PDA

View Full Version : Гъбички..



sapuna10
08-02-2013, 21:51
От известно време имам гъбички по лигавицата на пениса, или поне това казаха дерматолозите които посетих, които бяха двама на брой.Проблема ми се изразява в поява на червени точки по лигавицата на пениса или като цяло е зачервена повече от нормалното.Не ми пречи,няма течения, няма болка, но е неприятно.Никой от двамата дерматолози не ми е правил изследване, но държа вече да има такова.При първият, ми каза, че след 5-7 дни ще има подобрение и приличали на гъбички, изписа ми хапчета, които пих , но ефект НИКАКЪВ.Вторият лекар, когото посетих, разочарован от първия , също ми каза , че са вид гъбички и са доста упорити.Изписа ми антибиотик и допълнителни мазила, които използвах 14-15 дни и проблемите изчезнаха!Този път останах доволен.Обаче, сега след известно време отново се появиха същите симптоми.Пак червени точици или петънца по главичката и съвсем леко и едва забележимо изсушване на кожата в края(на мястото където се събира, когато се закрива главичката) на пениса.Проблема ми не е от вчера, преди да посетя лекарите съм си прилагал самолечение единствено с мазила против гъбички, които могат да се купят без рецепа от аптеката.Проблема само след няколко дни изчезваше и примерно след месец-пак е на линия.Искам да свърши тази история вече.Посочете ми добър специалист в Стара загора или Пловдив, специалист по кожни и венерически болести, от който сте доволни или поне специализирано здравно заведение, но да работят с здравната каса.Близките дни ще ходя на изследвания и преглед, но не съм сигурен къде още.Държа този път да се изследвам!Моля, да ми обясните как става изследването за този тип болести.Доколкото съм чувал, трябва да се даде оплодителна течност, и от там лекарите ти казват вече какво може да е заболяването , но не съм сигурен.Моля, обяснете как протичат изследванията и лечебния процес.Също ако може да ме насочите и къде се извършват изследвания- определено здравно заведение, който и да е частен кабинет или..??

kalpazanka
08-03-2013, 12:30
Пусни си кръвна захар на гладно за всеки случай.