PDA

View Full Version : Малка дилема



warmche
08-03-2013, 08:20
Здравейте. Имах една доста сериозна връзка от около 2 години, беше хем хубава, хем болезнена, нормално :) Разделихме се с този човек може би преди 9-10 месеца. През този период не мога да допусна никой до себе си, не мога да разбера и защо. Или може би знам, а не искам да си го призная. Наскоро обаче срещнах едно момче, с което си прекарваме доста добре, забавляваме се. Има и някаква тръпка, или само аз така мисля, не знам. Проблемът е там, че той не иска сериозни отношения, а само отбиване на номера и задоволяване на нуждите, така да го наречем. А мен това не ме устройва. Не искам да съм момиче само за това. Но пък ми харесва адски много. Казах му, че няма как да стане това между нас, като си мислих, че ще ми олекне и ще го преживея и няма да ми пука той какво мисли. Обаче не е така. Само той ми е в главата, а знам, че нищо няма да стане. И се получава един омагьосан кръг... Не знам как да процедирам като се видим скоро, ако се видим, де .. Това е, може би исках да си излея всичко и малко да ми олекне. Благодаря ви за вниманието :)

LadyTerrible
08-03-2013, 09:20
Доста си объркана,хем ти харесва и го искаш,хем не ти харесва и не го искаш....била съм в абсолютно същата позиция,но нещата при нас бяха много по-сложни и с мега дълга история.Аз мисля,че ако наистина подобна връзка не ти носи удовлетворение или му казваш какво мислиш и гледаш как ще реагира или прекратяваш.Макар,че щом ти е казал(?),че иска само "задоволяване на нуждите",не мисля,че би искал нещо друго,просто е на такава вълна.

heartlesandfreaky
08-03-2013, 23:48
Ако това, което той иска и е готов да даде, не удовлетворява твоите емоционални нужди, няма смисъл да се занимаваш. Щом като иска само "задоволяване на природните си нужди" е свободен да си намери момиче, което иска същото. При условие, че ти искаш нещо сериозно, абсолютно не бива да се задоволяваш с това. Търсиш това, което истински искаш и заслужаваш, не бива да се задоволяваш с нещо, което не те удовлетворява.