PDA

View Full Version : Липса..



Miglena.M
08-02-2013, 21:30
Последната година и нещо беше болезнена и прекрасна ,запознах с момче в което се влюбих толкова бързо ,че забравих всичко.Винаги внимавах в чувствата си ,абсолютно винаги се стараех да отблъсквам мъжете ,когато нещата станат по сериозни ,защото не исках да ме наранят ,не исках да позволя на някого да е твърде близо до мен ,да ме вижда слаба и уязвима.Но нямам идея какво направи това момче ,обърна ми света и за отрицателно време се влюбих и му позволих да ме опознае и той беше прекрасен,но след това показа какъв е всъщност и от прекрасна връзката ни се превърна в ад.нараняваше ме ,лъжеше ме ,дори изневеряваше ,но аз просто не можех да приема ,че сгреших ,че избрах грешния и че ме подведе.Исках да го променя ,толкова се стараех да го променя,знаех че ме обича ,но беше свикнал на различни отношения с момичетата и наистина се старах,Боже толкова шансове му дадох,само защото знаех ,че е по-добър от това което показва,но накрая не издържах повече,прекалено много плаках .. сигурно има някакъв лимит на сълзите за някого и за него просто свършиха сълзите ми.Разделяхме се милион пъти,но той отново се връщаше и аз не му вярвах ,но се надявах да го направя по-добър ,да го променя .. и имаше промяна за месец ,два ,но после беше същия.Бяхме се разделили за почти 2 месеца и намерих друго момче,което ме караше да се усмихвам ,което се държеше добре и се чувствах добре,до мига в който го видях отново дори не знам как от цяла България ще отида на море и ще го видя,просто стоях и го гледах с поредното момиче около него ,усетих болка много силна болка имах чувството,че ще рухна насред центъра на Бургас ,не можех да дишам и тогава той ме видя ,видях хлапашката му усмивка и как се зарадва,че ме вижда ,дойде и толкова силно ме гушна ,че просто не издържах и се разплаках ,не знам защо ,но просто не можех да спра да плача,той просто ме прегръщаше и мълчеше .Беше толкова красив и мил ,каза ми да остана при него няколко дни ,беше толкова щастлив ,че ме вижда и се поддадох останах при него за 1 седмица,беше по хубаво от всякога ,бяхме толкова щастливи заедно отново .. и всичко се развали в момента в който ми каза "Винаги ще те обичам" ,точно тогава се развали всичко ,сетих се за лъжите му,за изневерите му ,за празните му думи ,за нощите в които плачех и го чаках до сутринта да се прибере.Не мога да си обясня какво ми стана.. но ми липсва понякога толкова много ,липсва ми детското му излъчване и държание ,как винаги намираше с какво да ме разсмее и се правеше на клоун заради мен ,защото все се опитвах да съм по сериозна и не знам по зряло,но краи него съм уязвима и слаба,не мога да се разплача а имам нужда да плача ,искам да плача за него ,но не мога .. Липсват ми хубавите ни моменти,как беше толкова внимателен и сладък.. гледах го как спи 3 часа как се усмихваше на сън и си тръгнах не му се обадих повече няма и да го направя,но ми липсва и знам ,че с времето ще мине ,но никога не искам да бъда отново толкова уязвима ..
Съжалявам,че стана толкова дълго ,но просто имах нужда да си излея чувствата ,при положение ,че не мога да се разплача и да ми мине ,така ми става по-добре ..

LadyTerrible
08-02-2013, 21:38
Мога да ти кажа едно голямо "евала" за това ,което си направила.Боли те,да ,но знаеш,че е правилното нещо.Мислиш за себе си и се грижиш сама за себе си,по-хубаво от това няма.Ти няма да му се обадиш,но важното е да не му тръгваш по гайдата,ако пак те потърси,защото като гледам,няма да е особено трудно.Осъзнай какво значи неговото "обичам те" и дали е истинско.Всеки среща такива хора в живота си,преживява се.

Samo Botev Plovdiv
08-02-2013, 21:38
Щом не му вярваш и осъзнаваш , че си била толкова слаба и уязвима , защо го допускаш отново до себе си?! Да беше поне един път сурова и "стабилна" един вид , за да разбере , че е сгрешил много , като те е отбягвал и напускал толкова пъти. Забрави го , защото това е само в твой минус! Само на 22 си (така пише) , намери си друг приятел , но преди това го опознай и не прави отново тази грешка. Нека ти е за урок. Забрави го , игнорирай го и си живей живота!

Miglena.M
08-02-2013, 22:00
Аз знам,че ме обича ,знам че се стараеше безброй пъти ,но явно е просто такъв ,аз не му се сърдя за болката,защото колкото аз страдах и плаках ,толкова и той го правеше.Знам ,че би направил всичко за мен ,но просто заслужавам повече от някой ,който изпитва нуждата ,всички да му обръщат внимание и всички момичета ,които поиска да са негови,аз не мога да търпя такова отношение.Говорила съм с него милион пъти,дали проблема е в мен,дали аз не му обръщам достатъчно внимание и дали не го правя щастлив,но проблема не е в мен ,а в него.Аз съм го преживяла донякъде,не го искам в живота си,не искам да бъда с него,просто ми тежи ,а съм може би твърде горда за да си го призная,да кажа на приятелките си или нещо такова,защото не бих позволила на някой мъж да определя чувствата и живота ми.Аз знам,че той няма да ме потърси,защото когато си тръгнах той ми се обади и ме попита какво се случва и му обясних,че няма да се получи ,че заслужавам повече от него и че ако държи на мен ще ми позволи да си тръгна и да не ме търси повече.Знам,че и на него не му е лесно,знам че му липсвам,но може и да е любов това което имахме ,но беше твърде болезнено и за двама ни,той се обвиняваше и с право,за това че ме нараняваше и се опитваше да подтисне това което е всъщност,а аз не съм длъжна и нямам сили да променям когото и да било.

Samo Botev Plovdiv
08-02-2013, 22:09
Тогава не мисли за него повече.

Miglena.M
08-02-2013, 22:27
Ами в повечето време не го правя,но не винаги се получава ,всеки следващ през последните месеци с когото съм била ,нещо му липсва и проблема е ,че търся това което той беше в другите,държанието им ,усмивките им ,характера им.. а и не им вярвам .. как да не мисля за него ..

Samo Botev Plovdiv
08-02-2013, 22:30
Остани сама за 6 месеца , или за 1 година. Спри да мислиш за него , започни да работиш (освен , ако не го правиш вече , де - на 22 , предполагам - учиш и работиш). Та , пак ти казвам - остани сама за известно време (6 месеца , или 1 година) и спри да мислиш за него. Ще се намериш някой друг , но както ти казах по - горе - опознавай много добре хората , с които общуваш. Опознавай ги много добре и колкото и да си слаба вътрешно , старай се да не го показваш.

ge6aaaa3
08-02-2013, 22:35
^Ти така ли ме забрави? При мен не действа и още обичам само теб.
Авторке, това са глупости. Събирай се с приятели, изкарвай си добре и постепенно ще ти мине. Вероятно ще срещнеш друго момче и така.. НЕма се плашиш само! ;)

Miglena.M
08-02-2013, 22:35
Ами не ,не работя само уча,но е възможно и това да е не съм била без приятел за повече от месец ,два от 17 годишна .. въпроса е ,че аз го опознах ,познавам го толкова добре ,6 месеца бяхме чудесни ,но явно не му е дошъл момента да порасне и да има моногамни отношения.Естествено,че не бих показала колко съм слаба както всяка жена,но просто той беше различен .

Samo Botev Plovdiv
08-03-2013, 10:58
То за вас , всеки , с когото сте , е "различен".

Miglena.M
08-03-2013, 12:08
Ами нормално е ,всички хора се различават с нещо от другите. :D

Samo Botev Plovdiv
08-03-2013, 12:09
Е подбирай ги много по - внимателно.

Miglena.M
08-03-2013, 12:19
Не виж,това снощи което написах ми беше просто изключително зле ,не знам поради каква причина се сетих и ми стана зле ,не можех да плача и реших да пиша ей така.Но мога да кажа,че съм го преживяла има моменти в които мисля за него,което е нормално ,но определено не го искам.А мъже под път и над път ,добри,лоши,умни ,красиви всякакви.Но както каза момичето по нагоре,всеки има по един такъв човек в живота си.

Samo Botev Plovdiv
08-03-2013, 12:44
В много случаи , са повече от един.

Smrazqvashta
08-03-2013, 12:54
Аз съм го преживяла донякъде,не го искам в живота си,не искам да бъда с него

Мадам, противоречиш си. Чувстваш се така точно, защото искаш да си с него. Защото си искала и очаквала нещата да се развият по друг начин и той да отговори на очакванията ти.
Ако наистина си преубедена, че не го искаш тогава просто държанието ти е антиподно на чувствата ти. Трябва да продължиш живота си и да спреш да дерзаеш за нещо, което е приключило и ти сама си пожелала да приключи.

tweettyy
08-03-2013, 17:59
Мозък>Достойнство>Сърце/чувства.

Samo Botev Plovdiv
08-03-2013, 18:27
Мозък>Достойнство>Сърце/чувства.

Някои просто искат да "усетят тръпката".

Miglena.M
08-03-2013, 18:52
Мозък>Достойнство>Сърце/чувства.

Аз това не можах да го схвана .. (бях блондинка)

Samo Botev Plovdiv
08-03-2013, 19:51
Аз това не можах да го схвана .. (бях блондинка)

Явно сега не си , трябва да го схванеш.