PDA

View Full Version : Как да постъпя?



sweet6
08-02-2013, 20:21
Имам си приятел,който е колкото мен на 15.Преди го базиках с едно грозно момиче, но нещата станаха така, че той ми каза че ме харесва и аз мисля че изпитвам същото към него.Една вечер се стигна почти до секс ,но аз му казах ,че не искам сега и той нищо не каза.Проблемът е че ме е срам от него защото е грозен и незнам ако кажа на приятелите си няма да го приемат.А и неговите приятели не ме харесват.Странно е защото аз се подигравах с него отначало а сега го харесвам.Как да си поправя грешката?Да бъда ли с него?Ние постоянно трябва да се крием за да не ни видят хората.И на него му пука за тях и на мен.Знам че е тъпо но какво да направя?Искам просто нормална връзка :S

Lilanda
08-03-2013, 00:01
Като искаш нормална връзка, защо се интересуваш от мнението на останалите? Странното е, че досега говорих с една приятелка именно на тази тема. Посъветвах я да прочете ето тази статия: http://sebepoznanie.com/psihologiq/samopomosht/drugite/ Независимо, че в нея става въпрос по-скоро за личностно мнение, отколкото за двойка..Принципа е същия.

paradosou
08-03-2013, 00:22
Преди го бAзиках с едно грозно момиче.......
блаблабла*
Нататък четох по диагонал. По-грозна от тая въвеждаща картина не можеш да покажеш, повярвай.

heartlesandfreaky
08-04-2013, 00:57
Срамувала се от него, защото бил грозен. "Бъзикала" го с грозно момиче...
F-A-C-E-P-A-L-M.
Ти предполагам си мис Вселена, затова си придаваш важности и правото да класифицираш хората на грозни и красиви. За теб е грозен, за друго момиче може да е най-прекрасното момче. Not to be rude or anything, ама ми се струваш страшно ограничена.
12 годинки максимум.

skornex
08-04-2013, 01:47
Имам си приятел,който е колкото мен на 15.Преди го базиках с едно грозно момиче, но нещата станаха така, че той ми каза че ме харесва и аз мисля че изпитвам същото към него.Една вечер се стигна почти до секс ,но аз му казах ,че не искам сега и той нищо не каза.Проблемът е че ме е срам от него защото е грозен и незнам ако кажа на приятелите си няма да го приемат.А и неговите приятели не ме харесват.Странно е защото аз се подигравах с него отначало а сега го харесвам.Как да си поправя грешката?Да бъда ли с него?Ние постоянно трябва да се крием за да не ни видят хората.И на него му пука за тях и на мен.Знам че е тъпо но какво да направя?Искам просто нормална връзка :S

не ти стиска да се изправиш срещу приятелите си и да им кажеш че ще ходиш с който си искаш и когато си искаш

sweet6
08-04-2013, 13:38
Не ви попитах за мнение,за да ме осъждате как мисля и за колко годишна.Почти всяко момиче,което попитате какво мисли за него казва,че е много грозен.Не че аз съм 'Мис Вселена'.Да наистина нямам смелостта да кажа на приятелите си.Но как да им го кажа като ще ми се изсмеят в очите?

nevermind...
08-04-2013, 13:41
Eми тогава го остави просто. Ако го обичаше истински нямаше да ти пука.

sweet6
08-04-2013, 13:50
Може би,но незнам как?Той се държи адски мило с мен и знам,че ако всичко свърши между нас ще го 'разоря';(а не искам!Може да не го обичам истински или дори да не го обичам (незнам какво изпитвам),но ми пука за него и не искам да го карам да се чувства зле заради мен!

xXcvetityXx
08-04-2013, 14:10
Ако го харесваш няма да те е срам .. -.-

skornex
08-04-2013, 16:14
Не ви попитах за мнение,за да ме осъждате как мисля и за колко годишна.Почти всяко момиче,което попитате какво мисли за него казва,че е много грозен.Не че аз съм 'Мис Вселена'.Да наистина нямам смелостта да кажа на приятелите си.Но как да им го кажа като ще ми се изсмеят в очите?

Ако ти се изсмеят значи не са ти приятели ;)

Fantasyyy
08-04-2013, 16:24
Ако искаш да сте заедно,не трябва да ти пука за мнението на другите.Ако наистина са ти приятели,ще го приемат нормално.
И пиши "незнам" - разделно.