PDA

View Full Version : Just my story



bet3to
08-02-2013, 12:47
Всичко започна преди 4 месеца,два от които бяха най-щастливите в живота ми а другите два най-нещастните. Отначало си пишехме непрекъснато и ти лека полека ме накара да се влюбя в теб, защото с теб изживях много неща за първи път. И точно когато мислех, че нещата ще се получат ти ме прецака по най-долния начин, остави ме заради друга, с която не изкара и 2 дни, а аз мисля, че не го заслужавах. Отначалото не осъзнавах какво се случва, не можех да повярвам, че това се случва точно на мен. Бях много нещастна, ти ме нарани, аз страдах, но както казват: "Времето лекува!", и аз лека полека започнах да се възстановявам и усмивката на лицето ми отново се върна, а аз се превърнах в същото щастливо момиче, което някога бях, с разликата, че се бях научила да не вярвам толкова лесно на хората. НО ти ме потърси отново.. Защо? Защото ти липсвах, в което силно се съмнявам или просто, защото нямаше коя друга да ти обърне внимание? И аз глупачката ти отговорих и се държах с теб като пръв приятел, а не трябваше, трябваше да се държа студено с теб, защото това заслужаваш ти и защото човек не може да бъде приятел, с този който го е наранил и го е накарал да страда. А аз не знам дали те обичам или просто съм пристрастена към болката, която ми причиняваш.И сега какво? Какво смяташ да правиш с нас? С мен? Да ме накараш да се влюбя отново в теб и да ме оставиш? По-добре да приключим навреме, защото този път не се знае кой ще страда ...