PDA

View Full Version : Имам проблем с коремните плочки.



valkotooo
08-03-2013, 19:14
Здравейте, от една седмица правя упражнения за коремни плочки. Хубавото е, че започнаха да се появяват, но проблемът е там, че не се случва едновременно (не всички плочки се появяват едновременно). На първия ред-дясната е по-голяма от лявата дори на пипане се усеща разликата в здравината на двете, а втория и третия ред не се виждат изобщо. Искам да попитам момчета, които тренират за плочки и са по-запознати, дали това е нормално, а ако не е да ме посъветват. Правя тези упражнения в домашни условия http://vbox7.com/play:52cefc1d

Shines
08-04-2013, 09:03
Напълно нормално е. За да се виждат всички плочки трябва да имаш нисък процент подкожни мазнини, а това е процес, който изисква време. Само с упражнения няма да стане, трябва да наблегнеш и на храната. Всичко зависи и от моментното ти състояние.

Не се и научихте да проверявате форума преди да пуснете някоя тема. Има си раздел за тези неща - ''Спорт и здраве''.

valkotooo
08-04-2013, 12:34
Благодаря много. Малкото мазнини си ги имах. Просто много бързо започнаха да се появяват плочките, но една по една, та мисълта ми е една по една ли трябва да се появяват или всички едновременно.

DimovB
08-09-2013, 09:11
искам само да ти кажа, че на някои хора плочките им са генетично криви. просто на някои са им симетрични а на други са жива трагедия. продължавай да помпаш все пак. по-важното е да ги има.