PDA

View Full Version : Samsung Galaxy TAB 2 P3100. Отзиви, мнения и коментари.



biskooo
08-03-2013, 21:46
Здравейте. В близките седмици смятам да си взема някакъв таблет, понеже често пътувам, а малкия WildFire S малко.. Тегава работа...
Споменах модела на таблета в заглавието. Искам да ви попитам имали ли сте допир с такава машина, ако да как се е представил и изобщо струва ли си.
От скромния ми опит от клипове в YouTube, си изградих положително мнение за него.
Ще се радвам на някой друг отзив.
Поздрави

existenz55
08-04-2013, 09:52
На приятелката подарих по големия вариант на таблета TAB 2 P5*** нещо си 10 инча Виждала ли си го на живо таблета? Имай на предвид, че лично на мен 7 инчов екран ми е малък (размера винаги има значение както казват жените). Иначе таблета е здрав (непрекъснато и пада от ръцете, но и за това и купих и протектор и може би за това е жив все още). За какво мислиш да го ползваш? Имай на предвид, че таблетите не са подходящи за всичко.

biskooo
08-04-2013, 10:24
Не съм виждаЛ таблета на живо. Смятам да го ползвам за интернет и някое друго леко приложение. 10 инча ще ми е прекалено голям. Един приятел има 10 инчов. Най-вече ще го използвам при пътуване, а някаква голяма буца не ми е нужна.

existenz55
08-04-2013, 10:31
А за какво ще го ползваш ? Като цяло е добре за губене на време (някоя игра или филм докато пътуваш). Рамта му е малко (поне лично на мен 1 GB RAM не ми достигат при положение, че Facebook заема едно 100 MB RAM и като пуснеш още нещо и почва да лагва устройството) но ако ще го ползваш за да минава времето става.

perry_the_platypus
08-04-2013, 11:52
Добри са му характеристиките като цяло.
Погледни и Nexus 7. (:

biskooo
08-04-2013, 12:17
1GB ще ми е напълно достатъчен. Нексуса не го ща, понеже няма слот за карта, а това е сериозен недостатък.

Pr0gr3civ3R
08-07-2013, 07:06
Виж , тук във Варна продават таблет X-TREMER , на най-разумната цена 170 лева във ПРАКТИКЕР !!!
В Сливен не знам дали има Практикер , защото никога не съм минавал от там :D но това са 2 GB
На мен ми върши СТРАХОТНА работа и съм много доволен ! :)

perry_the_platypus
08-07-2013, 11:44
Нексуса не го ща, понеже няма слот за карта, а това е сериозен недостатък.

16 или 32 GB не ти вършат работа?! о.О