PDA

View Full Version : Помогнете ми !



zlatna lqstovica
08-02-2013, 16:09
Здравейте,нуждая се от съвети не мога повече ще се побъркам,много боли.
Не знам дали има такава тема и затова пиша тази.
Проблемът ми е,че харесвам едно момче и той мен,но го спират годинките и за това не иска да сме заедно.Разликата ни е около 11 години.Ще кажете това е твърде много,знам той пи го повтаря.Няма как да забравя! Момчето е с много студен и странен характер.Не ми обръща внимание,не ме поглежда,не ми звъни,не ме търси.Постоянно аз тичам след него,не мога искам да говидя иначе се побърквам.Когато се засечем,което е веднъж в месеца си кажем здравей или здрасти и това е.Опитах се да направя нещо,званя му да излезнем ама той или е на работа или има работа или е с някого или не му се излиза,все има нещо.Когато сме у тях постоянно съм при него иначе не мога.Дори понякога като се засечем ме подминава като турски гробища,се едно не ме вижда.Един ден му предложих и се молех да се размекне и да кажи да,но уви каза не.Не знам колко пъти съм плакало по часове заради него.Но най-много ме е страх,че ще замине и ще го изгубя.Дори за 5 минути да го видя стига ми,едно здравей ми стига,дори да съм до него и само да мълче пак ми стига,само и само да съм близо до него.

Моля ви кажете ми какво да правя! Да го забравя,но как!? Да продължавам да плача,защото гледам снимките му на плажа от днес.Да не обръщам внемание,как !? Как да спра да мисля за него,макар че не искам !
Помогнете ми,вече нямам сили дори да плача и все пак всеки ден го правя.
Дайте ми съвет!
Моля ви от дъното на душата си!

102
08-02-2013, 16:20
Не плачи, мило дете. Всички сме минали по този път. Въобразила си си, че те харесва по начина по който ти искаш. Истината е, че те харесва като приятел. Пак повтарям.. всички сме минали по този път.. плакали сме, страдали сме, но ни е минавало.. и на теб ще ти мине. На всички им минава. Опитай се да мислиш за нещо друго. =)

Schliwobeatz
08-02-2013, 16:31
Забрави го. Няма перспектива това. Мъчително ще е, но времето лекува. Ще ти мине.

sunnyyy96
08-02-2013, 18:56
Имам приятелка, която доскоро харесваше момче, със седем години по-голямо от нея. Харесва го в продължение на повече от година.. изведнъж срещна друг и го забрави.. осъзна, че не си струва да страда за него. Така че горе главата. Потърси си някой на твоята възраст :) Няма смисъл да се тормозиш за толковаа голям. Не си заслужава, наистина.

evilgirl95
08-02-2013, 21:32
До колкото разбирам от профила ти си на 14 г. Разбери, нямаш бъдеще с 25 годишен.. Твърде ви е голяма разликата.. Стегни се, отдалечи се от него и с времето ще го забравиш.. Времето лекува всичко.. Ако сега не можеш да преодолееш едно харесване, как ще се справяш в любовта?
Огледай се за някой, който повече ти подхожда, и тутакси ще забравиш за баткото.

LadyTerrible
08-02-2013, 21:47
От 14 до 25 си е множко.Човекът си го знае и ти го казва,за да си го набиеш в главата.Отбягва те,не иска да се виждате и си измисля какви ли не извинения....ти просто му досаждаш.Супер кофти е,да.Остави го да си живее живота и ти си живей своя.Като ти се реве от снимките му,не ги гледай,махни си го от фейсбук или каквото е там или просто не влизай.Наложи си малко воля и инстинкт за самосъхранение.Всички сме минали по тоя път,някои повече от веднъж.От това боли,но не се умира.Магическа формула няма,просто забрави за него.Можеш,просто не искаш.

marilyn
08-02-2013, 22:00
Ако си на 14 няма как да си хванеш някой на 25. А и очевидно не проявява интерес. Ако ти си на 25, а той на 36 тогава разбирам разликата във възрастта да не се усеща толкова. Но в момента си едно глупаво хлапе, хлътало по някакъв батко.

Занимавай се с хора на твоите години. Някой толкова по-голям най-много да те прелъже да правите секс и после да те остави.

xdreamerx
08-02-2013, 22:32
Най-добре не се занимавай повече с него. Опитай се да го забравиш :)

zlatna lqstovica
08-03-2013, 08:02
Всичко на думи е толкова лесно.Как да го забравя като постоянно мисля за него.Някой каза от къде знаеш,че те харесва или си си въобразила,не не съм той и го беше казал.И да не влизам във фейсбук аз постоянно мисля за него.Неговата сестра ми е най-добра приятелка и всеки ден се виждаме.Когато се събират да ритат ние първи сме там,защотот ритат на има няма 200 метра от нас.Някой от вас казаха мисли за друто,просто няма как където и да погледна,каквото и да мисля се за него се сещам.Макар и малко все пак имам спомени с него и не мога да ги забравя... Много пъти двамата са говорили той и сестра му и тя постоянно ми казва разговорите им.Казва ми ,че се опитвал да ме забрави затова не ми обръщал внимание.Не знам аз ви казвам не искам да го забравя.Нито за миг не съм спирала да мисля за него.Ако го забравя то ще е много трудно.

LadyTerrible
08-03-2013, 09:26
Набила си си в главата,че те харесва и това си е.При все това,сестра му ти е най-добра приятелка,какво очакваш да ти каже? Че на брат й не му пука за теб и не иска да те вижда ли?Горе един път ти написах-можеш да го забравиш,просто не искаш.Хем искаш да ти кажем как да го забравиш,хем си се заинатила грандиозно. :D Човека или учи или ходи на работа или и двете,има си живот.Приимай си и ти.Докога възнамеряваш да му се молиш и да се унижаваш,а той просто няма да се съгласи,много си малка за него,разбери го това.

zlatna lqstovica
08-03-2013, 18:18
Брагодаря на всички !!!