викай после no hate..

Goddess
08-01-2013, 22:54
Няма проблем.
Но диетата ти е безсмислена, остави, че не е здравословна. Просто каквото и да свалиш, ще си го върнеш двойно повече. Без хейт.

MaLkaTa_LaDy
08-02-2013, 06:52
Да се възползвам от темата: Мога ли да ям варена царевица ако се опитвам да отслабна?

FuckingFreak
08-02-2013, 09:17
Казаха вече, зависи от диетата...

Silviahh
08-02-2013, 23:22
Изпробвай 90 дневната диета :) Там можеш да си похапваш каквото искаш само в определени дни, без да се ограничаваш.
Царевицата там също е позволена.
Тези диети дето са само на плодове и зеленчуци не са много полезни :/

mayaaa
08-03-2013, 00:25
Всъщност диетата не е лоша, но не трябва да се спазва много време. А и за да не се възвърнат килограмите трябва много време "захранване" след това. Не знам как точно ставаше, само знам, че бавно се връщат останалите храни, но от кои се почва и по колко не съм сигурна. Трябва да го пише някъде в интернет. Примерно добре е диетата да е около 1 седмица и после 5 дни захранване.
Позволих си да дам малко информация без да ми е искана, но все пак дано съм помогнала с нея. :D
По темата: Не съм сигурна, но не мисля, че е добре.

anonymous895156
08-03-2013, 02:26
Извинявам се за тъпия въпрос, който ще задам, но мога ли да изям 1, 2 кочана царевица щом съм на диета. Много съм стрикна към диетата си и за това ви питам ...

ии, наяж са ма, толкова ли си зомбирана с идеята да сваляш паласки? няма да ги свалиш :mad:
заради вас момичетата са анорексички :mad: :mad:

DownloadVirus
08-03-2013, 09:43
диетата да е около 1 седмица и после 5 дни захранване.


И после +5kg и дано вторият ти опит е успешен.

polssa
08-04-2013, 10:11
според мен може

mayaaa
08-04-2013, 16:25
И после +5kg и дано вторият ти опит е успешен.
Вземи прочети малко пък тогава се обаждай....

BloodyDreamer
08-04-2013, 16:33
Ми то принципно всичкото е плод (зеленчуците включително)...
Не се стърпях :D

DownloadVirus
08-04-2013, 17:29
Вземи прочети малко пък тогава се обаждай....

Какво да прочета,бе лигло?

mayaaa
08-04-2013, 21:20
Какво да прочета,бе лигло?
Гледай да си мериш приказките, защото в този форум има и модератори... А вместо само да говориш дай някакво обяснение за нещата, както направих аз, защото така нещо не ти звучат много сигурно думите!

DownloadVirus
08-04-2013, 21:54
Е и като следят модератори какво ще стане,ще се оплачеш на чичко модераторчо ли 12 годишното ми момиченце :(( Охх ,направо саднах сега,какво ще правя(ирония ако не разбираш)

Та така по същество. 7 дена диета и 5 дена зареждане е пълен абсурд. По тoзи начин в края на седмицата ще си в калориен излишък,следователно ще КАЧВАШ килограми,което не се цели тук.

mayaaa
08-04-2013, 22:48
Е и като следят модератори какво ще стане,ще се оплачеш на чичко модераторчо ли 12 годишното ми момиченце :(( Охх ,направо саднах сега,какво ще правя(ирония ако не разбираш)

Та така по същество. 7 дена диета и 5 дена зареждане е пълен абсурд. По тoзи начин в края на седмицата ще си в калориен излишък,следователно ще КАЧВАШ килограми,което не се цели тук.
Ужас! Цял живот съм живяла в лъжа и не съм си знаела възрастта! Благодаря, че ми отвори очите.
По темата: http://www.youtube.com/watch?v=zsaQQ7BhoSg&feature=player_detailpage&t=24

DownloadVirus
08-05-2013, 06:41
Абсолютно по темата е. А ти си толкова умна,че един прост сбор не можеш да направиш.Сигурно и никога не си следвала хранителен режим и нямаш никакъв опит,но е важното да дрънкаш в тийн-проблема.

EDIT: http://www.bb-team.org/forums/viewthread/49744

mayaaa
08-05-2013, 18:03
^Изглежда не ми се налага да водя спор толкова често колкото на теб. И, ехо, тук говорим за диета за бързо сваляне на килограми, което е всъщност доста далеч от режим. И нямаше да говоря каквото и да е било, ако не го знам със сигурност и не съм виждала как става в действие. И захранването е именно за да не се получи калориен излишък... А относно това дали е по темата - просто беше най-краткия и точен отговор за цялото ти гениално мнение.

Hayashi
08-05-2013, 19:05
Царевицата по принцип е диетична и няма лошо от време на време да си похапваш.

Тамии ..^^
08-05-2013, 19:14
ии, наяж са ма, толкова ли си зомбирана с идеята да сваляш паласки? няма да ги свалиш :mad:
заради вас момичетата са анорексички :mad: :mad:

Да, ама после викате, че тази и онази са дебели, че едната има ,,паласки'' , че друга има дебел задник. 'Айде, решете се кое ви харесва, 'щото съм сигурна, че и на теб ще ти хареса повече слаба стегната мацка отколкото пълно момиче с ,,паласки'' . ;)

DownloadVirus
08-05-2013, 21:32
^Изглежда не ми се налага да водя спор толкова често колкото на теб. И, ехо, тук говорим за диета за бързо сваляне на килограми, което е всъщност доста далеч от режим. И нямаше да говоря каквото и да е било, ако не го знам със сигурност и не съм виждала как става в действие. И захранването е именно за да не се получи калориен излишък... А относно това дали е по темата - просто беше най-краткия и точен отговор за цялото ти гениално мнение.

Остави,няма да споря с г-ца професор.Нито си на опита ми,нито на визията,нито на знанията.
Адиос.

pepa97
08-05-2013, 21:37
Изпробвай 90 дневната диета :) Там можеш да си похапваш каквото искаш само в определени дни, без да се ограничаваш.
Царевицата там също е позволена.
Тези диети дето са само на плодове и зеленчуци не са много полезни :/

+