PDA

View Full Version : Интернет на телефон Nokia 6303 classic (2)



Marilyn Monroe
08-04-2013, 06:59
В предната тема http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/551226-Интернет-на-телефон-Nokia-6303-classic?p=10795974#post10795974 попитах как маже да си оправя настройките за интернет . Разтърсих се ,намерих обяснение и ги оправих. Сега обаче не мога да резбера. Влизам си във Интернет>Отиди на адрес и адреса е 0.facebook.com. Понеже от нулата не излизат снимки може да се каже , че става само за чатене . Когато вляза от "маркери" във facebook виждам всичко ,но май ми взема пари . Как да разбера от кое от двете ми взема пари . Не мисля , че е от нулата обаче аз вчера като бях влязля във facebook и ми пратиха да видя една картинка ми даде възможност да я погледна и ми изписа , че ще я таксува. Сега си проверих сметката и имам 91 стотинки . Възможно ли е тези пари да са се натрупали от това , че ме таксуват че гледам снимките или да са от влизането във facebook през "маркерите " .

perry_the_platypus
08-04-2013, 07:45
Можеше да продължиш в същата тема, но карай.

Нулата е безплатната фейсбук версия без картинки. Отвориш ли този през маркерите (най-вероятно m.facebook.com) се таксува, също и ако отвориш картинка през Нулата.

Marilyn Monroe
08-04-2013, 17:03
през маркерите ми излиза както когато си влизам нормално в facebook (facebook.com)

perry_the_platypus
08-06-2013, 06:07
^Взима пари всичко, освен Нулата. (: