PDA

View Full Version : Как да постъпя?



sweet6
08-02-2013, 19:17
Имам си приятел,който е колкото мен на 15.Преди го базиках с едно грозно момиче, но нещата станаха така, че той ми каза че ме харесва и аз мисля че изпитвам същото към него.Една вечер се стигна почти до секс ,но аз му казах ,че не искам сега и той нищо не каза.Проблемът е че ме е срам от него защото е грозен и незнам ако кажа на приятелите си няма да го приемат,но искам да съм с него.Странно е щото преди аз го базиках,а сега съм с него.Знам че постъпих тъпо, но как да си поправя грешката.А и повечето от неговите приятели не ме харесват и трябва постоянно да се крием като излизаме .Да приклуичим ли връзката си или не?Искам имам нормална връзка:S

TheSavior
08-02-2013, 19:21
Правилно ли разбрах: Харесваш си момче, което според теб е грозно, а искаш да си с него... Преди си го бъзикала, че е с грозно момиче. Почти сте правили секс, отказала си и сега питаш дали да приключите връзката си? Не знам как да ти отговоря.. :D

sweet6
08-02-2013, 19:24
Emi да грозен е но е с много як характер. И го базиках щото просто обичам да се дразня с хората. Осъзнах че е тъпо но е късно...

evilgirl95
08-02-2013, 21:37
Е какво толкова ще го криеш.. Да не е маймуна.. Доста детинско поведение- искаш да си с него, ама бил грозен.. Като го харесваш- тръгни с него.. Ако пък толкова си повърхностна- не тръгвай с него, няма как да имаш исканата от теб нормална връзка, при положение че искаш да се криете от хората.. И какво ще му кажеш- "Хайде да тръгнем, ама ще те крия, че си грозен."

LadyTerrible
08-02-2013, 21:41
Правилно ли разбрах: Харесваш си момче, което според теб е грозно, а искаш да си с него... Преди си го бъзикала, че е с грозно момиче. Почти сте правили секс, отказала си и сега питаш дали да приключите връзката си? Не знам как да ти отговоря.. :D
Олелелеле :D
Много детска история...не той,а ти. :D Грозен бил,ама май го харесваш...тцтц изобщо не го заслужаваш,честно.