PDA

View Full Version : Целулит и стрии



mucinka95
08-03-2013, 18:41
Мацки , помощ :( мразя си дупето .. отвратително е , не мога да го понасям ;( едва 40 кг съм а имам отвратителни стрии и целулит . Как да ги разкарам :@ Пробвах с някъв антицелутен лосион от Авон , нищо не стана . Чувала съм за маслото на Икаров , някоя пробвала ли го е ? Редовно си правя упражнения за дупе , то си ми е стегнато , ама тия гнусотии по него ужас ... Препоръчайте ми нещо ;(

LadyTerrible
08-04-2013, 14:14
Продуктите на Avon не са много обещаващи...купи си някаква по-хубава медицинска козметика.Ходи на фитнес и се консултирай с някой инструктор да ти каже какво точно трябва да правиш,също пий много вода.А храниш ли се здравословно,витамини,etc?

anonymous708973
08-04-2013, 15:25
Антицелулитен Гел на Асам - не знам обаче дали е добра идея да го ползваш лятото, много силно загрява.

fckd
08-05-2013, 19:08
СЪЩИЯТ ПРОБЛЕМ ИМАМ! Целулитът се маха с МНОГО ВОДА! Трябва да пиеш максимално най-много вода през целия ден!
Чувала съм, че помага и утайката от кафе ( разрови се за нея из нета, да видиш как се ползва ), както и ледът ( преди душ търкай проблемните места с кубчета лед, къпи се с хладка вода ( ледът подпомага кръвообращението ))

mlf
08-11-2013, 19:23
Пий повече вода .. + не се мажи с нищо (тия кремове са пълни боклуци)

fckd
08-13-2013, 21:39
Пий повече вода .. + не се мажи с нищо (тия кремове са пълни боклуци)

++ кремовете НЕ помагат!