PDA

View Full Version : Какво да направя?



Skittles.
08-03-2013, 16:58
Здравейте,момче съм и имам проблем с момичето до себе си.До сега всичките ми връзки са били незадоволителни винаги нещо е липсвало и разбрах какво е ,че избързвам твърде много с всичко.С това момиче,нямам желание да бързам искам всичко да е по-бавно на 22 съм,тя е на 21 момичето е много красиво и доста разкрепостено ,харесвам я доста излизаме от около месец и всичко е супер ,освен частта частта в която аз не искам да спя с нея.Не искам да го правя защото имам явно някакъв проблем,че в момента в който спя с момичето губя интереса си към нея,а не искам с Михаела да е така харесвам я и искам нещата да са по добри искам да се получи нещо.С нея се познаваме от около 2 години някъде и бяхме приятели ,тя си имаше сериозен приятел излизахме ей така говорехме си и тя ме познава ,знае как съм постъпвал с момичетата,как съм ги лъгал и наранявал и дори унижавал и че всичко се е въртяло около секса и когато й казвам,че искам да е повече от секс тя си мисли,че я лъжа и искам да я прецакам и нея и почнахме доста да се караме.Тя започна да си мисли,че става въпрос за други момичета ,че я лъжа постоянно ,да имам доста момичета приятелки или бивши ,но сега приятели това не означава нищо,днес се скарахме отново и тя ми каза "Неспособен си да имаш емоционални отношения с жените или ме изчукай накрая и да ти мине мерака или не ме търси повече" и сега не знам какво да направя губя я ,а искам да бъда с нея.

Lilanda
08-03-2013, 17:07
Кажи и всичко това, което изреди туко-що. Може дори да ѝ покажеш темата. С разговори всичко става. :wink:

LadyTerrible
08-03-2013, 17:07
Момичето се страхува да ти се довери според мене.Като е имала достатъчни примери как си се държал с другите си приятелки...Според мен не спирай да й повтаряш,че е различна,доказвай й го,карай я да се усмихва,не да се притеснява дали не й изневеряваш...опитай се с всички сили да спечелиш доверието й.Само тогава ще имате някакъв шанс според мен.

Skittles.
08-03-2013, 17:13
Боже казвал съм й го милиард пъти ,но тя не ми вярва ,тя ми казва защо то мислиш всичко толкова дай да се пуснем по течението ,нека отношенията са ни пълноценни,просто ми писна да съм толкова празен отвътре и си казах,че следващия път в който ще правя секс е когато се влюбя и искам да е така ,искам да се влюбя в нея първо.Ами то като цяло не е кой знае колко различна ,тя не е по-добра от това което аз бях преди,но я харесвам сладка е ,забавна е и е доста умна ,мога да говоря с нея сигурно и с другите момичета съм можел де ,но просто не съм си правел труда сега го правя ,а тя не го оценява.. Правя какво ли не за нея,не съм полагал усилия за една жена толкова колкото към нея,аз съм на 22 и никога не съм се влюбвал не съм и искал ,просто не приемах жените по този начин ,освен сексуално и искам да се промени това ,но защо тя не може да го разбере колко пъти да й го кажа ..

heartlesandfreaky
08-03-2013, 17:47
Като си създадеш един облик пред даден човек, доста трудно ще го промениш и то към нещо коренно различно. Приятелката ти явно просто се притеснява, че и нея искаш да унижаваш по същия начин, по който си го правел и с бившите си.

Skittles.
08-03-2013, 18:59
Да,но усещам ,че я губя отдръпва се от мен,започна да си намира оправдания да си тръгва когато сме заедно или когато и се обадя по телефона все имала работа .. нали жените това искате някой да се държи добре с вас,да не ви притиска , да е мил и внимателен е това правя къде греша? Да доста време е без секс това са 3 седмици,но искам да е по специално този път.. защо винаги трябва да има проблеми ;x

heartlesandfreaky
08-03-2013, 19:05
Предполагам си и казал, че е важна за теб и искаш да е нещо специално?
Честно казано не знам какво иска, ти ако си искал да я използваш, да си я минал и да си я зарязал. При условие, че не правиш секс с нея и се държиш толкова добре, е очевидно, че държиш на нея.
Тц, женската логика никаква я няма понякога.

Skittles.
08-03-2013, 19:24
Естествено,че съм й казал и съм й го доказал.Абсолютно замислям се даже какъв е смисъла ,да приемам жените като нещо повече от секс при положение,че явно никога не са доволни .,.

heartlesandfreaky
08-03-2013, 19:50
Никога не поставяй всички жени под общ знаменател, това само дразни допълнително.
Явно твоята мацка не е много стока, или поне така излиза от написаното от теб. Аз не виждам логика в т'ва да не си правил секс с нея и тя да си мисли, че я използваш. За какво, аджеба, я използваш? Да се разхождате в парка? Я стига глупости... Или да оценява, каквото й се дава, или не си давай толкова зор с нея.

Skittles.
08-03-2013, 20:08
Да точно ,, за какво я използвам и аз това се чудя,смисъл не правим секс де ,но правим други неща все пак ,тя изкара нещата ,че съм я използвал за орална любов .. някакви мега странните работи ми говори ..еми да не си давам зор ама сега какво да търся друго момиче още месец,два да свикнем заедно,да се опознаем и чак тогава секса .. пф

heartlesandfreaky
08-03-2013, 23:20
Сърби, боли, драго ми е.
Ти знаеш ли в крайна сметка кво искаш? Тя така и така, не знам кво да правя, ама и не искам да си намеря по-свестно момиче, защото ще трябва и нея да я "обработвам". Еми като не искаш, търпи си твойта, леле... Хем съвет искаш, хем като те посъветва някой нещо, ти му "пф"-каш насреща. Почвам да се чудя дали момичето е тази дето не знае к'во иска, или си ти?! о.о