PDA

View Full Version : Трениране на коремни мускули.



mayaaa
08-02-2013, 23:05
Здравейте! Момиче съм и от няколко дни правя този комплекс: http://vbox7.com/play:c500421d. Въпреки малкото време изненадващо се забелязва лек резултат и съм много доволна. Имам обаче едно притеснение. Аз имам много "добре изписана" талия и ме е страх да не я загубя от тренировките на корема. Знам, че 2ро и 3то упражнение са за странични мускули и се чудя дали не е добре да ги прескачам. Някой по-запознат да ми каже какво е добре, за да имам лека преса, но талията ми да си остане такава каквато е сега.

marrcandy
08-04-2013, 11:26
Това е структора,тя не се променя, няма как а стане. Тренирай си спокойно.

mayaaa
08-04-2013, 13:34
Еми да, но нали Бритни Спиърс точно с неправилни и прекалени тренировки си е развалила талията.. Знам, че аз далеч не тренирам колкото нея, но все пак много ме е страх да не си прецакам фигурата. Иначе още един въпрос: В момента правя тренировките всеки ден, но се чудих когато стигна до желания резултат по колко пъти на седмица да ги правя за да поддържам плочките, но да не ги увеличавам?

marrcandy
08-05-2013, 04:48
Плочки "растат " трудно. . Не знам сега как изглеждаш,обаче корем се прави с храната ,която ядеш,а не с упражнения.
А и няма смисъл да ги правиш всеки ден, на 3 дни примерно е по-добрия вариант. И си продължавай на 3 дни.
Бритни спиърс, няма тяло. Не вярвай на всичко,което четеш за известните хора,99% от нещата са лъжи и глупости.
Аз тренирам доста здраво за жена имам същата талия като теб. И все още си я имам.

mayaaa
08-05-2013, 18:14
Как така с храната? :Д Смисъл какво трябва да ям и правя. Аз съм много слаба и с това си обяснявах това, че толкова бързо започнаха да ми се появяват плочки.

marrcandy
08-06-2013, 05:10
Е щом си слаба,прави си само упражненията.