PDA

View Full Version : Как да го накарам да си признае??



oburkanata_32
08-01-2013, 23:12
Има едно момче което много харесвам и мисля че се влюбвам.Мисля си че не съм му безралична по начина по който ми говори и ме гледа ,как стоим дълго заедно сами и си говорим и се гледаме в очите...тъй като е по-срамежлив и ми го е казвал даже , искам по някакъв начин да го накарам да си признае най-накрая очевидното ,но не знам как...като го питам се опитва да сменя темата,изчервява се и не знам как да подходя.... :( на 16 сме ако питате..

Starless
08-01-2013, 23:15
Признай си ти, ако си права би трябвало да ти отвърне. Ако не си достатъчно смела му прави някакви намеци.

Azoria
08-02-2013, 00:02
като го питам се опитва да сменя темата,изчервява се и не знам как да подходя.... :(

:shock: Представям си как си застанала пред него и гледайки го втренчено в очите "Харесваш ме, нали? Признай сиии..." :lol:

Защо е толкова важно да го казва? Щом го усещаш предприеми някакви действия и ще си покаже. :)

Скорпионка
08-02-2013, 05:40
Оговорете си срещна очи в очи и му кажи, че го харесваш, пък ако той те харесва ще ти отвърне, ако ли не продължаваш напред да не е единственото момче на земята ще си намериш ново.

Schliwobeatz
08-02-2013, 06:38
Погали му ръката и я хвани. Със сигурност ще ти отвърно, но понеже е срамежлив може и мине известно време преди да те целуне и само да се гушкате. Няма нужда от думи в случая.

Glamour92
08-02-2013, 07:22
Приближи се дискретно,стисни го за лешниците и постави въпроса директно,като усилваш силата на хвата на всеки 10 секунди забавяне.Това ако не свърши работа,не знам кое би.

New_Teen_Mashine
08-02-2013, 21:38
направи му свирка, усп грешна тема. Ако имаш лично пространство с него, не си губи времето с писане във форума ами просто започни темата и чакай той да я довърши, преди вероятността да загуби интерес, което е лесно на тази възраст